Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BALTASIS OLEANDRAS (2002) 110 min.
White Oleander
Drama apie gyvenimo pažinimą pagal rašytojos Janet Fitch novelę
JAV, Vokietija
Premjera Lietuvoje: 2003 01 31
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Naujausias filmo “BRIDŽITOS DŽOUNS DIENORAŠTIS” žvaigždės aktorės Renee Zellweger darbas!!!

Baltasis oleandras - tai gėlė. Kartais ji gali būti nuostabi, o kartais - nuodinga. Jos skleidžiamas grožis yra apgaulingas ir trapus. Šios gėlės žiedas yra labai gera metafora filmo herojei Ingrid Magnussen (akt. Michelle Pfeiffer). Ji yra graži, stipri ir savimi besirūpinanti moteris, kuri mėgsta krėsti nenuspėjamas šunybes artimiausiems žmonėms, o ypač labai jautrios sielos dukreleiAstrid (akt. Alison Lohman).

Priimdama svarbius sprendimus gyvenime, Ingrid vadovaujasi tik savo asmeninėmis mintimis, užgaidomis ir svajonėms, perdaug nekreipdama dėmesio kaip tie poelgiai paveiks jos dukterį, kurią ji labai myli. Bent jau viešai teigia, kad myli.

Vieną vakarą įsiutusi iš pavydo Ingrid mėgstamiausios gėlės baltojojo oleandro nuodais nužudo savo meilužį Barry (akt. Billy Connolly). Geriausiu atveju, jai reikės praleisti kalėjime tik 30 metų, bet gali atsitikti ir taip, kad moteris bus įkalinta už grotų iki gyvos galvos. Tai reiškia, kad savo mamą beprotiškai dievinanti Astrid gražiausiais paauglystės metais turės džiaugtis vaikų namuose arba kitose šeimose. 12-os metų mergaitei teks pačiai semtis gyvenimo patirties, savo kailiu susidurti su skurdu, prabanga, pirmaja meile, seksualiniu brendimu, pavydu, draugyste, bandymu nužudyti, savižudybe ir kitais dalykais.

Jos pirmoji pamotė Starr (akt. Robin Wright Penn) kadaise buvo striptizo šokėja ir nepataisoma alkoholike, bet po to pradėjo skaityti bibliją ir tapo praktikuojančia katalike. Moteris trokšta parodyti Astridai kelią pas Dievą, tačiau su kiekviena diena vis labiau pradeda bijoti, kad seksualioji paauglė gali "nukabinti" jos draugą Ray'ų (akt. Cole Hauser). Būtent dėl šios priežasties jauna mergaitė yra priversta ieškotis naujos globėjos.

Antraja jos pamote tampa "B" lygio filmų aktorė Claire Richards (akt. Renee Zellweger), kuri yra tvirtai įsitikinusi, kad jos vyras (akt. Noah Wyle) yra užmezgęs meilės romaną su kita mergina. Netikėtai greitai turtuolė moteris ir maištingo charakterio mergaitė tampa geriausiomis draugėmis. Jos bendrauja taip puikiai, tarsi nuo pat gimimo būtų seserys. Tačiau ši nuostabaus gyvenimo idilija prabangiame Malibu kororte ilgai nesitęs. Likimas nublokš Astrid pas trečiąją pamotę keistuolę - emigrantę iš Rusijos Reną (akt. Svetlana Jefremova).

Per visą tą laiką patyrusi daugybę teigiamų ir neigiamų emocijų, Astrid sugebėjo nepamiršti tikrosios savo ekscentriškos mamos Ingrid, kurios meilės jai taip trūko.

AURUTE  2005-12-31 18:10:44 

Man sis filmas labai giliai ileido saknis i sirdi. Sis filmas ne tik apie santykius tarp dukters ir motinos. Tai filmas apie mela,apgavyste, negandas, gyvenimo kliutis, draugyste, meile...Viskas susipina viename filme. Kiekvienam siulyciau pasiziuret si filma.Tikiu kils noras perziureti ji dar karta =) sekmes!


AGGEN  2004-10-25 23:40:49 

Knyga shimtu shimtus kartu geresne. Labai daug ko nera. Siaip kaip filmas geras. Bet daug geresnis butu serialas ;)


KAMILE  2004-09-19 14:00:25 

abi labai grazios: ir Michelle ir aktore kuri vaidino jos dukra. ir pats filmas visai nieko, nesigailiu, kad ziurejau, man patiko. po jo labai uzsinorejau ilgu sviesiu plauku :)


SIM  2003-02-16 14:45:38 

...kai iseini,norisi patyleti.Ziurejau ji ne Lietuvoje.Bet,jei bus galimybe,nueisiu ir cia.Grazus,plaukiantys vaizdai...kas domisi menu,manau,irgi turetu patikti.Dideles akys,baltos geles ir zmoniu santykiai.Patariu paziureti.


AGNIETE  2003-02-12 11:42:16 

skaitau dabar sia knyga 'white oleander' in english. tikrai gera knyga :) tikiuos, filmas bus ne kitox :)


KĘSTAS  2003-01-28 17:05:54 

nezinau ka jums ta bridzita reiskia mielos merginos, bet man Michelle Pfeiffer nesulyginama nei su kuo :) Labai seniai ji jau kur vaidino tai eisiu i filma tik del jos. Tikiuosi ji ten kaip visada bus labai grazi :)


KRISTINA  2003-01-27 16:35:25 

Kadangi esu Bridzitos Dzouns , o tuo paciu ir aktores Renee Zellweger fane - nepraleisiu sio filmo tikrai :))))


RŪTA  2003-01-20 17:56:29 

Renee Zellwegertikra Bridzita sitam filme - tokia pat miela, truputi juokinga neveksla bet labai grazi ir gera. Tik labai jau plona - turbut numete gal kokius 12 kg! filma tai rekomdduoju mamoms ir dukroms, kad ir kiek joms metu butu - labai daug moteriskos tiesos siame filme.


TEPLE  2002-12-09 02:51:34 

filmas merginoms apie dukru-motinu santykius... primine kazka kas dejosi mano galvoje kai buvau paaugle... 2 tumbs up! :)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10307
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt