Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BANDITAI (2001) 122 min.
The Bandits
Kriminalinė romantinė komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 01 18
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Joe (akt. Bruce Willis'as) ir jo liguistas draugužis Terry (akt. Billy Bob'as Thornton'as) pabėgo iš kalėjimo. Vyrukai neleidžia laiko veltui –pakeliui iš Oregono į Kaliforniją plėšia bankus. Judviejų tikslas – sukaupti pakankamai lėšų, kad įgyvendintų naujausią sumanymą, beje, beveik teisėtą… Tuomet prasidėtų visai kitoks gyvenimas į pietus nuo Jungtinių Valstijų sienos! Siautulinga Joe ir Terry kelionė pažymėta chaoso – plėšdami bankus, už nugaros jiedu palieka įsiutusius policininkus ir virtines aplamdytų automobilių…

Tačiau kai kam ši beprotystė nepaprastai patinka. Tai – televizijos žiūrovai! Publika dievina Joe ir Terry. Naujausi jų nuotykiai – visuotinas susidomėjimo objektas. Vagišiai jau vadinami garsiausiais bankų plėšikais Amerikos istorijoje!

Tuo tarpu Joe ir Terry sklandžiai vykdo savo planą. Kol… horizonte pasirodo moteris. Įprasta vaga tekančio gyvenimo monotonijos nuvarginta Kate (akt. Cate Blanchett) tapo įkaite. Bet nepaprasta. Ir Joe, ir Terry jai – tiesiog idealaus vyro pavyzdys…

Su šia komiška kriminaline meilės istorija į didįjį kiną sugrįžta vienas talentingiausių Amerikos režisierių – B.Levinson'as (pastaruoju metu jis dirbo prie kuklesnio užmojo projektų – tokių kaip filmas “Laisvės aukštumos”), kurio autorystei priklauso tokios garsios juostos kaip “Lietaus žmogus”, “Pragaro virtuvės vaikėzai”, “Bagsis”, “Uodega vizgina šunį”, “Alavinis žmogus”, “Pietūs” bei “Avalonas”.

Holivudo “kietas riešutėlis” B.Willis'as, kuriam sėkmingai pavyksta įkūnyti tiek dramatiškus ("Šeštasis pojūtis", tiek veiksmo filmo “Armagedonas”, “Penktas elementas”, “Merkurijaus kodas”), tiek komiškus (“Nėra kvailių”, “Vaikas”), tiek melodramatiškus (“Mūsų meilės istorija”) ar net “blogus” (“Šakalas”, “Apgultis”) herojus, šiame filme kartu su B.B.Thornton'u (režisierius, aktorius ir scenaristas, išgarsėjęs pritrenkiančia 1996-ųjų drama “Peilio ašmenys”, o taip pat – santuoka su seksualiausia Holivudo aktore Angelina Jolie) įkūnijo šių dienų banko plėšikus, kiek primenančius personažus iš kultinio 1969-ųjų režisieriaus George Roy Hill'o nuotykių filmo “Bučas Kesidis ir Saulės Šokėjas”. Pastaruosius – dažnai teigiama, jog tai bene geriausi jų vaidmenys – tuomet irgi suvaidino savosios Holivudo kartos legendos – Paul'as Newman'as ir Robert'as Redford'as

BERNARAS  2002-08-01 21:03:38 

Žiūrėjau neatsitraukdamas. Filmas iš ties daro gerą įspūdį. Gal būt jis nesusilauks didžiulio pasisekimo, tačiau pats siužetas ir jo kulminacija verta to, kad pasižiūrėti šį filmą dar kartą.


DECEMBER  2002-04-21 22:00:10 

Iš tikrųjų gerai padarytas filmas. Gerai parinkti aktoriai. Ypač patiko Billy Bob Thornton suvaidintas personažas. Skamba puiki muzika (kalbu ne vien tik apie B.Tayler, T.Tikaram ar U2, bet apskritai apie visą garso takelį). Verta pažiūrėti.


DEAD MAN  2002-02-26 02:26:25 

Tiesiog tokį gerą filmą seniai bemačiau :)


ALIONUSKA  2002-02-20 10:47:23 

Jauciasi meistro ranka - nevulgarus, dziaugsmingas, ironiskas ir pilnas netiketumu filmas. Labai vykusiai parinkta trijule. Malonu ziureti. Ypac pagirtina pabaiga - smagu, kai rezisierius islaiko itampa ir pribloskia ziurova netiketa pabaiga.


BASIS  2002-02-15 11:50:16 

Man filmas patiko.


MONIKA  2002-02-10 16:06:57 

Filmas yra tiesiog COOL as buvau suzaveta ! senai tokio nemaciau !!!! ir sekso scenu nera ir nesisaudo per daug , zodziu visko su saiku !


PAULIUS  2002-02-08 11:03:00 

nu nieko gero anksciau buvo i ka ziureti su Briusu, o dabar is viso nusivaziavo. ziurejau per kompa o teatra net nejau kam bereikalingai i bala pingus ismesti jai jis to nevertas. labai nuobodus siuzetas


DARIJUS  2002-02-06 13:34:20 

Pati puikiausia paskutiniu metu komedija!!! Nerealiai geras siuzetas ir vaidyba. Briusas Wilis labai tiko sitam vaidmeniui. Butinai idemiai ziurekit iki galo, net tikrai pabaigoje tikras VINIS!!!


VEGYS  2002-02-06 11:23:27 

Ar buvo smagu ? Jo - gan smagu ziuret. Kazkas naujo filme? Ne, nieko naujo. Atejau - pamaciau - praleidau laika - pamirsau. Taip ash vadinu tokio tipo filmus. Nepamatysi - nieko neprarasi. Pamatysi - per daug nenusivilsi.


DONA  2002-01-28 14:45:24 

Labai blogas filmas, niurus, istemptas, siuzetas neidomus, varginantis ir daug kartu matytas kituos filmuose. Briusas Vilisas tiesiog klaikus !!!12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10986
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt