Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NEIŠTIKIMOJI (2002) 125 min.
Unfaithful
Drama/trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 08 02
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

“Neištikimoji” – Adriano Lyne daugelį metų brandintas projektas. Jo kilmė siekia 1968 metų filmą “La Femme Infidele”, kurio režisierius Claude Chabrol - vieno iš labiausiai pripažintų prancūzų naujosios bangos režisierių.
Filmo “Neištikimoji” režisierius Adrianas Lyne savo kūrinį apibūdina kaip “erotinį trilerį apie kaltės apimto kūno kalbą”.
Edvardo vaidmuo buvo siūlytas George Clooney, Bruce Willis. Tačiau režisieriaus manymu Richard Gere labiausiai atitiko filmo veikėjo charakterį.
Filmas “Neištikimoji” buvo pradėtas filmuoti 2001 metų kovo 22d Niujorke. Tai labai niujorkietiškas filmas. Filmavimas vyko gerai žinomose Niujorko vietose: Strando knygyne, Village East Cinema, Grand Central Station bei Soho, Wall Street’o, Tribecos gatvių baruose, restoranuose.

Edvardas ir Koni Sumneriai – nuostabi vidurinio amžiaus pora, atitinkanti visus amerikietiškos svajonės reikalavimus. Laimingi sutuoktiniai drauge su aštuonmečiu sūnumi, šunimi ir namų šeimininke gyvena Niujorko priemiestyje. Puikus didžiulis namas, jauki ir šilta aplinka, gražūs tarpusavio santykiai… Ko daugiau būtų galima norėti?

Tačiau išaušta vienos dienos rytas ir kažkas pasikeičia… O galbūt jau buvo pasikeitę, bet apie tai niekas nesusimąstė? Tą rytą net gi gamta šnibždėjo kažką negero ir pranašavo pokyčius. Neįprastai stiprus vėjas atrodo sujaukė ne tik tvarkingai sušluotas lapų krūvas, bet ir laimingos santuokos gyvenimą…

Edvardo ir Koni šeima tampa pašaliečio auka.. Koni Niujorke, Soho gatvėje patiria lemtingą susidūrimą su nepažįstamuoju. Šis susitikimas į jos gyvenimą įneša paslapties, spontaniškumo, šarmo…ir jaudinančią riziką. Moteris įsilieja į karštą romaną, kuris tampa jos džiaugsmu, laime, skausmu ir… manija. Ji papuola tarp dviejų radikaliai skirtingų gyvenimų: taisyklingo ir chaotiško, tvarkingo ir laisvo.

Edvardas atsitiktinai sužino apie žmonos paslaptį. Griaužiantys įtarimai pastūmėja jį išsiaiškinti visas Koni neištikimybės detales. Kankinamas tiesos, jis susitinka su žmonos meilužiu… Edvardas net negalėjo įsivaizduoti, kad jo sieloje tūno toks didžiulis, visa griaunantis pyktis…
Ar tarp dviejų žmonių įsiterpus kaltei ir pykčiui įmanoma išsaugoti santuoką?

Gyvenimiška istorija, jaudinanti filmo atmosfera, nuostabi aktorių vaidyba ir nenuspėjama pabaiga filme “NEIŠTIKIMOJI”.

LORA  2004-05-29 23:17:29 

Labai gyvenimiska tema ir naudinga ne tik moterims, bet ir vyrams. Moterys turejo pasidaryti isvadas, kuo gali baigtis tokie romanai. Vyrams turejo bent jau kilti klausimas, kodel zmonos tampa neistikimos, kai viskas rodosi grazu ir tvarkinga (o kartu ir be galo nuobodu)...


AS  2003-08-05 15:23:37 

slykstu ziureti, kaip zemai puola moteris,turinti mylima seima... meiluzio vaidmeniui buvo galima surasti ir patrauklesni aktoriu, nes martinezo bezdzioniska sypsena kazkodel visai nevilioja... matyt, moteriske buvo gerokai istvirkus. siaip filmas neblogas, atspindi realybe, neabejoju, kad daugeliui moteru tai atrode zavu, bet as tame nieko zavaus nematau. kvaila boba ir tiek, pabaiga be rysio, ne tam kliuva, kam mano manymu turetu kliuti, o gyvenime retas vyras tokiai sliundrai dovanotu...


DOVILE  2002-10-11 15:43:28 

Puikus filmas... Ir idomus jis gali buti ne tik dailiosios lyties atstovems... Patikekite - mano kompanjonas buvo lygiai taip pat susidomejes juo, kaip ir as, o po filmo neslepe savo susizavejimo ir pagyru... (tiesa sakant, is jo to nesitikejau...:))


LIUCIJA  2002-09-29 10:57:57 

rekomenduociau si filma profilaktiskai paziureti visoms moterims.


JI  2002-08-28 16:19:06 

Isejus is kino teatro sueme juokas... Niekaip nesuprantu, ka siuo filmu norejo pasakyti jo kurejai. Filmo turinys - labai banalus, o ir pabaiga neypatinga. Padariau tik viena isvada - moteriskei dirbti reikejo, tada nebutu turejusi laiko vidury dienos istvirkauti...


ZURZA  2002-08-26 13:40:44 

Super filmas.Toks po kurio isejus begioja siurpas kunu.Vienintele mintis:Gerai kad ejau ne su antraja savo puse.O tas Martinezas vertas nuodemes.


HLPZ  2002-08-25 21:31:16 

Rekomenduoju pazhiureti shita filma. Jis kazhkoks kitoks nei mano matyti shios temos filmai. Sedejau prikaustytas.. :)


ERNIS  2002-08-22 10:18:11 

Filmas gerąja prasme sukrečiantis. Seniai nebuvau taip įsijautęs žiūrėdamas filmą.


NIKEJA  2002-08-13 14:32:39 

Tikrai fantastiskas filmas. Toks, kuri ziurint jauti begale emociju, nuo pykcio ir neapykantos iki uzuojautos. Filmas toks, kad kita diena ji vis prisimeni ir nori rekomenduoti draugams. Aisku tiems, kuriems svarbu is filmo iseiti su mintimi, o ne siaip sedint praleisti laika. Rekomenduoju pamatyti.


INDRĖ  2002-08-10 15:31:03 

tai tikrai geras filmas. Buvau ten su savo bachuru ir mums labai patiko. Labai tiktu pamokyti neištikimoms moterims, gal tuomet jos pakeistu požiūrį į neištikimybę ir pradėtų galvoti apie pasekmes....:)12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 14393
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt