Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
IŠBANDYMŲ DIENA (2001) 117 min.
Training Day
Kriminalinis veiksmo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 04 12
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Peržengti ribą pavojinga, bet kur kas pavojingiau, kai tą ribą peržengia įtakingas policininkas…

Los Andželo policijos departamento narkotikų skyriuje pradeda dirbti jaunas ir sąžiningas pareigūnas Džeikas Hoitas. Tačiau jau pirmąją darbo dieną jaunuolis įsitikina, kad jį globojantis ir apie darbo tvarką pasakojantis vyresnysis porininkas, kietas, visų gerbiamas Alonzo Harisas yra korumpuotas ir palaiko ryšius su narkomafija. Naujokas savo akimis pamato visus įmanomus korupcijos lygius, akivaizdžius įstatymų pažeidimo atvejus, kai per kratą Alonzo, radęs pinigų, kraunasi juos į kišenes, nešvarių pinigų gavimo metodus, kai viskis geriamas su nusikaltėliais, išgaunant informaciją, o po to juos nužudant... Jaunas policininkas priverčiamas paragauti "žolės" ir yra įveliamas į žmogžudystės istoriją: viskas tobulai surežisuojama dar neatvykus iškviestiems policijos ekipažams, o Alonzas išeina didvyriu… Nemenka rastų nešvarių pinigų suma patenka į korumpuotų policininkų kišenes, o Džeikas, savo nelaimei, tampa kraupių užpuolimų dalimi... Visa tai suorganizuoja ne kas kitas, o savo klaidą besistengiantis ištaisyti Alonzo Harisas. Jeigu patyręs policininkas iki vidurnakčio nepristatys didelės pinigų sumos rusų mafijai, tai jam pačiam ir jo šeimai gresia mirtinas pavojus… Džeikas Hoitas, rytą palikdamas namuose žavią žmoną ir kelių mėnesių dukrytę bei išeidamas į pavojingiausius Los Andželo rajonus su patyrusiu narkotikų skyriaus detektyvu, svajodamas pasiekti tokių aukštumų kaip jo "mokytojas", nė nenumanė, kad jo gyvenimas pasikeis, kad ta "garbė" pareikalaus nusižengti savo principams ir sąžinei. Ta viena diena "svajonių" darbe tapo tikru košmaru...

Tikrai geras, vyriškas filmas apie tai, kaip sunku vyrų pasaulyje likti garbingu...Aktoriaus Denzel'io Washington'o vaidyba verta "Oskaro", puikiai savo darbą atliko ir Ethan'as Hawke'as, o įtampa ir realizmas filme pribloškiantis.

Kaip neperžengti pavojingos ribos, kaip neišduoti savo įsitikinimų, kai čia, visai šalia taip lengvai pasiekiami pinigai, apie kuriuos niekas nesužinos, ypač jei tu gerbiamas detektyvas ir tavimi visi pasitiki...Kas šiais laikais vertina sąžiningus žmones?..

Amerikos Kino Institutas aktorių DENZELĮ WASHINGTONĄ už šį vaidmenį paskelbė GERIAUSIU METŲ AKTORIUMI. Denzelis Washingtonas buvo nominuotas "OSKARUI" ir "AUKSINIAM GAUBLIUI" KAIP GERIAUSIAS AKTORIUS.

SKYDANCER  2006-01-13 15:56:56 

Iš kelių šimtų mano matytų filmų šiam duočiau patį aukščiausią įvertinimą! Įspūdingas, nepakartojamas, daugelyje vietų net sukrečiantis. Tiem,kam bent truputį patinka filmai, susiję su kriminaliniu pasauliu, privalo pamatyti!!! Kažkas nerealaus!


RADIJATORIUS  2002-05-23 14:41:06 

puikus filmas. labai geras. tikrai. kam patinka rimti filmai be kvailu griuvinejim ir panasiu


EIMULIS  2002-05-02 01:13:12 

Visiskai nieko gero, daug daugiau tikejausi, eilinis holivudinis bojevikas...


SKIRMIS  2002-04-23 12:22:08 

Nesuprantu zmoniu, kurie eina y toky filma tikedamiesi ko nors linksmo ir grazaus. Taip, filme daug atviro smurto, narkotikai ir gatves gyvenimas cia pateikiami kaip kasdiene rutina. Bet juk tokia ir yra sio filmo esme. Jei nori ko nors sviesaus - eik y Monstru Biura. Sitas filas patiks Shafto gerbejams, bet savo ziaurumu ir atvirumi jis toli lenkia pastaraji. Verta pamatyti.


SIMKA  2002-04-16 12:43:04 

Nesuprantu uz ka buvo iteiktas oskaras. Mano manymu, shiame filme per daug smurto ir shaudymu. Nejaugi gyvenimas ir yra toks baisus?


GERAS  2002-04-09 22:10:04 

Filmas yra totalus shudas! Neikit i ji! nes tik babkes prarasit ir nagus nusigrauzhit:) Siuzheto nera, o jei yra tai durnas - nepilnas. O Denzelis - asilas, nevertas shudo gabalo, nekalbant jau apie oskarus ar gaublius.


RAIMIS  2002-04-09 11:51:53 

Filmas visai neblogas, kai kuriose vietose jauchiama itampa. Tachiau shiek tiek blankokas. Nesupratau siuzeto linijos, kokia proga jis paliko ta naujoka tu negru namuose, kad ji nuzudytu, cia kaip isbandymas, ar kaip ?


NEBLONDINE  2002-04-07 23:36:20 

Na merginos nebijokit.. filma ziureti galima :) Bet gylios prasmes cia ieskoti gal nelabai vertetu.. Tiesiog veiksmo ir sautiniu filmas, D. Washingtonas - nepakartojamas :)


ORN  2002-04-05 18:55:53 

pats nerealiausias filmas Lietuwos kino teatruose nuo ziedu waldowo pasirodimo...


BLONDINE  2002-04-04 08:40:22 

Grina nesamone..Labai pilkas filmas.Daug nuzudimu, kraujo, smurto. Merginos tikrai neeikyt ziuret!!!12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 14065
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt