Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PASAULIO CENTRAS (2001) 86 min.
Center of the World
Filmas apie šiuolaikinų technologijų pasaulį (internetą)
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 02 01
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Jaunas kompiuterių genijus Richardas Longmanas (akt. Peter'is Sarsgaard'as, "Vaikinai neverkia"), gyvenantis savo skaitmeniniame pasaulyje, kuriame nėra vietos jausmams ir apskritai normaliam bendravimui.

Graži pankų muzikos grupelės būgnininkė ir... striptizo šokėja Florence (akt. Molly Parker, "Pabučiuota"), sugundyta 10 tūkstančių dolerių pasiūlymo – praleisti savaitgalio kartu.

Trys dienos ryškių spalvų, milžiniškų aistrų ir… skaudžios kaip praraja tuštybės mieste – Las Vegase... Trys dienos, per kurias atsiskleidžia tamsiausios vyro ir moters seksualinės paslaptys.

Skaitmeninės kameros fiksuojamais vaizdais, primenančiais jautrią dokumentinę manierą, ir drąsiu seksualumo nagrinėjimu, kiek panašiu į garsųjį "Paskutinį tango Paryžiuje", režisierius W.Wang'as kalba apie šiuolaikiniame technologijų pasaulyje, regis, išnykstančias sąvokas - meilę, aistrą, nuoširdų, betarpišką bendravimą, intymumą. Vienas šio filmo scenarijaus autorių – talentingasis dramaturgas ir režisierius Paul'as Auster'as (šįkart į pagalbą pasikvietęs dar ir savo žmoną - taip pat rašytoją Siri Hustvedt). Kartu su W.Wang'u prieš kelerius metus P.Auster'as parašė scenarijų daugelį tiesiog užbūrusiam filmui "Dūmas" (1995 m.) - odei gerumui, paprastumui, nuoširdumui. Kiek vėliau, bet su tais pačiais aktoriais (Harvey Keitel'iu, Madonna, William'u Hurt'u, Forest'u Whitaker'iu ir kt.) jie improvizuotai nufilmavo ir "Liūdesį veide".

KISA  2002-04-12 09:43:45 

Reikia eiti su merga ir sestis i galine eile o ten..............:-o


Z  2002-02-22 13:24:58 

Kazkokia eiline niekam tikus pornuske ir tiek. Veltui sugaistas laikas.


OXY  2002-02-16 22:27:41 

Tai nebuvo tai ko ash tikejausi perskaites Valo nuomone. Labai gaila, bet man atrodo, tik 90% filmo sudaro sex'o scenos ir gal tik 10% ta mintis, kuria norejau pamatyt. PER MAZHAI to jausmo, kai atrandi viska ko tau reikia vien tik savo aistroj, darbe ar dar kur nors, kai atsiduodi pilnai. Shi mintis buvo mazhai uzhchiuopta..


VILIUS  2002-02-11 22:47:23 

Tikrai nuostabus filmas. Filosofine problematika + patraukli tematika. Tiesiog chrestomatinis filmas su galybe postmoderno ideju. Gera matyti kine tikra pasauli. daug geriau nei kitas panasus filmas - Maskva.


VALAS  2002-02-11 10:48:22 

Iseini is sio filmo ir jauti, jog ne kiekvienam gali pasakyt, jog jis tau paliko gilu ispudi. Istiesu 90% paziurejusiu si filma pamanys jog bereikalo prasedejo 86 minutes. Daug kas pagalvos, jog tai kazhkokia sizofreniska juosta apie nesveikas seksualines fantazijas ir as tokius zmones suprantu...taciau jei kada buvai panires ilgam i kazhkokia kita visata, kazhkas tau viska atstojo, visa likusi pasauli, nesvarbu ar tai kompai ar tiesiog aistra kad ir pasto zenklams, bet aistra beprotishka, kada nieko daugiau nereikia, kada tu matai tiksla, kada tu jauties gerai vienas su savo aistra, nereikia aplinkiniu, nereikia silumos reikia tik dar vienos nakties prie rasomo sourco ar konfiguruojamo servo, tada tu gali suprast ta pasaulio centro savoka, ir jo paralele vedama siame filme. Kodel buna taip kad sedi chatuose, newsgrupuose, konfigini ar kodini ka nors ir jauties laimingas? juk tai tik informacija, nieko ka galetum paciupineti...kaip ir meile, ar tu gali ja paciupineti?


JURGIS  2002-02-11 09:43:09 

Nieko gero ir idomaus.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6353
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt