Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VILKAS (1994) 125 min.
Wolf
Mistinis trileris
JAV
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Will’is Randell’as – Manhattan’o knygų leidyklos redaktorius, apimtas nerimastingų minčių apie savo tolimesnę karjerą darbe, važiuoja nuošaliu kaimo keliu. Tačiau visai netikėtai prieš pat mašiną išnyra tamsus žvėries siluetas. Sumėtytą ant slidaus kelio mašiną šiaip taip pasiseka sustabdyti šalikelėje. Norėdamas išsiaiškinti kas tai buvo, Willis išlipa iš automobilio ir pamato ant kelio gulintį pamuštą didžiulį juodą vilką. Manydamas, jog jis nebegyvas, Willis bando patraukti jo kūną nuo kelio. Bet čia visai netikėtai žvėris atgyja ir staigiai suleidęs dantis į Willio ranką, dingsta miško tankmėje.

Prisiminimai apie šį nemalonų įvykį gal ir būtų išsitrynę iš atminties, jeigu ne pasikeitimai, kurie palaipsniui pradėjo ryškėti visose Willio gyvenimo srityse. “Aš pasijutau taip, tarsi vilko dvasia būtų persikūnijusi į mane. Jos nuolatinį alsavimą aš jaučiu kiekviena savo kūno dalimi. Aš nežinau, kas su manimi vyksta, bet jaučiu, kad tampu kitoks nei buvau iki to įkandimo. Aš pilnas begalinio gyvybingumo”- taip Will’is Raudell’as (akt Jack Nicholson) prisipažįsta savo naujajai draugei Laurai (akt Michelle Pfaiffer).

Net gi skeptiškiausiai nusiteikęs visokių vampyriškų, drakuliškų, vilkolakiškų filmų atžvilgiu žiūrovas, pamatęs šią juostą, turės progą įsitikinti – šis filmas yra ne tik “romantiškasis trileris, šiuolaikinė pasaka apie antgamtišką žmogaus virsmą į vilkolakį”(taip šį darbą apibūdino režisierius Mike Nichols’as), bet ir pasakojimas, verčiantis susimąstyti apie tai, kad kiekviename iš mūsų slypi dalelė žvėries. Ir kad kažkam tereikia tinkamo aplinkybių susiklostymo, kad žvėriškasis pradas pradėtų imti viršų prieš žmogiškąjį…


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 2981
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt