Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NAUJAS IMPERATORIAUS POKŠTAS (2000) 78 min.
Emperor's new Groove
Animacinis filmas A
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2001 08 24
Kino platintojas: BDG Filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Viskas vien tik apie jį... Pakvaišusį linksmuolį imperatorių Kiuzko, kuris patiria galybę neįtikėtinų nuotykių, o pirmiausia tai, kad už savo aroganciją yra paverčiamas į lamą. Imperatoriaus tikslas yra ne tik atgauti žmogišką pavidalą, bet ir sostą. Jam talkina Pača, geraširdis kaimietis lamų prižiūrėtojas, su kuriuo imperatorius priverstas bičiuliautis prieš savo norą. Ilgainiui imperatorius supranta draugystės vertę.

“Walt Disney Pictures” pristato bene linksmiausią filmą savo istorijoje. Tai - naujas "Liūto karaliaus" režisieriaus filmas. Įvairiausi pokštai ir talentingai sukurtos komiškos situacijos žiūrovus labai pralinksmina, įtraukia į siužetą ir neleidžia atsikvėpti iki pat filmo pabaigos. Dar niekada neteko matyti tiek daug smagių pokštų ir nuotykių viename filme.

Linksmus imperatoriaus Kuzko nuotykius paįvairina ir tokių muzikos garsenybių kaip Stingo ir Tom Jones'o įrašytos dainos. Nenuostabu, kad į šio filmo seansus žmonės plūsta eilėmis - “Naujas imperatoriaus pokštas” pasaulyje jau uždirbo per 100 mln. $! Filmas ypač patiks vaikams ir paaugliams, nuobodžiauti neteks ir suaugusiems.

WINCIH  2002-08-11 11:33:41 

Heh, paziurejau sy multika, po K-19Widowmakerio, kaip bebutu keista nuotaika pasikeite:)Tai tikrai nuotaikingas ir prikolna filmukas.Yra ko pasimokyti ir vyresniems:)


ŽIŪRĖTOJAS  2001-09-08 00:46:32 

Geras filmas, ir kaip visada puiki nuotaika. Aisku, tai nera vienas is tų retų filmų, kokie būna kartą per metus...Bet geras.


R0KAS  2001-08-30 17:01:31 

Tai tikrai nėra tradicinis Walt Disney filmukas. Čia nebėra tiek daug muzikinių intarpų kaip pavyzdžiui ankstesniuose darbuose. Na gal tik vienas ar du, bet jūs to beveik ir nepastebėsit. Ir pats pagrindinis herojus nėra jau toks tradicinis - simpatiškas, pažeidžiamas veikėjas. Atvirkščiai, jis visiška priešingybė, ir tik pakliuvęs į gan keblią situaciją galiausiai pasikeičia. Animacija kaip visada tiesiog nepriekaištinga. Šmaikštūs ir gyvi dialogai, už tai galima padėkoti puikiems aktoriams. Aš taip ir maniau, kad į kuo absurdiškesnes situacijas patenka herojai, tuo linksmesnis ir pats filmukas. O jeigu čia įsilieja ir truputis emocijų, gauname tiesiog nuotaikingą ir ne per daug sentimentalų variantą. Kitais žodiais tariant, ir vaikams ir jų tėvams.


JOHANAS  2001-08-29 17:43:04 

Maziems


VITA  2001-08-24 14:14:22 

vargiai eisiu i si filma, kadangi bilietu kainos superdidziules, o visa filma vargsti vaikams skaitydamas iki uzkimimo lietuviskus titrus, nes jis jei ir moka jau siek tiek skaityti, taciau nespeja to padaryti, o ka daryti neskaitanciam? Visais laikais vaikams buvo taikomos nuolaidos (juk jie pinigeliu neuzdirba), o ejimas iFilmo aprašymas aplankytas kartų: 8673
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt