Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MEILĖS VIRUSAS (2001) 85 min.
Get Over It
Komedija jaunimui
JAV
Premjera Lietuvoje: 2001 11 23
Kino platintojas: Lietuvos kinas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Linksma komedija apie tai, kad nelaiminga meilė yra laikinas reiškinys. Ji praeina, o laiminga – visada ateina. Tik reikia truputį palaukti, įdėmiau pasižvalgyti aplinkui, ir būtinai kur nors nušvis įsimylėjusios akys.

Paskutiniai metai mokykloje Bjorkui (akt. Benas Fosteris) buvo tiesiog puikūs. Jį mylėjo gražiausia mokyklos panelė Elison (akt. Melissa Sagemiller), kurią jis buvo įsimylėjęs dar nuo lopšio laikų. Visa draugų kompanija laikė Bjorką ir Elison idealia pora, o meilė turėjo tęstis iki grabo lentos. Bet vieną gražią dieną likimas trenkė Bjorkui tiesiai per širdį.: mylimoji pareiškė, kad jausmas išblėso. Ji sukrovė į dėžutę meilės relikvijas ir švelniai atidarė vaikinui duris. O pati pradėjo bendrauti su nauja mokyklos įžymybe, gražuoliu ir dar muzikantu Straikeriu (akt. Shane’s Westas) Vaikinas puola į juodą depresiją, draugai (kurių tarpe ir šiuo metu labai populiarus jaunas reperis Sisqo) mėgina įrodyti, kad gyvenimas yra gražus, bet Bjorkas yra užsispyręs ir vistiek kankinasi. Bet gelbėjimo operaciją į savo rankas paima geriausio Bjorko draugo jaunėlė sesuo Keli (buvusi mažoji vampyrė ir jaunimo filmų žvaigždė aktorė Kirsten Dunst), mokykloje prasideda “Vasarvidžio nakties sapno” repeticijos, tad Šekspyras ir naujos emocijos pradeda gydyti nelaimingos meilės nualinto jaunuolio širdį.

EVELINA  2004-04-14 20:40:55 

lbai fainas filmas


FREJA  2002-01-05 21:38:11 

Na, maniau, kad sis filmas kvaila komedija, tarkim tokia kaip Jaunos ir karstos arba 100 merginu, taciau anaiptol taip nera. Tai paprasciausias romantinis filmukas. Tikrai nera ko baidytis. Zinoma Kirstin Dunst laiko forta, bet visgi... ziureti tikrai galima.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6449
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt