Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
OSTINAS PAUERSAS - AUKSINIS NARYS (2002) 96 min.
Austin Powers in Goldmember
Fantastinė veiksmo komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 09 06
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

JIS GRĮŽTA, MAŽYTE! GERESNIS NEI BET KADA!

SENSACINGIAUSIA ŠIŲ METŲ EROTINĖ KOMEDIJA, TREČIASIS FILMAS APIE NEPAKARTOJAMĄ SLAPTĄJĮ AGENTĄ, JAV KINO TEATRUOSE PER PIRMĄSIAS TRIS RODYMO DIENAS SURINKĘS PER 75 MLN JAV DOLERIŲ!

Daktaras Blogis ir jo dešinioji ranka Mini Mi pabėga iš kruopščiai saugomo kalėjimo ir vėl pradeda svajoti apie viso pasaulio užgrobimą. Puikiai suprasdami, kad specialaus agento Ostino Pauerso taip lengvai neįveiks, jie nusprendžia sudaryti sąjungą su labai turtingu ir niekšingu genijumi iš Olandijos, pravarde Auksinis narys. Jeigu dviems blogio jėgoms pavyks susitikti, tai žmonija atsidurs didžiuliame pavojuje. Išvengęs eilinio susidorojimo, bebaimis Ostinas Pauersas privalo jiems sutrukdyti, bet pats net neįtaria, kad šį kartą Daktaras Blogis pasiryžęs smogti kaip reikiant. Klastingasis blogiukas pagrobia geriausią pasaulyje specialųjį agentą Naigelą Pauersą. Tuo tarpu, laiko mašina keliaujantis Ostinas Pauersas trumpam sustoja 1975 m., kad susitiktų su savo buvusia meiluže Foxy Kleopatra. Kartu su šia detektyve jis stengsis užkirsti kelią niekšingiems blogiukams ir išlaisvinti savo tėvą bei išgelbėti pasaulį nuo piktų niekšelių...

Keli įdomūs faktai:
Filmo scenarijaus autorius Mike Myers šį kartą vaidins net keturis skirtingus herojus - spec. agentą Ostiną Pauersą, jo didžiausią priešą Daktarą Blogį, škotų kilmės samdomą žudiką Storą Šunksnukį ir labai blogą blogietį Auksinį narį.
Naujojo filmo epilogo veiksmas vyksta režisieriaus Steveno Spielbergo komedijos apie Ostiną Pauersą premjeros metu, į kurią renkasi pagrindinius herojus suvaidinę aktoriai Tom Cruise (Ostinas Pauersas), Kevin Spacey (Daktaras Blogis), Danny de Vito (Mini Me) ir Gwyneth Paltrow (Dixie Normous).

BAWBAZ  2002-09-13 18:09:20 

Ot gera komedija tiek tegaliu pasakyti blemba !!!!1


PAULIUS  2002-09-10 21:40:12 

Filmas tikrai geras... Aktoriu vaidyba nepakartojama...!


ZIGO  2002-09-10 08:56:31 

filmas su gera nuotaika!


DOMIS  2002-09-08 22:42:03 

is tikruju labai geras filmas, luzhom visi ateje is kai kuriu scenu. tikrai neacilieka nuo pirmtaku, gal bajeriai kai kurie ir kartojosi bet buvo visai kitaip perteikti, tad vistiek buvo is ko pasijuokt :) tikrai vertas demesio filmas, kas nematet butinai paziurekit jei megstas tokio tipo komedijas :)


SUMO  2002-09-04 11:07:59 

Komedija, kuri juokinga tik girtiems, apsirukiusiems ir 4-5 m. vaikams... Dar blogiau nei 2-ra dalis.


KINAS  2002-08-17 21:39:54 

Shio filmo laukiau ilgai, nuo tada, kai buvo praneshta apie filmo kurima. Juk antroji dalis kitaip nei daugelis Holivudo filmu smarkiai pranoko originala, tad ish trechios dalies bei paties Mike Mayerso tikejausi dar daugiau!! Tachiau... teko smarkiai nusivilti. Uztektu pamineti vien tai, kad tris-keturis kartus buvo pasinaudota juokingomis situacijomis ish pirmu filmo daliu ir jos, savaime suprantama, nebeturejo to netiketumo, kuris leido ziurint pirmas 2 dalis kvatotis visa burna. O kur Austino powerso erotishkumas?12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 12132
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt