Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VIENVEIDIS (2001) 87 min.
The One
Veiksmo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2001 12 28
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Oficialus tinklapis

Kiekviename iš mūsų slypi ir gėris, ir blogis...

Po bendro filmo “Galutinis tikslas” Glen Morgan ir James Wong nusprendžia tęsti sėkmingą bendradarbiavimą. To rezultate – filmas “Vienveidis” su kovos menų žvaigžde Jet Li. Tačiau pastarasis, perskaitęs filmo scenarijų, išreiškia tokią pastabą: “Kai aš perskaičiau scenarijų, man pasirodė, kad tai didelis amerikietiškas fantastinis filmas”, teigia Li. “Manęs, asmeniškai, toks scenarijus nesujaudino ir neįtraukė į filmo veiksmą”. Todėl į scenarijų buvo įtraukti Li budistiniai įsitikinimai. Li atliko savo vaidmenį dirbdamas su kovų choreografu Corey Yuen. Jo pagalba buvo išvystyti kontrastingi kovų stiliai, kadangi Jet Li filme atliko du vaidmenis.

Prireikė 5 ilgų mėnesių kovoms ore filmuoti bei tiek pat laiko montavimams (ypač sudėtingos scenos, kai Jet Li turi kovoti prieš save). Tačiau filmo prodiuseris ir scenarijaus autorius Morgan teigia, kad Jet Li buvo to vertas.

Jet Li Hong Kongo kovinio meno filmuose nusileidžia tik Jackie Chan’ui. Nuo ankstyvos vaikystės Jet Li mokėsi wu shu – moderniosios kung fu kovos meno formos. Li laimėjo keletą Kinijos nacionalinių čempionatų. Ypač įspūdingi yra jo kovinio meno pasirodymai ore, t.y. akrobatinės kung fu kovos, kur aktoriai yra užkeliami ant ištemtų vielų. Jet Li savo karjerą pradėjo filme “Shaolin Temple”, o labiausiai jį išgarsinęs filmas laikomas “Kadaise Kinijoje 1-3”, kur jis vaidino žymųjį kung fu meistrą bei kinų liaudies herojų Wong Fei-Hung.

Stulbinančiame dvigubame vaidmenyje tarptautinė veiksmo filmų žvaigždė Jet Li vaidina policininką Gabriel Yulaw. Filme vaikinas susiduria su savo tamsiąja puse – lyg ir pačiu savimi, tačiau radikaliai skirtingu dvasia, mąstysena ir pan. Šis jo dvynys pabėga iš netolimos ateities, paralelinio pasaulio. Policininko dvynio tikslas - nužudyti Gabrielį ir išlikti vieninteliam visoje visatoje. Pabėgėlį vejasi du ano pasaulio tvarkdariai, bandantys įrodyti Gabrieliui, kad tik jis gali sustabdyti savąjį dvynį. Doras ir teisybės ieškotojas Gabriel įpainiojamas į avantiūras ir tampa net gi savų kolegų taikiniu. Atrodo, kad blogojo dvynio dėka, juo niekas nebetiki…net gi jo mylima žmona.

Filmo kulminacija – lemtinga kova tarp gėrio ir blogio, kuri pakeičia Gabrielio realybės suvokimą ir priverčia pripažinti, kad tas blogis slypi jo pačio viduje… Kova tarp gėrio ir blogio sena kaip pasaulis…Tačiau ar šį kartą gėris laimi?

MASAS  2003-03-16 01:59:56 

e ozy apie koki tu chia dar sexa kalbi???


PRESIDENTEVIL  2002-10-19 13:40:32 

Vien žo. čia dar viena Matrica tik ši kart scenaristas buvo intelektualesnis ir siužetas gavosi realesnis. Kas man labai patiko šiame filme tai kad specialiuju efetų kūrėjai labai pasitengė.


KAUBOJCAS  2002-02-09 10:55:09 

sis filmas patix visiems matricos gerbejams


OZYS  2002-01-15 15:46:41 

nes daug kovos ir sex oooFilmo aprašymas aplankytas kartų: 8477
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt