Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽIEDŲ VALDOVAS: DVI TVIRTOVĖS (2002) 179 min.
The Lord of the Rings: The Two Towers
Fentezi - nuotykinis - kovinis trileris
JAV, Naujoji Zelandija
Premjera Lietuvoje: 2003 01 24
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Antroji garsiosios trilogijos dalis, kurią pagal rašytojo J.R.R.Tolkieno kūrinį ir savo žmonos Fran Walsh scenarijų režisuoja Peter Jackson. Ekranuose vėl pamatysime beveik visus Žiedo brolijos narius (tik žuvusį Boromirą pakeis jo brolis Faramir) ir netgi burtininką Gandalfą su visiškai nauja išvaizda. Antrajame filme taip pat bus daug naujų herojų (pvz.: kalbantis medis, Rohano karalius Theoden, žavioji Eowyn) ir įspūdingų masinių mūšių scenų, kurioms režisieriaus suburta komanda sukūrė unikalią specialiųjų efektų technologiją.

Frod kartu su ištikimu bičiuliu Semu turės nugabenti Žiedą į Orodruino ugnikalnio kraterį, vienintelę vietą, kur Žiedas gali būti sunaikintas. Brolijai nepavyko išlikti drauge, todėl dabar jiems atskirai teks grumtis su blogio jėgomis. Jų kelias veda į dvi tvirtoves - Minas Morgulą ir Izengardą. Kelias per tamsias ir izoliuotas priešų žemes, pilnas karių, monstrų, parsidavėlio burtininko Sarumano valdomų dar galingesnių nei orkai būtybių - uruk-hajų, tamsos valdovo Saurono karių.

Saruman ir Sauron vienijasi. Dvi tvirtovės- tai dviejų galingų blogio valdovų sąjunga. Saruman turi nugalėti žmonių - rohirimų - karalystę, o Sauron - išnaikinti gondoriečius. Drąsusis karys Aragorn stengiasi suvienyti rohirimus ir gondoriečius, kad šie pasipriešintų blogio valdovų planams.

LILI  2002-12-11 18:08:20 

filma pamatysiu kita savaite, bet jau zaidziau ps2 zaidima , ir jis tikrai top!Gan daug istrauku is filmo ir gali pasijusti tikru dalyviu, rekomenduoju! nekantrauju pamatyti originala:)


RYTIZ  2002-12-10 11:31:20 

lord of the rings - tai filmas i kuri butina eiti. ten juk yra i ekranus prikelta nuostabaus grozhio pasaka. verta pamatyti kaip i ekranus perkeliama nuostabi istorija, suvienijusi viso pasaulio senus, jaunus ir mazhus skaitytojus. vien gamtovaizdziai ir charakteriai kokio lygio ten... mano yvertinimas pats auksciausias.


JOSHKIS(FOREVER)  2002-12-06 19:44:33 

filmas labai geras bus,nes1)pirma dalis puiki,2)filmas kurtas pagal tolkieno trilogijos knyga,3)sis filmas rulez!!!!;)jis tikrai nera eilinis nuotykinis filmas,o filosofinis filmas tikrai labai geras,patariu visiems nueit(deima bl nebuk loxas ir irgi nueik i filma!)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 41366
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt