Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PELIUKAS STIUARTAS LITLIS 2 (2002) 88 min.
Stuart Little 2
Įspūdinga nuotykių komedija ir mažiems, ir dideliems
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 09 13
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Jis protingas, kupinas entuziazmo ir optimizmo, visagalintis vyrukas su polėkiu ir JIS – PELIUKAS. Mažytė persona su didele širdimi ( neminint rožinės nosytės ir išties puošnių rūbelių ). Praėjusiame filme Stiuartas ieškojo vietelės, kurią galėtų vadinti namais šiame nesuvokiamo dydžio pasaulyje. Mieste- milžine Niujorke jį priglaudžia ponų Litlių šeima, kuriems pagailo vienišo, liūdno peliuko. Filme “Peliukas Stiuartas Litlis” naujai iškeptas šeimos narys Stiuartas Litlis susidūrė su įvairiausiais netikėtumais, kurie kartais privertė rizikuoti teisėtai pelnyta šeimynine laime… Tačiau tokie menki šeimyniniai rūpestėliai galėtų išgąsdinti eilinę pelę, bet tik ne Stiuartą… Jis tikrai ne tas vaikinukas, kuris žiūri į pasaulį pelės akimis. Na, jau ne – jis suvokia, kad šiek tiek skiriasi nuo žmonių, bet argi tai problema? Juk mažasis Litlis didele širdimi gali kalnus nuversti! Ir jo nepabaidys jokia katė!

Peliukas Stiuartas ir dabartinė jo šeima sugrįžta!!!
Nauji nuotykiai ir neįtikėti siurprizai naujame filme “PELIUKAS STIUARTAS LITLIS 2”…
Stiuartas turi žavingą sesutę vardu Marta bei naują draugę vardu Margalo. Pastaroji pavagia Stiuarto širdį ir tikrai pavergs Jūsų širdis.
Istorijos pradžioje mes matome peliuką Stiuartą iš mokyklos namo vairuojantį savo dvivietį automobilį. Jį nustebina netikėtai pasirodanti išgąsdinta ir sužeista paukštė Margalo. Ją sumedžiojo gigantiškas paukštis Falkonas. Tik didvyriškų Stiuarto pastangų dėka Margalo pasprunka iš Falkono nagų. Stiuartas ir jo naujoji draugė lekia į saugius Litlių namus. Peliukas ir Margalo tampa geriausiais draugais. Bet ar viskas yra taip kaip atrodo? Margalo pradingsta, o kartu su ja ir Ponios Litl sužadietuvių žiedas su deimantu.
Visa Litlių šeimą šokiruoja toks greitas jos dingimas. Stiuartas mano, jog ją pagrobė Falkonas. Kartu su kate Snoubele jie pradeda paukštės paiešką. Ieško jos visur, bet… tik su Snoubelės draugo Montės pagalba, jie sužino, jog Margalo yra Falkono guolyje pačiame pastato viršuje.
Net nesuabejodamas Stiuartas pradeda Margalo gelbėjimo operaciją…
Čia nuotykiai tik prasideda!!! Lenktynės, dramatiškos scenos, juokingos situacijos, nauji išgyvenimai… O ar pavyksta išgelbėti Stiuartui savo draugę? Kur dingo Ponios Litl brangus sužadietuvių žiedas? Kas atsitinka su Falkonu? Visa tai filme “PELIUKAS STIURTAS LITLIS 2”.

Tai nepakartojami specialieji efektai, tai žavus, linksmas, nuoširdus pasakojimas apie mažą, bet didelę asmenybę – pašėlusį, juokinga peliuką, kuris dar kartą įsitikina kas yra šeima, ištikimybė, draugystė ir dar jam naujas jausmas – meilė…

"Tu gali turėti viso pasaulio geriausius
specialiųjų efektų meistrus, bet tai dar nereiškia,
kad bus geras filmas. Svarbiausia, istorija
ir personažas. Šiame filme jis yra – tai Stiuartas.
Tikrai negalėsite atsispirti jo natūraliam žavesiui"

Rež. R. Minkoff

AKVILE  2002-10-21 09:07:03 

sis filmukas tikrai nuostabus viskas labai tikroviska beto juokinga!si filma rekomendouju ziureti ir maziems ir dideliems!!!!!!!!!!


TTTR  2002-10-09 15:49:56 

Nuostabus filmukas!Toks grazus,pamokantis.Man labai patiko peliukas ir jo naujoji drauge.Liudna kai Stiuarta apgavo.


MARI  2002-09-14 18:41:00 

filmas tikrai smagus, neitiketinai tikroviski personazai, taciau labai jau daug sneka - aiskinasi ir aiskinasi...pabodo sunui i ausi verstiFilmo aprašymas aplankytas kartų: 7260
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt