Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PLEVĖSA HELAS (2001) 113 min.
Shallow Hal
Romantinė komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 01 04
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Oficialus tinklapis

Kas yra grožis? Šis klausimas kyla daugeliui iš mūsų. Į jį atsakymo bandė ieškoti filosofai, poetai, mokslininkai, teologai…Jie buvo įkvėpti daugelio grožio formų ir paslapčių. Vieni grožį atranda gamtos stebukluose, kiti jį įžvelgia paprasčiausioje šypsenoje…

Tuo tarpu Helas Larsenas – tikrų tikriausias plevėsa. Jam nereikia nertis į filosofinius grožio apmąstymus. Helo grožio suvokimas apsiriboja supermodeliais. Pirmasis dalykas, kurio jis ieško moteryje yra IŠVAIZDA. Helas neleidžia sau netgi svarstyti ar eiti į pasimatymą su mažiau nei tobulos figūros, šypsenos ir stiliaus savininke. Bet po ekspromtu jam atliktos hipnozės (čia pasistengia į save besigilinantis guru Tony Robbins) Helo požiūris į moterį pasikeičia 180 laipsnių kampu. Rezultatas – vaikinas pradeda matyti moters tikrąjį vidinį grožį. Ir štai pasirodo jo akiratyje Rosemary (Gwyneth Paltrow) – “šiek tiek” viršsvorio turinti mergina. Helas, pažinęs Rosemary gerumą, nuoširdumą bei itin gerą humoro jausmą, įsimyli…Ir štai čia prasideda tikroji romantika…Tačiau Helas, savo draugužio pagalba, praregi…Greitai vaikinas suvokia, kad gyvenimas jam pateikė vieną iš svarbiausių gyvenimo pamokų.

Režisieriai Peter Farrelly ir Bobby Farrelly jau ilgą laiką yra liaupsinami už jų ypatingą komedijinį stilių (jų režisuoti filmai: “Bukas ir bukesnis” (“Dumb and Dumber”), “Pakvaišę dėl Merės” (“There’s Something About Mary”), “Aš, kitas aš ir Irena” (“Me, Myself and Irene”)). Paskutiniajame jų darbe – “Plevėsa Helas” – broliai Farrelly išlaiko tokį patį stilių, tačiau ir įneša naujų atspalvių. Bobby Farrelly sutinka, kad “Plevėsa Helas” – nauja kryptis jo ir jo brolio kūryboje.
“Peter visada sakydavo, kad mes dar nesukūrėme savo geriausio filmo, nes mes priversdavome žmones tik juoktis – kol kas nepavyko žiūrovą kartu ir prajuokinti, ir pravirkdyti. Tačiau “Plevėsa Helas” yra pats jausmingiausias mūsų filmas ir arčiausiai mūsų tikslo ”, teigia Bobby.
Bobby Farrelly ir Peter Farrelly geriausiai moka prajuokinti žiūrovą ir jų paskutinis filmas tai dar kartą patvirtina.

“Plevėsa Helas” - smagi komedija apie tikrąjį žmogaus grožį be filosofinių, mokslinių ar teologinių išvedžiojimų…

EGLE  2002-02-20 05:47:10 

Visos geriausios situacijos buvo parodytos reklamoje, tai ir eiti nebevertejo. O ta suniuko uodega pasislykstejima sukele, o ne juoka.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6167
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt