Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
OPERACIJA "KARDŽUVĖ" (2001) 93 min.
Swordfish
Veiksmo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2001 10 26
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Veiksmo, techno trileris, kainavęs net 70 mln.$!

Mūsų pasaulyje egzistuoja kitas pasaulis, kurį mes vadiname kibernetine erdve ir kuris nuo mūsų atskirtas kodais, slaptažodžiais, moderniausiomis saugumo sistemomis. Didžiausios paslaptys, pavojingiausia ir paslaptingiausia informacija, neįkainojami faktai ir, žinoma, milžiniškos pinigų sumos - viskas slypi šioje užkoduotoje erdvėje.

Gabrielis Shear'as, vienas pavojingiasių šnipų, savaip suvokiantis patriotizmą, siekia įsiskverbti į šią uždraustą zoną ir pasinaudoti "nešvariais" grynaisiais. Jei pavyktų tai padaryti, jo rankose atsidurtų milijardai iš nelegalių vyriausybinių fondų, apie kurių egzistavimą žino tik nedaugelis...Tačiau paimti tuos pinigus nėra taip lengva, nes kodai prieinami vos keletui pačių talentingiausių kompiuterių specialistų. Gabrielis vieną tokį talentą iškapsto - tai Stanley Jobson, super profesionalus kompiuterių hackeris. Viena bėda, kad Stanley ką tik grįžo iš kalėjimo, o prie elektronikos prietaisų jam leista prisiartinti ne arčiau kaip per 50 jardų. Vienas iš dviejų geriausių planetos specialistų dabar gyvena namelyje ant ratų, paliktas šeimos, praradęs brangiausią ką turėjo - dukrą Holly. Gabrielis ir jo seksualioji padėjėja Ginger sugalvoja paprastą būdą, kaip nelaimingą vyruką įtraukti į savo planus. Porelė pažada padėti susigrąžinti Holly...

"Operacija Kardžuvė" - tai filmas apie pasaulį, kuriame nėra nieko tikra...Tai protinga istorija, šiek tiek meilės, nerealūs specialieji efektai, kvapą gniaužantis stilius, neslūgstanti įtampa ir veiksmas. Anot prodiuserio Joel'o Silver'io, "Matrica" parodė, kad žiūrovams nepakanka efektingų triukų, jiems reikia "protingo action". Todėl "Sworfish" - tai žingsnis į priekį, tai trileris, kuriame daugiau dinamikos, nematytų reginių ir nenuspėjamų scenarijaus vingių. Filmo pabaigos įspėti nepavyks…

"Įdomus siužetas, originlios susišaudymo sceanos, įsilaužimas, panaudojant naujausias kompiuterines tecnologijas, automobilių lenktynės, intriguojantis striptizas ir daugybė žinomų aktorių..."

Kino Zona

Stilingas ir solidus filmas - geras "Matricos" ir "Neįmanomos misijos" derinys su puikiais aktoriais.

DZOKRITIKAS  2004-10-17 16:33:33 

Si filma teko matyti du kartus ir tikrai visai neatsibodo, filme daug netiketumu todel ziurint reikia atkreipti i visas detales. Kaip ir visada blogiukas Johnas Travolta ar nemanot kad jau rejkia kazko naujo nors aisku garsus veidas pritraukia daugiau ziurovu i sales. Tai gi filmas istiesiu vertas demesio. Aciu


ROGUE  2003-06-12 15:00:21 

Filmas nuostabus ...tuo kad vaidino HUGH JACKMAN IR HALLE BERRY (abu is iksmenu) iR SIAIP FILMAS LABAI KRUTAS .


MTH  2002-11-07 18:16:01 

vienas nerealiausiu veiksmo filmu!!!


NUNULIS  2002-07-20 16:49:20 

ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ-ant pagaliuko


AMUR  2002-07-20 13:02:31 

Tikrai grazus sprogimas filmo pradzioje.O siaip filmas man visai nieko.


REMEDY  2001-11-21 16:37:30 

Tai tikrai ne geriausias veiksmo trileris, kokį esu matęs. Bet ir ne blogiausias. Aktoriai čia geri(ypač gerą įspūdį palieka John Travolta), dažni susišaudymai, automobilių lenktynės, techno muzika... Tačiau pabaiga man pasirodė per daug paini. Dar bent pusvalandį su draugais diskutavau, kas ir kaip ten buvo. Kiekvienas pasiliko su savo nuomone:)


CITIZEN X  2001-11-19 17:04:11 

As siam filmui duodu 2 zvaigzdutes tiktai del aktoriu - kaip visada puikaus blogieti vaidinancio John Travoltos, bei labai sexy Halle Berry bei Hugh Jackmano dueto (juos abu galesite pamatyti ir kitais metais pasirodysianciame X-Men2). Taciau pats filmo siuzetas, nors ir pakankamai sumaltas, jokio didelio siurprizo gale nepateikia. Per visa filma demesi prikausto gal tik keli, ir tai nelabai suprantami (kam? kodel?), gainiojimaisi automobiliais. Bet jei megstate automobilius, geriau nueikite i the Fast and the Furious.


GIEDRE  2001-11-18 19:10:39 

vienas is blogiausiu filmu, kokius esu maciusi. nieko neturi, nei siuzeto, nei geru aktoriu, net tu ypatingu spec. efektu as ten niekur nemaciau. Maciau daug filmu su daug ispudingesniais efektais, o su Matrica isvis nera ko lyginti.


TOMUKAS  2001-11-16 00:24:25 

Atmetus spec efektus, del kuriu paaugliai tiesiog mirsta - saudymaisi, sproginejimai ir ugnis - lieka lekstas ir prigrustas nesamoniu (tiem, kurie susigaudo kompiuteriuose) filmas. Gal tik paskutines 5 filmo minutes pakelia bala iki 2.


MAGICSOUL  2001-11-14 21:43:13 

Password:swordfish...taj jaw aukschiausias tashkas kur gali pakilti zhmogus,nieko nera neimanomo!You just have to see it!123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 17803
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt