Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽIEDŲ VALDOVAS: DVI TVIRTOVĖS (2002) 179 min.
The Lord of the Rings: The Two Towers
Fentezi - nuotykinis - kovinis trileris
JAV, Naujoji Zelandija
Premjera Lietuvoje: 2003 01 24
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Antroji garsiosios trilogijos dalis, kurią pagal rašytojo J.R.R.Tolkieno kūrinį ir savo žmonos Fran Walsh scenarijų režisuoja Peter Jackson. Ekranuose vėl pamatysime beveik visus Žiedo brolijos narius (tik žuvusį Boromirą pakeis jo brolis Faramir) ir netgi burtininką Gandalfą su visiškai nauja išvaizda. Antrajame filme taip pat bus daug naujų herojų (pvz.: kalbantis medis, Rohano karalius Theoden, žavioji Eowyn) ir įspūdingų masinių mūšių scenų, kurioms režisieriaus suburta komanda sukūrė unikalią specialiųjų efektų technologiją.

Frod kartu su ištikimu bičiuliu Semu turės nugabenti Žiedą į Orodruino ugnikalnio kraterį, vienintelę vietą, kur Žiedas gali būti sunaikintas. Brolijai nepavyko išlikti drauge, todėl dabar jiems atskirai teks grumtis su blogio jėgomis. Jų kelias veda į dvi tvirtoves - Minas Morgulą ir Izengardą. Kelias per tamsias ir izoliuotas priešų žemes, pilnas karių, monstrų, parsidavėlio burtininko Sarumano valdomų dar galingesnių nei orkai būtybių - uruk-hajų, tamsos valdovo Saurono karių.

Saruman ir Sauron vienijasi. Dvi tvirtovės- tai dviejų galingų blogio valdovų sąjunga. Saruman turi nugalėti žmonių - rohirimų - karalystę, o Sauron - išnaikinti gondoriečius. Drąsusis karys Aragorn stengiasi suvienyti rohirimus ir gondoriečius, kad šie pasipriešintų blogio valdovų planams.

PAZIUREJAU  2003-02-02 14:24:00 

Knygos as neskaites ir jauciu neskaitysiu, o filmas tai geras :) tik iki musio daubos viduri filmo uzpakalini pradejo skaudet ir miegas imt truputuka per ilgas :00


CORWIN  2003-02-01 21:05:00 

nuostabu, nepakartojama, neuzmirstama... Ziedu Valdovas- be abejones geriausi visu laiku zmogaus sukurta knygu ir filmu trilogija


AINUSUDAS  2003-02-01 16:45:33 

Daug kas nusivylė antra dalimi. Aš netgi žinau vieną iš priežasčių (kuri yra labai kvaila). Filmas yra filmas. Kai kas man pasakė, kad nebebuvo tų egzotiškų vaizdelių (grafystė, Lorieno miškai, ir pan.)... J.R.R. Tolkien'o romanas būtent buvo ypatingas savo pasakiška istorija, nuostabiai sukurtu tikrovišku pasauliu, nesibaigiančia fantazija (ir labai gera atmintimi ;)). Filmą sunku įvertinti žmonėms, neskaičiusiems knygos. Nors... perskaičiusius knygą jis truputėlį ir nuvylė... che che... Bet kol kas viskas yra gerai. Laukite trečios dalies, bus dar gražių vaizdelių, bus daugiau veiksmo (urvus ir vorę jie nukėlė į trečią dalį, grrrrr).


STRIBAS  2003-02-01 16:11:11 

TO MARIUS: esme kad visose masinese scenose nei vienas personazas nebuvo padaugintas... buvo pasitelkta nauja technologija sugebanti kiekvienam padarui suteikti shiek tiek intelekto(kiek girdejau jis atitiko skruzdeles intelekta:)... vienuzodziu niekas ten nieko nedaugino ir nekopijavo


MARIUS  2003-01-31 18:34:19 

Mam patiko bet per kara kai elfai įžigiavo į HELMOS DAUBA aiškiai matėsi kad jie padauginti nors filmas buvo geras


AINUSUDAS  2003-01-30 21:38:09 

Ryt eisiu žiūrėti. Žinau, kad nenuvils. Po pirmosios dalies iš karto nusipirkau dvi likusias dalis (dvi knygas), o po to ir vieną rusų vertimo (labai geras) storą 1000 psl knyga - visos trys dalys, žemėlapiai, orkų abėcėlės, hobitų istorija ir t.t... Seniai viską perskaičiau! Nekantrauju! MYLIU ŽIEDŲ VALDOVĄ! Tie, kam nepatiko - eikite žiūrėti idiotiškų amerikitieškų kovinių filmų apie farus, besikeikiančius ir šnekančius apie masturbacijas. CHA. FANTASY RULES.


MANIAKAS  2003-01-30 21:35:41 

Valdo...Ziedu Valdovas OWNZ! =) Tokio gero filmo jau senokai nemaciau :) Masines scenos unreal - gana grazus entai ir nuostabus smygolas =) Zodziu - VALDO! =)


SIERAS  2003-01-30 17:22:20 

Nu cia filmas geras man patiko daug veiksmo dideles erdves (netaip kaip kituose filmuose kuria kompiuterines grafikos pagalba) ir t.t. siuliciau paziuret nenusivilsit:)


KLAPAS  2003-01-29 16:33:20 

Nu,nu,filmas puikus žiuriejau pirma dali ,ir ne turiu žodžiu FANTASTIKA,spec efektai,ir td.tik kodel tokas garsus filmas eina vos tris dienas??


OIOI  2003-01-28 21:07:15 

vargšas Smygolas, kelią užuojautą. kaip gaila kad trečioje dalyje jo sunki dalia taip ir nepagerės... :( O šiaip filmas labai geras, bet... mano širdis nori dar niūresnių vaizdų, ir nežinau, ar Mordoro vaizdas patenkins mano lūkesčius!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 41331
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt