Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KOKETĖS (2002) 94 min.
The Sweetest Thing
Romantinė komedija
JAV
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kai reikalas pasiekia susitikinėjimą, Kristina Volters (Cameron Diaz) vadovaujasi auksine taisykle: vengti Pono “Teisinguolio” (iš angl. kl. “Mr. Right”), o susikoncentruoti ties Ponu “Nedelsiant” (iš angl. kl. “Mr. Right Now”). Tai tęsiasi iki vienos lemtingos nakties naktiniame klube, kur ji sutinka vaikiną. Nors pažintis buvo trumpa (tęsėsi tik kelias minutes), tačiau ji kažką paliko Kristinos širdyje. Tačiau kol ji pati tai suvokia, vaikino jau neberanda. Jis kažkur dingsta! Mergina su savo geriausia drauge Kortni (Christina Applegate) nusprendžia nusižengti taisyklėms ir išvažiuoja jo ieškoti. Kelionė laukia tolima… pakeliui jos patiria daugybę smagių nuotykių, keletą nelaimingų nutikimų, sutinka įdomių žmonių… ir pagaliau atranda … tik tikrai ne tokioj aplinkoj, kokioj merginos tikėjosi.

KRISTINA Drąsi, pasitikinti savimi, profesionali, seksuali – iš šalies žiūrint Jūs pastebėsite, jog visa tai ji turi. Bet po keleto nelaimingų išsiskyrimų su vaikinais, jos svajonės apie tikrąją meilę žlunga. Ji nenustoja savęs klausinėti: ar kada nors pasirodys jos gyvenime TAS VIENINTELIS? Ar jai reikia orientuotis į tai ką ji sutinka čia ir dabar?

KORTNI Lengvabūdiška Kortni, geriausia Kristinos draugė, pasimatymų atžvilgiu vadovaujasi savomis taisyklėmis: susitikinėk ir kuo dažniau! Jos darbo specifika – advokatė skyrybų srityje – padarė savo. Mergina tapo itin atsargi ir ciniška romantikos atžvilgiu. Tačiau ji greičiausiai suvokia visą esmę draugės Kristinos atveju ir būtent ji paskatina imtis priemonių beieškant TO VIENINTELIO.

DŽEINĖ Mergina lieka nakčiai pas savo mylimą vaikiną, o jis ją palieka. Džeinė sugniuždyta. Ji pasineria į knygos “Tikra meilė: 10 patarimų” skaitymą. Bet čia pasirodo Kristina ir Kortni – geros jos draugės – ir liepia mesti knygą į šalį. Jos Džeinei pataria kai ką kita ir tai apverčia merginos gyvenimą aukštyn kojomis.

Visos merginos turi savitą požiūrį į gyvenimą, visos jos skirtingos… Bet visos tikisi TIKROSIOS MEILĖS ir viliasi surasti joms skirtąjį – TĄ VIENINTELĮ. Ar joms tai pavyks? O gal pasiteisins ciniškos Kortni prognozės, jog tikroji meilė neegzistuoja? Visa tai romantiškoje komedijoje be cukraus “KOKETĖS”

POFKE  2002-08-29 20:32:47 

Hmmm, bobiskas filmas, bobiski juokeliai ir bridzitos dzouns problemos. deja dauguma bajeriuku visiskai nevyke bet yra keli ir geri. seip nieko sitam filme vertingo nei aktores labai sexovos nei siuzetas ar kokia intriga


GEE  2002-08-29 08:49:42 

Filmas yra sudu sudas. Visiskas siuzeto nebuvimas, prasta vaidyba, kvaili juokai. Galiu tvirtai pasakyti, kad tai prasciausias siu metu filmas Filmu vezejai knisa prota su savo 'objektyviais' komentarais


VITALIJUS  2002-08-28 22:48:58 

Fantastiskas filmas-siulyciau pasiziureti!!!!!!


ROKCE  2002-08-27 19:15:26 

Niu tu somke cia nesvajok, ten jau kad vedzioja labai ;]] Siaip filmas visai , nu va nueit su kokia merga paziuret...


DAINIUS  2002-08-27 18:43:17 

Geras filmas


ZURZA  2002-08-26 13:46:28 

Kvailas filmas,nerealiai kvailas.Kai gera kompanija gal ir galima kentet.O siaip pinigu svaistymas.


VITALIJUS  2002-08-21 11:07:08 

Super Filmas


SIOMKE  2002-08-19 15:21:18 

labai eiline komedija,kurioje turetu buti kalbama apie tai,kaip moterys vedzioja vyrus uz nosies,bet parodoma tik kaip bega paskui juos per puse valstijosFilmo aprašymas aplankytas kartų: 8419
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt