Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ĮSPĖJANTIS PRANEŠIMAS (2002) 143 min.
Minority Report
Fantastinis veiksmo filmas
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 09 20
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

2054 metai. Vašingtonas. Nusikalstamumas sustabdytas. Ateitis yra matoma ir kaltieji yra nubaudžiami prieš jiems įvykdant nusikaltimą.
Jau 6 metus veikia “Pre-Crime” sistema (iš angl. kl. tai sistema, kuri sustabdo nusikaltimą prieš jam įvykstant). Per šiuos metus nebuvo įvykdyta nei viena žmogžudystė.
Pastaraisiais nusikaltimais užsiima Teisingumo Departamento elitinis būrys “Pre-Crime”, kuriam vadovauja Džon Anderton (Tom Cruise). Nusikaltimo laiką, vietą ir kitas detales numato 3 žmonės – “Teisėjai” (“Pre-Cogs”), panardinti į baseiną, pripildytą biologinio skysčio. Du vaikinai numato nusikaltimą, o trečioji mergina, Agata, – patvirtina duomenis. Patvirtinimas perduodamas centrui, kur iškrenta du raudoni kamuoliukai – vienas su aukos, o kitas su nusikaltėlio pavardėmis. Šie žmonės perduoda savo vaizdinius į didžiulį stiklinį ekraną, kur Anderton tuos vaizdus atskiria, analizuoja ir gauna detalę informaciją apie žmogžudystę. “Teisėjų” vizijos dar niekada nesuklaidino.

Tai yra pažangiausia šalies jėga, ideali sistema. Ir niekas taip sunkiai šioje sistemoje nedirba kaip pats būrio vadas Anderton. Palaužtas tragiško praradimo Anderton pasineria į sistemą, norėdamas apsaugoti tūkstančius žmonių nuo nelaimių, kurias patyrė jis pats. Praėjus šešiems metams nuo Džono darbo sistemoje pradžios, jo įsitikinimas, kad “Pre-Crime”yra ideali tik stiprėja.
Anderton neturi priežasčių tuo abejoti… kol jis pats tampa įtariamuoju Nr. 1. Būdamas būrio galva Anderton pirmasis pamato vaizdinius, kuriuos perduoda “Teisėjai”. Scena jam nepažįstama, veidai jam nežinomi, bet žudikas aiškus – Džon Anderton nužudys absoliučiai jam nepažįstamą žmogų greičiau nei po 36 valandų… Persekiojamas jo paties būrio bei jį stebinčio FTB agento Deni Vitver (Colin Farrell), Anderton turi išlikti automatizuotame mieste, kur kiekvienas tavo žingsnis yra fiksuojamas, kiekviena mašina, kurią tu vairuoji yra kontroliuojama kažkieno kito, tavo paties akys pasauliui sako kas tu esi, ko tu nori ir kur tu eini… Tu negali pasislėpti, čia visi bėga…
Negalėdamas apsiginti nuo “Pre-Crime” būrio, Džon privalo rasti viso šito pradžią ir sužinoti tiesą. Jis turi atrasti atsakymą į klausimą: ar įmanoma, kad “Teisėjai” klysta?

KOX SKIRTUMAS  2002-09-18 18:53:24 

Maciau Amerikoj sita filma, labai patiko, nors ir be titru


EDUARDO  2002-09-09 17:57:07 

sitas filmas lygis = matrica l gerai +5


TEMIDELILU  2002-08-30 20:57:45 

Labai geras filmas! Nepastebejau kaip praleke 2.5 val! Jau senai toki maciau.Itraukia, sudomina, verta ziureti!123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 17074
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt