Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DOLANO KADILAKAS (2002) 0 min.
Dolan's Cadillac
Kriminalinė veiksmo drama
JAV
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius:  Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Siaubo trileris pagal Stephen'o King'o novelę!

Mergina vardu Francey netikėtai net jai pačiai tampa žiauraus susidorojimo su nepažįstamu žmogumi dykumoje liudininke. Las Vegaso gangsteris Jimmy Dolanas (akt. Sylvester'is Stallone) nusprendžia kuo pasirūpinti, kad Francey neturėtų net mažiausios galimybės liudyti teisme prieš jį. Įtakingas nusikaltėlių pasaulio atstovas, kuris kiekvieną dieną kraunasi didžiulius turtus iš kazino "The Mandarin" veiklos, nužudo niekuo nekaltą merginą.

Sukrėstas dėl mylimos žmonos netekties ir susidūręs su visišku teisėsaugos sluoksnių abejingumu Las Vegaso vidurinės mokyklos mokytojas Tomas Robinsonas (akt. Kevin'as Bacon'as) nusprendžia atkeršyti Jimmy Dolanuisavomis rankomis. Jis pradeda stebėti ir sekti savo būsimą auką, fiksuoti jo pomėgius, darbo grafikus ir galimus maršrutus, domėtis jo galimais partneriais, asmens sargybiniais ir pagalbininkais. Išsiaiškinęs, kad negailestingasis gangsteris labai retai išlipa iš šarvuoto ir neperšaunamo kadilako, Tomas Robinsonas tiksliai apgalvoja kiekvieną galimybę, pritaiko fizikos žinias ir parengia labai protingą, neįtikėtiną ir siaubingą susidorojimo planą - įvilioti Jimmy Dolaną vežantį automobilį į iš anksto paruoštą duobę ir jį užkasti gyvą po smėliu.

Kad galėtų viską kokybiškai įgyvendinti, mokytojas susigalvoja sau vardą Willas ir įsidarbina kelių remonto kompanijoje, net neįsivaizduodamas, kad teks iškęsti nenumaldomą dykumos karštį ir pavojingą gyvybei darbą. Po truputį pasisėmęs patirties ir surinkęs reikiamus įrankius, jis pradeda ruoštis kerštui. Laikui bėgant vyrukas vis labiau įsitikina, kad Jimmy Dolanas nėra jau toks išsiblaškęs ir taip lengvai nepasiduos įviliojamas į spąstus. Dėl patirtų baisiai kruvinų traumų, vis labiau blogėjančios psichologinės pusiausvyros, vis didėjančios nevilties ir vis dažniau pasikartojančių haliucinacijų (jose pasirodanti žmona Francey įkalbinėja kuo greičiau nužudyti gangsterį) Tomas Robinsonas tampa žymiai pavojingesnis ir žiauresnis, nei pats Jimmy Dolanas.

Siaubo novelių rašytojas Stephenas Kingas pristato vieną iš geriausių ir labiausiai pribloškiančių istorijų apie kerštą, įniršį ir beprotybę. Jos pagrindiniu heroju tampa paprastas, nuoširdus ir geras žmogus, kuris dėl nenumaldomo keršto troškulio, pats to neįtardamas, įžengia į pragaro dausas.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4639
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt