Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NOVOKAINAS (2001) 95 min.
Novokaine
Kriminalinis trileris / komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 05 03
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Gydytojas Fredas Sangsteris (akt. Steve'as Martin'as) yra populiariausias Čikagos dantistas. Jis pats save laiko laimingiausiu pasaulyje žmogumi, nes gali sau leisti ne tik mėgautis šlove, bet džiaugtis visais įmanomais savo profesijos privalumais, apie kuriuos tik svajoja kiekvienas dantų gydytojas. Tai didelis ir erdvus kabinetas, tai naujausia ir profesionaliausia įranga, tai niekada nemažėjanti pacientų eilė, tai kiekvieną smulkmeną pastebinti vadybininkė, tai beprotiškai graži pagalbininkė dantų higienos specialistė Jean (akt. Laura Dern). Maža to, ji dar yra darbštuolio Fredo sužadėtinė, kuri stengiasi patenkinti net pačius keisčiausius mylimojo norus, nors kartais ir susimąsto, kad užsiiminėti seksu didžiulėje hidraulikos prikimštoje kėdėje yra neprofesionalu, negarbinga ir neskanu.

Tačiau vieną gražią dieną dantų gydytojo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojom. Viskas prasidėjo nuo jaunesnio brolio paklydėlio Harlano (akt. Elias Koteas) nelaukto vizito ir niekuo neišsiskiriančio įrašo pacientų knygoje - "19 val. 30 min.; kėdė C". Šmaikštusis Fredas Sangsteris net neįtarė, kad žavi, seksuali, viliojančiais rūbais pasipuošusi briunetė Susan Ivy (akt. Helena Bonham Carter) bus tokia klastinga, apgaulinga ir fatališka. Bet nežinodamas apie blogus pacientės tikslus, jis su dideliu malonumu ir šypsena veide pasiruošė apžiūrėti merginos dantis.

Kol Fredas krapštėsi dantų kanaluose ir sprendė kokią plombą geriausiai įdėti, Susan padidino jam skirtą nuskausminančių vaistų dozę nuo vienos tabletės iki 50-ties. Per klaidą ir aplaidumą išgėręs tokią solidžią porciją, gydytojas "atsijungia iš eterio".

Po kurio laiko atsipeikėjęs Fredas neįtaria, ką jo kabinete darė narkomanas broliukas, visiškai pamiršta apie paskirtą pasimatymą savo mylimajai Jean ir neprisimena aistringo sekso žaidimo su Susan peripetijų. Bet tai tik labai mažos smulkmenėlės, palyginus su tomis problemomis, kurios užgriūna vieną lemtingą klaidą padariusio dantisto pečius. Jis pats dorai nesupranta, kokiu būdu galėjo būti įveltas į kriminalinę istoriją, susijusią su žmogžudyste, seksu, narkotikais ir didžiule melo doze.

Vargšelis gydytojas mėgina kuo greičiau prisiminti viską ir įrodyti savo nekaltumą, bet tuo pačiu privalo slapstytis nuo jį persekiojančių policininkų, DEA pareigūnų, FTB agentų, labai žiauraus paskutiniosios pacientės brolio Duane'o (akt. Scott'as Caan'as) ir Holivudo aktoriaus Kevino Bacono (akt. Kevin'as Bacon'as), kuris tokiu būdu nori įsijausti į policijos detektyvo vaidmenį būsimame filme.

WOBOS  2002-06-04 11:54:46 

Absoliutus pravalas... nevertas nei demesio nei is vis ziuret.


FLYMANAS  2002-05-12 23:51:45 

kas cia per zanras - kriminaline komedija. gal ir kriminaline, bet nusijuokt jei du kartus per filma galima tai nemanau kad komedija. shiaip nieko filmukas, bet per daug reklamuojamas. i kina neiciau... shiaip kaip kas kam patinka. nuobodokas toks, nors intriguoja. jei dar shiek tiek siuzetas butu prastesnis, tai butu prasciausias filmas.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5434
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt