Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MIESTAS PRIE JŪROS (2002) 108 min.
City by the Sea
Kriminalinė drama
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 12 06
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tikrais įvykiais paremtas kriminalinis trileris pagal 1997 m. žurnale "Esquire" išspausdintą straipsnį "Instinktas žudyti" ("Mark for a Murderer"), kurį parašęs žurnalistas Michael McAlary buvo apdovanotas prestižine "Pullitzerio" premija.

Žymiausių JAV kino kritikų teigimu, 59-erių metų aktorius Robert De Niro šiame filme sukūrė vieną geriausių vaidmenų per savo karjerą.

* * *

Manheteno policijos detektyvas Vincent LaMarca (akt. Robert De Niro) gauna užduotį išsiaiškinti narkotikų prekeivio pravarde Picasso mirties priežastis. Iš pirmo žvilgsnio paprastos bylos tyrimas atveda jį į mažą kurortinį miestelį Long Beach, esantį Long Island rajone prie vandenyno. Būtent jame gimė ir gyveno ne tik nužudytasis vaikinas, bet ir pats Vincent. Tačiau ši vieta solidaus amžiaus policininkui siejasi su labai blogais prisiminimais.

Visų pirma, tai santykiai su nestabilios pisichikos tėvu, kuris iš turtingos šeimos pagrobė kūdikį, tikėdamasis gauti išpirką. Tačiau maža mergaitė visai atsitiktinai mirė, o 8-erių metų Vincento tėvas buvo pripažintas žudiku ir nuteistas mirties bausme. Antra, tai keistas ir nepaaiškinamas sprendimas išsiskirti su žmona Maggie (akt. Patti LuPone). Prieš 14 metų Vincent trenkė durimis ir išėjo iš namų, palikdamas likimo valiai savo sūnų Joey. Visą tą laiką jis vengė kalbėtis apie jausmus ir savo praeitį netgi su draugiškai nusiteikusiu partneriu Regu Duffy (akt. George Dzundza) ir mylima moterimi Michelle (akt. Frances McDormand).

Vincent LaMarca net neįsivaizdavo, kad per tuos ilgus metus, kai mėgino pradėti naują gyvenimą Niujorke, pats tapo seneliu. Jo atstumtasis sūnus Joey (akt. James Franco) kartu su savo mergina Gina (akt. Eliza Dushku) susilaukė berniuko, kuriuo jaunuolis beveik nesirūpina, nes turi žymiai svarbesnių reikalų. Jis yra priklausomas nuo narkotikų, todėl pastoviai ieško pinigų eilinei uždrausto vaisiaus dozei. Vieno sandėrio metu Joey padaro dar vieną lemtingą klaidą ir tampa pagrindiniu įtariamuoju narkotikų prekeivio Picasso nužudymo byloje.

Per visą savo karjerą gerą vardą ir sąžiningo policininko reputaciją išsikovojęs Vincent LaMarca taip pat pradeda įtarinėti, kad jo sūnus yra tiesiogiai susijęs su žmogžudyste. Tačiau dabar detektyvas veteranas turi išspręsti asmeninę dilemą. Kuo jis nori būti - sąžiningu policininku, kuris privalo užbaigti bylos tyrimą, ar lojaliu tėvu, kuris trokšta ištaisyti praeities klaidą ir apsaugoti sūnų. Apsispręsti reikia kuo greičiau, nes besislapstantį Joey labai norėtų sutikti kerštingas miestelio narkomafijos bosas Spyder (akt. William Forsythe).

SANGI  2002-12-29 23:02:57 

Visai neblogas filmas, turintis siek tiek detektyviniu ir dramos elementu.Filmas verciantis truputi pamastyti apie nearkotiku zala zmogui.Daugeliui sis filmas turetu patikti!


GROOVERIS  2002-12-02 03:33:28 

Visu pirma miestelis vadinasi Asbury Park, visu antra, ten is tikro toks sudas daros, nigeriai, mexikonai ir kitoks sudas. as gyvenu gal puse mylios nuo sitos vietos kur tai nufilmuota. niuroka vietele.


SIMIKE  2002-10-22 17:45:24 

Idomus, ne tipiskas holivudinis filmas, priverciantis mastytiFilmo aprašymas aplankytas kartų: 8167
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt