Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
UŽ ĮSTATYMO RIBŲ (2001) 94 min.
American Outlaws
Veiksmo/vesternas / komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 04 12
Kino platintojas: Makrofilmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kuomet vieno laukinių Vakarų miestelio gyventojai sužino, kad vienas korumpuotas geležinkelių baronas pavogė jų namų nuosavybės dokumentus, grupė jaunų kaubojų nusprendžia susigrąžinti tai, kas jiems teisėtai priklauso. Šie herojai - "jaunesnieji" broliai, vadovaujami Cole'o (S. Caan) ir "Džeimso" broliai, vadovaujami Jesse James (C. Farrell) neriasi iš kailio, norėdami perimti vadovavimą gauja, kas veda prie karčios konkurencijos grupės viduje.

Vykdydami savo vendetą, o pakeliui plėšdami bankus, jie tampa didžiausios kada nors Senuosiuose Vakaruose vykusios medžioklės taikiniu, kuriuos pasi šauna sumedžioti Allanas Pinkertonas (T. Dalton). Augant jų šlovei, auga ir legenda apie jų lyderį, jaunąjį atskalūną Jesse James.

EDIS  2002-04-30 14:50:00 

Pries ka nors vertinant pirma reikia pamatyt o po to tik vertint.Aprasymai visada buna grazus ir geri bet sis filmas kalba pats uz save, todel tikrai verta pamatyti.


VISKIS  2002-04-27 11:26:02 

Grerearas filmmukaas ,bet matrica geresne .Siulau uzsukti i matricos puslapi.


DECEMBER  2002-04-20 16:54:02 

Puiku. Filmas nereikalaujantis įtempto galvojimo. Lengvai žiūrisi, veiksmas vystosi greit ir nenuobodžiai, nors pats siužetas ir nėra kažkoks labai unikalus (to ir nereikia tokio stiliaus filmukui). Aktorių vaidyba taip pat neįstrigo, bet viską kompensuoja gera muzika, gerai padarytos susišaudymo scenos. Gal kai kas ir nerealu, bet vaizdas geras :) Mėgstantys vesternus ar jaučiantys WildWest grožį bus sužavėti. Tiesiog geras filmas atsipalaidavimui. Enjoy...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 6832
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt