Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SUKČIAI (2002) 99 min.
Serving Sara
Romantinė komedija
JAV, Vokietija
Premjera Lietuvoje: 2002 11 08
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Nors Joe Taylor (akt. Matthew Perry) visuomet svajojo būti advokatu, darbu solidžioje teisinėje įstaigoje jis perdaug nesidžiaugia. Tiksliau pasakius, jaunuolis netgi nekenčia tokio darbo, kai bosas liepia tik išvežioti teismo nuosprendžius, šaukimus į posėdžius ir oficialias sutartis firmos klijentams. Be to net ir šioje srityje vyrauja didžiulė konkurencija, nes kiekviename žingsnyje jam stengiasi pakenkti klastingasis bendradarbis Tony (akt. Vincent Pastore), kad tik pats gautų didesnį atlyginimą.

Nepaisydamas įvairių nesklandumų ir nesutarimų, Joe vis dėlto priima pasiūlymą už 5 tūkst. JAV dol. atlyginimą nuvežti skyrybų dokumentus Sarai Moore (akt. Elizabeth Hurley), kurios neištikimas vyras Gordon (akt. Bruce Campbell) jau susirado naują meilužę ir nori kuo greičiau sutvarkyti visus reikiamus dokumentus. Tačiau jam yra labai paranku, kad teismo posėdis vyktų būtent Teksaso valstijoje, kur galioja žymiai švelnesni įstatymai. Tokiu atveju nesąžiningam vyrui nereikėtų dalintis milijoniniu turtu su buvusia žmona.

Nuovokioji Sara greitai išsiaiškina klastą ir atvykusiam Joe pasiūlo sandėrį, kad šis nuvežtų jos pasirašytus skyrybų dokumentus Gordonui ir iškviestų į teismo posėdį Niujorke. Tuomet Sara galėtų tikėtis jai palankesnio teismo sprendimo ir gautų žymiai didesnę kompensaciją. Sėkmės atveju neliktų nuskriaustas ir Joe, nes už šį darbelį jam yra pažadėta solidi 1 mln. JAV dol. premija.

Atlyginimas didelis, bet rizika taip pat nemaža. Kelionė į Teksasą tampa dar labiau sudėtingesnė, kai į lenktynes įsitraukia garbėtroška konkurentas Tony, kuris apsiima surasti Sarą ir kuo greičiau įteikti jai skyrybų dokumentus. Savo ruožtu, žiaurus nusikalstamo pasaulio atstovas Vernon stengiasi žūt būt sustabdyti Joe, kad šis niekuomet nerastų kelio į Gordono rančą.

Kas suspės pirmas, tas laimės krūvą pinigų, o galbūt ir kažką daugiau...

VASIA  2008-11-21 21:14:26 

Tikras jankiu slamstas, kur seni geri socialistiniai filmai darbo liaudziai!


JU  2002-11-10 13:14:50 

Tiesiog lengva komedija, kuri tinka po sunkios darbo ar mokslo dienos...


KOTRYNA  2002-11-08 12:57:30 

man tai labai smagus filmas - lengvas, juokinas ir dar tas is Draugu aktorius labai juokingas :))) O Elizabeth labai grazi ir seksuali. Smagus filmukas :)


JUP  2002-11-07 09:22:02 

Kiek galima vezti pigaus jankisko meslo???!!!


RINGO  2002-11-06 17:32:28 

Nei cia komedija, nei jie sukciai... Per TV kasdien tokius rodo.


SIMIKE  2002-10-22 17:49:25 

Smagus savaitgalio filmas, apie kuri pamirsti tik isejes is sales. Jis juokingas, ji seksuali- stai visas filmas apie ka.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7131
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt