Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ANTIMONOPOLIS (1998) 108 min.
AntiTrust
Fantastinis trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2001 08 17
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tiesa gali būti pavojinga… Pasitikėjimas – mirtinas.

Milo (akt. Ryan'as Phillippe) – kompiuterių genijus. Jaunam vaikinui, siekiančiam įrašyti savo vardą šiuolaikinio pasaulio istorijoje, pranašaujama auksinė ateitis. Kartu su draugu idealistas Milo siekia įkurti savo skaitmeninių technologijų kompaniją.

Kaip tik tuomet vaikinas sulaukia pasiūlymo, kurio neįmanoma atsisakyti – pirmaujanti Portlando kompiuterinių technologijų kompanija “N.U.R.V” (iššifruojama kaip “Never Underestimate Radical Vision” – “Niekada nepakankamai radikali vizija”). Tai galingiausių pasiekimų pasaulis. Čia greitas mąstymas reiškia didelius pinigus. Be to, kompanijos vadovas – Milo profesinis idealas Gary Winstonas (akt. Tim'as Robbins'as).

Kurį laiką Milo galvoja, kad pateko į išsipildžiusių svajonių pasaulį. Winstonui reikia jo sugebėjimų, siekiant pirmauti informacijos pasaulyje. Čia nėra antrosios vietos. Niekieno netenkina paguodos prizas. Todėl Winstonas – ne tik inteligentiškas, įkvepiantis bei nepaprastai įžvalgus firmos vadovas. Jis ir beatodairiškas manipuliatorius, kuriam žmonės – tik žaisliukai kovoje dėl įtakos sferų. Kokia tikroji jo vizija? “N.U.R.V.” pasiekimai – tokie greiti, kad Milo suabejoja jų šaltiniais.

Reikėjo tragedijos, kad abejonės virstų rimtais įtarimais… Atrodo, kompanija pasiruošusi viskas, kad laimėtų. Nejaugi vaikinas – tik pėstininkas Winstono žaidimuose? Kuo daugiau Milo sužinos apie kompaniją, tuo greičiau pats taps taikiniu…

“Šiandien didžiausia valdžia pasaulyje – informacija. Ją valdo keli labai, labai turtingi žmonės”, - sako filmo režisierius P.Howittas, išgarsėjęs debiutine juosta “Dėmesio! Durys užsidaro”, kuri tapo ketvirtuoju pelningiausiu visų laikų Didžiosios Britanijos filmu. Šiuolaikinis pasaulis sudarytas iš vienetų ir nulių. Tie, kurie valdo skaitmenines technologijas, valdo viską. Todėl pasaulio galingieji virtualioje erdvėje renkasi ne žaisti, o laimėti. Čia milionieriais tampama per šimtąsias sekundės dalis. Čia fortūnos paukštė sugaunama ir prarandama vienintelio kompiuterinio kodo pagalba. Čia vyksta slaptas karas dėl ateities valdžios… Sveiki atvykę į skaitmeninio pasaulio tamsiąją pusę. Čia negalima pasitikėti niekuo.

ALIOSPETRE  2001-11-05 10:36:21 

ccccccoooooooooooooollllllllll ccccccoooooooooooooollllllllll ccccccoooooooooooooollllllllll dievinu sita filma jega!!!!!!!! eisiu dar nezinau kiek kartu!!!!!!!!! patariu visiem paziureti!!!!!!!! saunu nepakartojama turbut labai protingi zmones sukure sita filma!!!!!!!!! ai vienodai kat tik daugiau tokiu filmu!!!!!!!!!!!!!!!


NG  2001-08-24 14:44:38 

Man asmeniskai filmas buvo juokingas. Kas gerai: paremtas realių faktų atgarsiais, NURV vadovas panašus į B.Geitsą, sudaro gera sažiningų programuotojų įvaizdį. Kompiuterinės savokos mano manimu kazkokios ne tikroviskos ir siektiek juokingos. Nežinau kodel, bet saleje filmo pabaigoje visi plojo. Vidutinškas filmas.


JUSTINAS  2001-08-24 09:31:07 

Atmetus per daug nuspėjamą pradžią - visai geras filmas, ypač tiems, kurie šiek tiek nusimano kompiuteriuose. Retai kine rodoma


VINCENT VEGA  2001-08-13 14:02:38 

Na nezhinau, kas cia per filmas... Is aprasymo panasu, kad turetu buti gerokai pobaisis, bet... bet tam zhmogui, kuris cia jums vertimus is anglu k. daro, pats laikas butu bent jau zhodyna nupirkt! “Never Underestimate Radical Vision” tikrai nesivercia - “Niekada nepakankamai radikali vizija”. Greiciau jau -


R0KAS  2001-08-01 14:16:04 

Taigi dar vienas režisieriaus P.Howitt darbas. Tai intriguojantis trileris su trupučiu smurto ir moralinėm dilemom. Nežinau tyčia ar ne, bet monopolininkė NURV tikrai primena Microsoft kompaniją. O NURV vadovas Gary Winstone (akt. Tim Robbins) savo išvaizda labai panašus į Bill Gates, ir tai atrodo gan juokinga. Nepaisant to, aktoriaus T.Robbins vaidyba buvo tikrai puiki, tą patį galima būtų pasakyti ir apie Ryan Phillippe, jis gerai suvaidino gan paranoišką programuotoją, tai nebuvo lengvas darbas. Įdomus ir atorės Claire Forlani vaidmuo. Tai gan tradiciškas trileris, nors ir turi ir įdomių siužeto vingių. Deja, visi tie kompiuteriniai terminai ir pan. tarsi darosi svarbesni už pačią istoriją ir personažus. Taigi jeigu nors kiek domitės kompiuteriais ar programavimu šis filmas jums tikrai turėtų patikti.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5674
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt