Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VELNIŠKA MERGIOTĖ (2002) 90 min.
Evil Woman
Komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 04 19
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Prieš metus scenaristai Hankas Nelkenas ir Gregas DePaulas dalyvavo savo draugo sužadėtuvių vakarėlyje ir tada jie suvokė, kad ju draugužis ruošiasi vesti netinkamą merginą. Šis momentas tapo įkvėpimo šaltiniu jų naujai romantinei komedijai.
Prodiuseris Bradas Luffas gerai pamena šio projekto pradžią:
“Aš ilgą laiką buvau šių rašytojų fanas ir ne kartą turėjau su jais bendrų projektų. Kai Henkas ir Gregas išdėstė savo idėją, man ji pasirodė labai juokinga ir smagi. Daugelis iš mūsų turi draugų, kurie susitikinėja su asmenimis, kurių mes tiesiog negalime pakęsti. “Velniška mergiotė” – kraštutinis šio reiškinio atvejis.”

* * *

Darreno Silvermano, Wayne Le Fessiero ir J.D. McNugento draugystė tęsiasi nuo penktos klasės. Pabaigus mokyklą, įstojus į universitetą (čia Wayne žaidžia futbolo komandoje, J.D. vaidina komandos talismaną, o Darrenas vienas iš palaikomosios kompanijos lyderių) ir šiandien (susibūrę į roko grupelę) jie vis dar yra neišskiriama trijulė. Tačiau vaikinų akiratyje pasirodo mergina – neįtikėtinai graži, tačiau šalta ir abejinga psichologė. Pastaroji nusižiūri vieną iš neišskiriamosios trijulės – Darreną… Savo velniškais kerais apsuka jam galvą, atskiria nuo draugų ir net gi išardo vaikinų grupę!!!

Tačiau Darreno draugai nepasiduoda ir pradeda Darreno gelbėjimo misiją. Pasitelkdami įvairias priemones jie bando įrodyti savo bičiuliui, kad jo išrinktoji nėra tokia, kokia dedasi…Bet naujosios draugužės kerai per daug stiprūs…Kas čia gali padėti? O gi pirmoji Darreno meilė – švelni ir meili mergina, besiruošianti tapti vienuole. Draugai sukuria planą… Koks jis? Sužinosite pažiūrėję nuotaikingą komediją “VELNIŠKA MERGIOTĖ”.

MR WIZARD  2002-04-22 09:50:46 

Beje, nevarykit ant filmo Dude wheres my car :) Jei sis filmas kvailas, dar nereiskia, kad blogas - kvailas, bet geras. Sis filmas ne rimto zanro, tuo jis ir prikolnas!


GMD7  2002-04-20 20:08:58 

Kas per balsuotojai gali teikti 5*? Tai visiškai tuščias filmas, nevertas ne 30 minučių žiūrėjimo. Na nebent tie, kurie vertina dude, where is my car nenusivils pažiūrėję šį filmą. Tiek.


SALDAS  2002-04-17 22:18:31 

Lengva komedija, su visiems jau pazystamais bajeriais apie nevykelius.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7984
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt