Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TRANSPORTERIS (2002) 92 min.
The Transporter
Veiksmo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2002 12 13
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisieriai: 
Scenaristas: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Buvęs Jungtinių Valstijų specialiųjų pajėgų operatorius Frenk Martin iš pirmo žvilgsnio gyvena gana ramiai. Pragyvenimui jis užsidirba saugiai ir konfidencialiai gabendamas krovinius iš vienos vietos į kitą. Ir jokių klausimų.

Kroviniai nėra paprasti – jie paslaptingi, o kartais ir pavojingi, tačiau samdomas transporteris Frenk lieka ištikimas savo griežtoms taisyklėms.
Taisyklė Nr.1: Niekada nekeisk sandėrio.
Taisyklė Nr. 2: Jokių vardų.
Taisyklė Nr. 3: Niekada neatidaryk bagažo.
Frenk nenori žinoti, kokį krovinį veža, kas jį užsakė ir kam jis priklauso. Ir niekam neturi būti svarbu, kas jis pats – jis tiesiog transporteris. Abejingai ir saugiai pristatantis slaptąjį bagažą į vietą.

Tačiau vieną kartą Frenk pasiduoda emocijoms. Atrodo, naujasis užsakymas nieko nesiskiria nuo tūkstančio kitų. Įtartinos išvaizdos amerikietis, pravarde “Volstritas”, pasamdo transporterį naujai užduočiai. Kaip visada krovinys sandariai uždaromas solidžios mašinos bagažinėje ir vežamas iki nurodytos vietos. Kai Frenk sustoja kelkraštyje, jis netikėtai pastebi krovinį judant. Bandydamas nekreipti dėmesio transporteris toliau vairuoja vingiuotais keliukais, tačiau šįkart jis neišlieka ramus. Grubiai pažeisdamas trečiąją taisyklę Frenk atidaro bagažą ir randa išsigandusią bei drebančią gražuolę užkimšta burna… Kovodamas su savimi ir norėdamas likti ištikimas principams, jis uždaro bagažą ir važiuoja toliau. Tačiau… Taisyklė jau pažeista. Frenk su gražiąja belaisve neišvengimai atsiduria kitoje barikadų pusėje ir stoja į kovą su galinga kinų kontrabandininkų mafija. Paslaptys pamažu skleidžiasi…

Pagrindinio vaidmens atlikėjas Jason Statham, vadinamas naujausia Holivudo veiksmo filmų žvaigžde, pajėgia nurungti Vin Dieselį. Savo vyriškumu, valia ir stotu jis pavergs ne vieną moterį, o išradingos kovų scenos patiks ir įnoringiausiam vyriškosios lyties žiūrovui.

DJ|ONE|FINGER  2002-11-20 16:05:23 

Matet kad kieti vyrukai. tei va man labai primena... Filmas nerealus panasiai kaip bornas tik cia geriau dauzo snukius ir vyrukas toks nepescias (mentam gerai zinomas)12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 12454
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt