Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MISTERIS DYDSAS (2002) 96 min.
Mr. Deeds
Romantinė komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 11 01
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Dydsas (Adam Sandler) – švelnus ir mielas vaikinas, gyvenantis paprastai ir laimingai mažame Mandrake Falls kaimelyje. Visi tenykščiai gyventojai žavisi Dydsu ir plūste plūsta į jo piceriją pasiklausyti neįprastų, tačiau itin žavių eilių.

Gyvenimas mažame miestelyje gražus, tik štai kartą pasirodo du vyrukai – suktas korporacijos valdytojas Čakas Sedaras (Peter Gallagher) bei jo artimas draugas Andersonas (Eric Avari) ir praneša jam stulbinančią naujieną. Netikėtai žuvęs tolimas Dydso giminaitis paliko vaikinui 40 bilijonų dolerių kartu su didžiausia pasaulyje reklamos kompanija, futbolo bei krepšinio komandomis ir privačiu sraigtasparniu.

Naujiena apie staigiai praturtėjusį jaunuolį žaibo greičiu apskrieja miestelį, vietiniai laikraščiai pirmuose puslapiuose spausdina sėkmės istoriją. Dydsu susidomi ir žavinga bei smalsi TV žurnalistė Babe Bennet (Winona Ryder)…

Dydsas išvyksta į Manheteną ir ten mėgaujasi prabangiu gyvenimu. Pirmąją darbo dieną Bleik korporacijoje vaikinas viską apverčia aukštyn kojom – atleidžia arogantiškąją futbolo komandos žvaigždę ir visus stebina savo nuoširdžiu bei naiviu elgesiu. Net ir būdamas bilionieriumi širdyje Dydsas išlieka tuo pačiu mažo miestelio vaikinu.

Tuo tarpu pataikaujantis korporacijos valdytojas Sedaras kuria planus kaip apgauti Dydsą ir perimti imperiją į savo rankas.
Dydsas pamažu pradeda suprasti kas yra kas ir bando įrodyti, kad pinigai keičia ne viską.

KAIRISK  2002-11-19 18:43:37 

Labai gerai, nuosirdi komedija :) Paziurejus nekyla minciu, kad be reikalo mokejau pinigus.


DEIVIS  2002-11-14 03:37:35 

Gan linksmas filmelis :) apsimokejo parsisiust :PFilmo aprašymas aplankytas kartų: 6483
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt