Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NETARK NĖ ŽODŽIO (2001) 115 min.
Don't Say a Word
Psichologinis trileris
JAV
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

VIENAM IŠTARTAS ŽODIS REIŠKIA NETEKTĮ, KITAM IŠGELBĖJIMĄ…

Žymus Niujorko psichiatras Nathanas Conradas sėkmingai dirba, turi nuostabią žmoną bei žavingą dukterį. Pakeliui namo švęsti Padėkos dienos, kolega paprašo apžiūrėti jauną moterį. Pastaroji, Elisabetha Burrows, - patyrusi nepaaiškinamą prievartą. Nathanas tampa paskutiniu šansu prieš pakliūvant į šalies psichiatrinę ligoninę “išvalymui”.

Elisabethės atveju Nathano Conrado įgūdžiai ir intuicija veda progreso link. Tačiau kyla dar didesnis smalsumas po pirmųjų merginos žodžių : “Tu nori to, ko nori jie?…Aš niekada nepasakysiu…nei vienam iš jūsų”.

Ši merginos žinutė tampa reikšminga ne tik jam, bet ir jo šeimai. Nathano duktė pagrobiama. Tik šešiaženklis skaičius, giliai paslėptas Elisabethės komplikuotoje atmintyje, gali grąžinti jo dukterį. Čia nėra jokių diskusijų ar prieštaravimų. Dukters pagrobėjai stebi kiekvieną psichiatro žingsnį. Šiame nesibaigiančiame košmare jis priverstas NETARTI NĖ ŽODŽIO. Tik tokia kankinanti tyla jam gali grąžinti gyvenimą.

Rašytojas Anrew Klavan, kuris gavo Amerikos rašytojų “Edgaro” apdovanojimą už geriausią metų mistinę novelę “Netark nė žodžio” (“Don’t Say A Word”), įkvėpimo sėmės iš savo kūdikio. Po dukters gimimo jis kas porą valandų keldavosi tikrinti dukters. “Vieną naktį”, prisimena Klavanas, “Aš susimąsčiau, …. pasižiūriu į dukrelės lovelę,o jos ten nėra?”

Nuo tokios gąsdinančios minties – kiekvieno tėvo košmaro – “istorija jau buvo mano galvoje”.

“Netark nė žodžio” yra klasikinis trileris”, komentuoja M. Douglas. “Jo stiprioji pusė – netikėti veikėjų charakteriai”. Pavyzdžiui, Nathanas Conradas turi viską. Staiga, ką jis labiausiai mylėjo yra iš jo atimama – nenumaldomai tiksint laikrodžiui, jis grumiasi su nematomu priešu.

Nathanas turi “ištraukti” žodžius iš pamišėlės ir mirusio. Jo kelionė veda į radikalius pokyčius. Jis, kaip ir klasikinis Hitčkoko personažas, atsiduria blogu laiku ir blogoj vietoj – pakliūva į ekstremalias situacijas prieš savo valią ir kontrolę. Ar tokioj situacijoj jam pavyks tylėti? Ar tyla – geriausia išeitis?

Įtampa, sudėtingi personažai, mistika…ir dar daugiau filme
“Netark nė žodžio”.

PAULUX  2003-09-07 14:07:45 

labai geras filmas! gera duglaso vaidyba!


PAULUX  2003-09-07 14:07:45 

labai geras filmas! gera duglaso vaidyba!


TEPLIUKE  2002-01-29 05:03:06 

Brittany Murphy jega! Ir filmas man patiko... nors labai seniai maciau.


BELZE  2001-12-06 21:43:19 

jei tikites itampos, tai pagalvokit, priesh eidami i shi filma. mes visi trys uzhmigom...


LAURUKAS  2001-12-03 10:32:25 

Filma, kuri verta pamatyti. Douglas'as teisingaij pats sako: tai klasikinis trileris. Tokiu filmu megejams, juosta, gal ir nepasirodys KIETAS RIESHUTELIS, bet suvaidintas PUIKIAI, siuzeto linija irgi ne pati silpniausia. Stiprus, itemptas filmukas. Have fun...


ARNAS  2001-12-02 10:32:53 

jegaFilmo aprašymas aplankytas kartų: 7135
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt