Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TENENBAUMAI (2001) 108 min.
The Royal Tenenbaums
Komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 03 08
Kino platintojas: BDG Filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Deja, tu negali pasirinkti šeimos...

“Geriausias metų filmas!”

New York Times

“Pasaulio kritikų išbučiuota ironiška šeimos susitaikymo istorija verta stovinčios publikos ovacijų. Sąmojingi dialogai, išradingos situacijos, fotografinis vaizdas, stebuklinga vaidyba (Gene`as Hackmanas ir Gwyneth Paltrow tiesiog nepakartojami) ir labai taikli ir išieškota režisūra. "Tenenbaumai" - vienas is nedaugelio komiškų filmų, kurie ne tik priverčia kvatotis, bet ir mąstyti. Tai - Woody Alleno filmų situacijos, J.D. Salingerio novelių herojai ir P.T.Andersono "Magnolijos" detalumas.
Tai - filmas, sugražinsiantis gerą skonį i kino teatrus.”

Tomas Auksarankis, ORE

Ryškiausiomis Holivudo žvaigždėmis spindinti komedija “TENENBAUMAI’” pasakoja apie ekscentrišką Tenenbaumų šeimą, užauginusią tris vaikus – genijus ir susivienijančią, kai tėvas suserga nepagydoma liga.

Chas (vaid. B. Stiller) jau paauglystėje pradeda prekiauti nekilnojamu turtu ir turi tiesiog įgimtą tarptautinių finansų suvokimą, Margot (vaid. G. Paltrow) rašo puikias pjese ir devintoje klasėje gauna 50.000 JAV dolerių stipendiją, o Richie (L. Wilson) tris metus iš eilės laimi JAV nacionalines teniso varžybas.

Jaunieji genijai užauga, jų tėvai išsiskiria… Nors ir būdami labai gabūs, gyvenime jie patiria daugybę sunkumų ir problemų. Po 17 nesimatymo metų šeima suburia tėvo Royal Tenenbaumo tariama liga – jis apsimeta sergąs skrandžio vėžiu, nes nebeturi kur gyventi.

Filmas kupinas subtilaus humoro, originalių dialogų, išskirtinio montažo ir puikios muzikos (Bitlai, Ramones, Nick Drake, Elliot Smith). Nepriekaištinga pirmo ryškumo aktorių vaidyba keri ir žiūrovų, ir priekabių kino kritikų širdis. Filmą “The Royal Tenenbaums” lydi puikūs atsiliepimai ir recenzijos.

Filmo scenarijus nominuotas “Oskaro” apdovanojimui.
Gene Hackman už vaidmenį šiame filme apdovanotas
Auksinio Gaublio apdovanojimu
(geriausias aktorius vyras komedijoje).

ZYROU  2002-09-11 16:37:40 

filmas superinis, bajeriu nedaug, bet geri. kad filma suprastum, nereikia buti feliniu, bet visi american pie fanatai geriau tegul lieka namie


ARTŪRAS  2002-04-10 21:37:42 

Pats blogiausiais filmas siais metais koki teko matyti.Reklamoje sakoma, kad komedija bet ten kazkoks depresovas filmas.Sugebejau netgi per ji uzmigti,nors niekados dar nera to buve per jokius kitus filmus.


ANDRIUS  2002-04-09 10:45:59 

Labai neidomus bei nuobodus filmas.Raso kad ten yra komedija o is tikruju ten visai nera komedijos elementu.Tiek tegaliu paskyt


BROLIS  2002-04-02 19:44:29 

geriausia pries filma is vis nieko neskaityt nematyt ir negirdet.gerai kad nepaklausiau tokiu neigiamu atsiliepimu.filmas nerealus!


IMITZ  2002-03-29 23:51:20 

ar zinot kodel negalima uzmikt per filma TENENBAUMAI... dodel kad knagdamas prokelsi kitus :) .....


NT  2002-03-26 12:50:00 

Is esmes filmas - baltas popieriaus lapas, prikrakmolytas elegentishko anglishko jumoro. Kiekvienas gali pasirinkti savo gyli, i kuri ners nagrinedamas filmo heroju santykius, jausmus, charakterius. Isvadu filmas nepateikia. Tuo jis ir zavus, ir keistas, ir neiprastas.


SAULELE  2002-03-26 08:59:40 

Dar vienas holivudiskas filmukas... Kam patinka amerikietiskas gyvenimo budas, tam patikti turi ir filmas. Tipiskas ju humoras, ar negeriau europietiskas kinas?


EGIDIJUS  2002-03-25 12:08:21 

Patikejau jusu komentarais kad filmas neholivudiskas. Kad rimtas. Fignia ... Holivudinis eilinis filmukas. Nei komedija, nei rimtas. Keleta kart nusisypsot galima, bet ne daugiau. filma geriausiai apibudina reklaminis plakatas : koks plakatas, toks ir filmas.


ASAS  2002-03-21 13:46:43 

Filmas ištiesų puikus, turiu paprieštarauti TEPLIUKEI (pasak jos scenose perdaug banaliu tekstu). Labiausiai zavi dialogai ir aktoriu vaidyba labai artima realybei, deja daugelis musu savo gyvenimus stengiasi padaryti perdem Holivudinius arba bent jau taip pristato aplinkiniams. Aciu dievui filme nera pompastikos ir kvailo pasiputimo taip budingo amerikieciams. 5 neraso, nes toki scenariju buvo galima ekranizuoti dar geriau, truputi truko kabliuko, kuris paprastus zmones vercia ziureti kvailus serialus. Visiems be isimciu rekomenduoju pasiziureti, o deti i suns dienas ar kelti i dausas, galima tik praejus kelioms valandoms po seanso.


2GODA  2002-03-20 12:21:05 

nuostabus nuostabus nuostabus filmas!!! aisku gal kazkas nesugeba suprast... bet normaliems, turintiems supratima, jausma zmonems paliks labai gera ispudi, man tai vienas geriausiu visu laiku filmu.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 12126
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt