Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
RITERIO ŽVAIGŽDĖ (2001) 129 min.
A Knight's Tale
Romantinis nuotikių filmas
JAV
Premjera Lietuvoje: 2001 09 14
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

"Jei žmogus turi viltį, jis gali pasiekti viską", neturtingas amatininkas kalbėjo savo sūnui. "Žmogus gali pakeisti savo lemtingąją žvaigždę". Bet XIV amžiaus realios rodo ką kita…

Nekilmingasis Williamas, vargšo amatininko sūnus, netiki, kad kada nors galėtų išsipildyti naivi jo vaikystės svjonė – tapti riteriu. Tai rodė gyvenimas.Tuo metu iš vargšų luomo patekti į kilmingųjų luomą buvo absoliučiai neįmanoma. Fortūna nepasikeičia per naktį. Žmonės taip ir numiršta tame statuse, kuris buvo dovanotas kartu su gyvybe. Tokia buvo natūrali ir neginčijama tvarka.

Bet vieną dieną … jaunasis Williamas išgirsta apie riterių turnyrą , kur vyrai rungtyniauja išbandydami savo jėgą, drąsą, užsispyrimą, tačiau…reikia būti kilmingu, būti RITERIU.

Vos gimusios viltys žlunga, jei ne pakeleivingas riteris skubantis į tą patį turnyrą. Pasistengus Williamui ir jo ištikimiesiems draugams (rimtuoliui, švelnaus būdo Rolandui (Mark Addy), karštakošiui Wat (Alan Tudyk) ir bedarbiui rašytojui Geoff Chauser (Paul Bettany) , šiam riteriui, deja, netenka pamatyti nei savo priešininko nei pajusti malonaus rungtyniavimo azarto. Nuostabus žirgas ir riteriška apranga papuošia Williamą. Pastarasis tampa kilminguoju Ulrich’u von Lichtensteinu ir taip pradeda riterišką gyvenimą (pradedant nuo nemalonių kovos meno pamokų).

Naujai pakrikštytas Seras Ulrich’as tampa riteriu – nors ir ne kilmingu, bet savo gabumais vertu šio titulo. Jis pradeda kovą įrodynėdamas ne tik savo jėgą, galią, bet ir gindamas savo orumą, garbę…gindamas RITERIO vardą.

Jis pakeičia savo likimą, įrodydamas, kad žmogus vis dėl to GALI PAKEISTI SAVO LIKIMO ŽVAIGŽDĘ.

ASH  2007-07-11 22:06:02 

na manau taj tipishkas herojishkas filmas:)parodantis kad 'a man can change his stars'.tokie filmaj sutejkia tikejimo savimi,kad gali viska padaryti,pasiekti savo kartajs neivejkiamus siekius;)nors ir skystokas,bet rejkia ir tokiu filmu:)jie tiesiog mieli ir zhmogishki. itin patiko H.Ledger ir P.Bettany :)


DENDRIEL  2004-06-06 17:35:59 

Nerealus filmas... Nezinau ko kiti taip prastai vertina, bet mano nuomone, fantastiskas viduramziu, riteriu kovu, nuotykiu ir meiles istorija ;) Tikrai verta paziureti :)


LELKA  2002-10-22 13:29:14 

Nepakartojamas filmas. Žiūrėjau ~6 kartus ir noriu pažiūrėti dar. Vos pamačiusi pagr. aktorių, įsiminiau jo pavardę (jis tiesiog idealas:) ). Jau seniai norėjau pamatyti viduramžių meilės istorija. Net nežinau ka dar pridurti, tiesiog trūksta žodžių.


JUOKAZ  2001-11-14 10:20:01 

Cia GAJDYS o ne filmas. kAZKOKIA NESAMONE. Tokius is viso reik uzdraust rodyti.Nes formuoja atsilikusia visuomene!!!VA!


LINA  2001-11-06 11:36:38 

sudas sudas sudas sitas filmas sudas!!!!!!!!!!!!!!!man jis tikrai nepatiko!!!!!!! ir nepatariu jumas eit tikras sudas!!!!!!!!!!!


AUKSIUKAS  2001-11-05 08:50:17 

Ai man jau nusibodo tokie filmai sedejau ir jau zinojau pabaiga


LAWRIUX  2001-10-03 16:53:10 

jeee... su saulialia zhiurejau- nice..very nice...:} idomus dalykas- mums abiems TAS BLOGIETIS chiotkas pasirode:}


KUKU  2001-10-03 10:42:01 

visai neblogas filmas....tik gaila, kad pagr. herojus isimylejo tokia netikusia moteri!!!!!!!!! argi paprastute, grazute kalve nebutu buves geresnis pasirinkimas??? o siaip tikrai buvo verta ziureti si filma.


VIKI  2001-09-24 20:45:37 

mmmmm!!! Jūs net neįsivaizduojat koks tai GERAS FILMAS!!! Nerealiai geras. Jau seniai buvau pasiilgus tooookių meiles istorijų ir tokio įdomaus siužeto. O pagrindinis aktorius....tiesiog idealas:) norėciau būti vietoj tos panickos(ėch...pamiršau jos vardą...) Aš visiškai nesupykčiau jei tokių filmų ateityje būtų daugiau:)))Žinot, filmas vertas dar didesnės reklamos negu ją gavo...:))


FIRE  2001-09-19 16:09:01 

labai smagus filmukas. prakrizenau visa laika. per riteriu turnyra sirgaliai sedi isdazytais veidais, kaip per fudbolo rungtynes, viduramziski sokiai skambant siuolaikiniai muzinai ir taip toliau, ir panasiai. jumoro skale svyruoja nuo gana primityviu juokeliu iki pacio subtiliausio pasisaipymo, taip, kad pasijuokti is ko ras visi. tik vat grazuole Viljamo sirdies dama (deje jos varda pamirsau) ikunija visas blogasias moteru savybes. si filma paziuret jau rekomendavau visiems savo draugams.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10676
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt