Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
OPERACIJA "KARDŽUVĖ" (2001) 93 min.
Swordfish
Veiksmo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2001 10 26
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Veiksmo, techno trileris, kainavęs net 70 mln.$!

Mūsų pasaulyje egzistuoja kitas pasaulis, kurį mes vadiname kibernetine erdve ir kuris nuo mūsų atskirtas kodais, slaptažodžiais, moderniausiomis saugumo sistemomis. Didžiausios paslaptys, pavojingiausia ir paslaptingiausia informacija, neįkainojami faktai ir, žinoma, milžiniškos pinigų sumos - viskas slypi šioje užkoduotoje erdvėje.

Gabrielis Shear'as, vienas pavojingiasių šnipų, savaip suvokiantis patriotizmą, siekia įsiskverbti į šią uždraustą zoną ir pasinaudoti "nešvariais" grynaisiais. Jei pavyktų tai padaryti, jo rankose atsidurtų milijardai iš nelegalių vyriausybinių fondų, apie kurių egzistavimą žino tik nedaugelis...Tačiau paimti tuos pinigus nėra taip lengva, nes kodai prieinami vos keletui pačių talentingiausių kompiuterių specialistų. Gabrielis vieną tokį talentą iškapsto - tai Stanley Jobson, super profesionalus kompiuterių hackeris. Viena bėda, kad Stanley ką tik grįžo iš kalėjimo, o prie elektronikos prietaisų jam leista prisiartinti ne arčiau kaip per 50 jardų. Vienas iš dviejų geriausių planetos specialistų dabar gyvena namelyje ant ratų, paliktas šeimos, praradęs brangiausią ką turėjo - dukrą Holly. Gabrielis ir jo seksualioji padėjėja Ginger sugalvoja paprastą būdą, kaip nelaimingą vyruką įtraukti į savo planus. Porelė pažada padėti susigrąžinti Holly...

"Operacija Kardžuvė" - tai filmas apie pasaulį, kuriame nėra nieko tikra...Tai protinga istorija, šiek tiek meilės, nerealūs specialieji efektai, kvapą gniaužantis stilius, neslūgstanti įtampa ir veiksmas. Anot prodiuserio Joel'o Silver'io, "Matrica" parodė, kad žiūrovams nepakanka efektingų triukų, jiems reikia "protingo action". Todėl "Sworfish" - tai žingsnis į priekį, tai trileris, kuriame daugiau dinamikos, nematytų reginių ir nenuspėjamų scenarijaus vingių. Filmo pabaigos įspėti nepavyks…

"Įdomus siužetas, originlios susišaudymo sceanos, įsilaužimas, panaudojant naujausias kompiuterines tecnologijas, automobilių lenktynės, intriguojantis striptizas ir daugybė žinomų aktorių..."

Kino Zona

Stilingas ir solidus filmas - geras "Matricos" ir "Neįmanomos misijos" derinys su puikiais aktoriais.

LUKAS  2001-11-10 15:09:20 

Vacia tai je!!


EDIS  2001-11-05 10:49:37 

cia filmas kuriame daug veiksmo man tokie ziauriai patinka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dievinu filmus su veiksmu o kiti tai dauduma nuobodus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


EUGENIJUS  2001-11-04 17:07:43 

Filmas veiksmo atzvilgiu tiesiog nuostabus. Taciau gal biski kvailokas. Jau perlengvai ten viskas - banka uzlauzt per 1min nerealu. Taip pat toks jausmas kad filmas sukurtas remioantis lektuvu katastrofa amerikoj. Tikrai patarciau paziuret si filma matrixcos megejams.


TOMAS  2001-11-03 09:39:40 

tikrai neblogas filmukas gerai praleidau laika


BARMALEJUS  2001-11-02 19:13:53 

Idomu kodel per kino filmu reklamas galima isgirsti tokiu dalyku, kaip ispudingi specialieji efektai, manau, kad siais laikais filmas be spec. efektu butu didesne egzotika. Bet jeigu jau reklamuoja, kad tame filme yra spec. efektu, bei dar ispudingu, tai jau tikiesi ne spec. o super efektu,... tikiesi ir nesulauki, nepamaciau praktiskai nieko tokio ko dar nebuvau mates. Be to zinant Moore desni ir prisimenant tokius filmus kaip „Juros periodo parkas“, MIB, ar „Nepriklausomybes diena“, tai tikrai nenuodeme pareikalauti ko nors naujo. Siaip pats filmas tai lektas amerikoniskas filmas apie teisinga pasauli. Buvo keletas tokiu isimintinu vietu, bet apie jas tai reklamoje neuszimenama. Eilini karta pilna nesamoniu apie kompus, „Antimonopolis“ buvo tikra atgaiva ir seksualiu mergu.


X  2001-11-02 14:40:22 

Geras filmas!Daug veiksmo!Vienas geriausių filmų kokius tik mačiau.Verta pamatyti!!!


MARTYNAS  2001-10-31 16:12:27 

Visai neblogas filmas. As tokius filmus vadinu komercinis, lengvo žanro filmas. Nieko per daug negalvoji, o tiesiog žiūri kaip šaudosi ir gaudo vienas kitą. Siūlau nueiti.


GREENSUNRISE  2001-10-31 11:18:44 

Tiesiog afigennas filmas! Labai labai ciotkas... Apsisukus, ishkart nuejau i kita seansa... Butinai pamatykite!...


ALGIS  2001-10-29 14:35:36 

sis filmas ypac pana priverte mane patirti orgazma


DUBYSA  2001-10-28 16:59:52 

Nu kiek galima. Kiek gali holivudas statyti ta pati per tapati. Stalones ir Clinto Eastwoodo laiku tipo filmas su keliais gerais efektais...pykina...vaidintu koks Bruseas Wiliusas tai dar pazvengti ish ko butu...Visi efektai reklamoi, macius ja neapsimoka ziureti filmo :)123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 17544
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt