Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NUŽUDYK MANE VĖLIAU (2001) 89 min.
Kill Me Later
Romantinis trileris, komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 02 22
Kino platintojas: Makrofilmai

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Šon (S.Blair), atsibunda tikrai blogos dienos rytą. Jos meilužis Metju (D.W.Moffett), kuris pasirodo yra ne tik vedęs, bet dar ir jos viršininkas, niekada neranda jai laiko. Jos auksinė žuvelė mirė, o tai tikrai nelinksma. Darbe, o ji dirba paskolų tarnautoja banke, atėjusi į Metju kabinetą pranešti, jog jų romanas baigtas, susiduria su nėščia jo žmona, na ir, žinoma, išgirsta priešiškai nusiteikusį Metju įrodinėjant, kad jis niekada ir neketino dėl jos palikti savo žmonos.

Apimta nevilties ji impulsyviai nusprendžia nusižudyti – nušokti nuo banko, kuriame dirba, stogo. Tuo metu, kai ji ruošiasi šokti, Čarlis (M. Beesley) kaip tik apiplėšinėja banką, norėdamas finansuoti savo viso gyvenimo svajonę – gyventi tropinėje saloje. Kai plėšimo planas neišdega, Čarlis bėga per stogą, kur sutinka Šon ir greitai sudaro sandėrį – jis ją nužudys vėliau (nors niekada neplanuoja to tikrai padaryti), jei ji jam padės pabėgti nuo teisėsaugos. Kartu jie pradeda lenktynes su laiku, tuo tarpu policija stengiasi juos sumedžioti. Kai Šon pradeda geriau pažinti Čarlį ji supranta, kad galbūt dar yra dėl ko gyventi. Bet ji jau sudarė sandėrį ir nėra kaip iš jo pasitraukti.…

Nors “Nužudyk mane vėliau” kūrėjus domina ne tik visa po to sekanti medžioklė, bet ir patys žmonės ir jų gyvenimai, jie pasistengė, kad filmo eigoje būtų gausu sumanių ir netikėtų siužeto posūkių, o pabaiga nustebina puikiu epilogu.

NE SNOBAS  2002-03-04 16:07:08 

Kazkoks slamstas. Veiksmo trileriu gal ir galima vadinti, nes pagrindiniams herojams pradejus buciuotis visada prisiveja policija ir jie, savaime suprantama, per plauka pasprunka. Jeigu kvailos, iki galo nuspejamos veiksmo trilerio situacijos jums atrodo juokingos, tai tada sitas filmas dar ir komedija. Ziureti filma vien del aktoriaus akcento man pvz. neidomu. Depresijos kamuojamiems paaugliams gal ir gali patikti.


SHAGRENE  2002-03-03 22:10:43 

Labai geras!Fantastiskas!Filmas ir apie gyvenimo prasme, ir apie meile, ir apie skausma... Zodziu, apie viska. Pastatytas irgi neblogai, idomiai, ne visai tradiciskai, tas filmavimo, o gal tiksliau montavimo, budas jega, o dar ta muzika... Lux!


LIO  2002-02-26 10:34:24 

jo akcentas veza


ALIONUSKA  2002-02-25 09:11:38 

Puse filmo zavesio - Carlio British English. Kita puse - tempas, gera vaidyba, puikus garso takelis. Kas mate


ASPANKE  2002-02-24 21:11:03 

nerealus filmas... fainas garso takelis ir shiap viskas labai faina, aishku zhiurint neprofesionalo akimis, bet px nes man jis nerealiai patiko12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7739
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt