Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PERL HARBORAS (2001) 183 min.
Pearl Harbor
Karinė drama
JAV
Premjera Lietuvoje: 2001 08 09
Kino platintojas: BDG Filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Lietuviškas tinklapis
Oficialus tinklapis

Garsaus režisieriaus Michaelo Bay’aus (“Armagedonas”, “Uola”) ir legendinio Holivudo prodiuserio Jerry Bruckheimerio (“Armagedonas”, “Dingti per 60 sekundžių”, “Pašėlusios kojotės”) filmas “Perl Harboras”, kuriame vaidina Benas Affleckas, Kate Beckinsale ir kiti aktoriai, pasakoja meilės istoriją didžiausių Antrojo pasaulinio karo mūšių fone.

1941 m. gruodžio 7 d. įvyko vienas didžiausių oro mūšių žmonijos istorijoje - Japonijos oro pajėgos atakavo JAV kariuomenės karinę bazę Perl Harbore, Havajuose. Po šio įvykio JAV paskelbė karą Japonijai ir įsitraukė į Antrąjį pasaulinį karą. Du geriausi draugai Reifas ir Denis patenka į karo veiksmų sukūrį. Dideli išbandymai, meilė, drama, karas, neblėstanti draugystė – visa tai jiems tenka patirti savo kailiu.

Juosta “Perl Harboras” buvo pradėta filmuoti 2000 m. balandžio 3 d. Filmavimo darbai vyko Kalifornijos, Teksaso, Havajų valstijose, Didžiojoje Britanijoje, Meksikoje. Kūrybinė grupė filmavo ir pačiame Perl Harbore, Havajuose.

Šio filmo pradinis biudžetas siekia net 145 mln. JAV dolerių ir tai gerokai viršija “Titaniko” pradinį biudžetą (90 mln. JAV dolerių) . Gausybe kino efektų pasižyminti juosta “Perl Harboras” per pirmą demonstravimo savaitgalį uždirbo 75 mln. JAV dolerių!

RAMAS  2001-08-15 12:08:29 

Is technines puses nepriekaistingai atliktas filmas - bet koks pravalas!!!!!!! Trumpai tariant: mesos patiekalas be mesos. Rezisieriui pasiulyciau pasirinkti fantastikos sriti, o dar geriau - parodijas ar kompiuterinius zaidimus. 2 balus galima skirti - uz ismestu pinigu kieki ir profesionalius triukus - geriau juos iskirpti ir pateikti kurkas skoningesniame kontekste. VIVA AMERIKA, pasaulio gelbetoja!


CHAIN  2001-08-15 00:28:19 

Filmas biski tupas, nes puse jo buvo susikta meiles istorija.. tikejaus kazko daugiau.. eilinis amerikonu filmas..


ANONIMAS  2001-08-14 15:36:01 

Ar geras šis filmas? Labai. Ir geras dėl kelių reikšmingų priežasčių. Pirmiausia jį būtinai reikėtų pažiūrėti visiems romantikos mėgėjams. O kuriems sunku suvokti, kas tai yra - tuo labiau. Sužavejo jis ir specialiaisiais efektais, nors jų čia ir nedaug. Pabaiga yra orginali, nes pagrindinė filmo mintis nėra sutelkiama į vieno žmogaus tragediją, kaip tai buvo Titanike, o stengiamasi apibendrinti šiek tiek globaliau. Nesvarbu, kad pavyzdžiu pasirenkama JAV. Pažvelkime į šią situaciją be patriotiškų jausmų ir pagiežos šiai pirmaujančiai valstybei. Palieka įspūdį ir subtilus režisieriaus žaismas su jaunos merginos jausmais, kai jai tenka rinktis tarp dviejų mylimųju. Šį pasirinkimą padaro pats likimas ir jis geriausiai išsprendžia meilės trikampio stuaciją. Pagrindinis trūkumas - šiek tiek ištęsta filmo pradžia, bet to nepastebes romantikai. Šį filmą būtina pamatyti ir susidaryti savo nuomonę apie jį. Jis tikrai patiks tiems, kas turi turtingą vidinį pasaulį, ir bus tik eilinis tiems, kurie jo neturi. Sprendžiant iš prieš tai skaitytų komentarų - tokių dauguma. DEJA. Tikiuosi, kad šį komentarą perskaitys visi intiligentiški žmonės, kuriems pabodo idiotiški komentarai, kuriuos rašo žmonės, nesuprantantys, kas yra vertybės.


TO THE SHADE  2001-08-14 13:33:52 

ka gi.. mano dvasinis pasaulis is ties labai skurdus... aciu dievui...


VIKI  2001-08-13 22:31:14 

jėga! Labai geras filmas. Vienas geriausių, kokius aš esu mačiusi, o filmų mačiau tikrai nemažai. Siužetas jau nuo filmo vidurio tampa labai įtemtas. Jums tikrai nebus nuobodu.


GEDIMINAS :)  2001-08-13 22:25:03 

Parašiau 1 ne todėl, kad pats blogiausias filmas, bet kad didžiausiais burbulas. Nerekomenduoju eiti (pvz., „Vilko brolija” geriau); na, nesusiturintiems tik nebent į atpigintus seansus. Į meną šis filmas nepretenduoja iš tolo – apie tai prisipažįsta ir pats filmo kūrėjas (žr. „TV anteną”). Bet blogiausia, kad net nenuėjęs gali visiškai tiksliai pasakyti kas per eilinis amerikiečių štampas čia bus. Bent kiek intelekto turinčiam žmogui primityvumo pasireiškimai sėkmingai padės išlyginti smegenų raukšles :) O jankių pamaivizmui tai iš viso nėra ribų: „Mes pakeitėme pasaulį.” Turbūt puspročiams JAV fermeriams skirtas filmas. Argi mes tokie?


THE SHADE  2001-08-13 22:05:48 

Filmas labai geras!!! Daugiau tokių filmų, kur galima pamatyti ir įspūdingą kovą su gausybe specialiųju efektų, ir romantišką meilės istoriją. Būtinai jį pažiūrėkite. O jei jis jūsų nesujaudins - reiškia jūsų dvasinis pasaulis labai jau skurdus!!!


AIDAS  2001-08-13 19:57:33 

Is tiesu sutinku su Jolantos nuomone. Filmas baigiasi tikru pasididziavimu Amerika, bet is tiesu siuo atzvilgiu Amerika turetu buti santuresne numetusi atomines bombas ant Japonijos. Bet toks jau ju nacionalinis bruozas - niekada net nebandyti suvokti, kad padare klaida. Siaip filmas tikrai nenuobodus ir patarciau ji paziureti. Bet tik gerame kino teatre. Per televizoriu tikriausiai butu nuobodokas, nes pasirodytu per ilgas ir per daug efektu.


MANTAS  2001-08-13 14:15:54 

MANO NUOMONE FILMAS TIKRAI GERAS IR JI TURETU PAMATYTI VISI TIE KAS BENT TRUPUTI DOMISI II PASAULINIO KARO ISTORIJA. GERI AKTORIAI, DAUG VAIZDO EFEKTU TAI IR YRA PEARL HARBORAS.


JOLANTA  2001-08-12 16:46:04 

Man rodosi rezisierius nuejo makaronu kabinimo amerikonams keliu. Tipo Amerika ir amerikonai yra cool... Bet is tiesu tai JAV daugiau pridare Japonams zalos nei jiems Japonai. Hirosimoje ir Nagasakyje zuvo ne 3000 zmoniu, bet daugiau kaip 30.000! Siaip pats filmas geras, tik tas makaronu kabinimas, kad amerikonai cool man labai nepatinka.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 28475
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt