Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŽIEDŲ VALDOVAS: DVI TVIRTOVĖS (2002) 179 min.
The Lord of the Rings: The Two Towers
Fentezi - nuotykinis - kovinis trileris
JAV, Naujoji Zelandija
Premjera Lietuvoje: 2003 01 24
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Antroji garsiosios trilogijos dalis, kurią pagal rašytojo J.R.R.Tolkieno kūrinį ir savo žmonos Fran Walsh scenarijų režisuoja Peter Jackson. Ekranuose vėl pamatysime beveik visus Žiedo brolijos narius (tik žuvusį Boromirą pakeis jo brolis Faramir) ir netgi burtininką Gandalfą su visiškai nauja išvaizda. Antrajame filme taip pat bus daug naujų herojų (pvz.: kalbantis medis, Rohano karalius Theoden, žavioji Eowyn) ir įspūdingų masinių mūšių scenų, kurioms režisieriaus suburta komanda sukūrė unikalią specialiųjų efektų technologiją.

Frod kartu su ištikimu bičiuliu Semu turės nugabenti Žiedą į Orodruino ugnikalnio kraterį, vienintelę vietą, kur Žiedas gali būti sunaikintas. Brolijai nepavyko išlikti drauge, todėl dabar jiems atskirai teks grumtis su blogio jėgomis. Jų kelias veda į dvi tvirtoves - Minas Morgulą ir Izengardą. Kelias per tamsias ir izoliuotas priešų žemes, pilnas karių, monstrų, parsidavėlio burtininko Sarumano valdomų dar galingesnių nei orkai būtybių - uruk-hajų, tamsos valdovo Saurono karių.

Saruman ir Sauron vienijasi. Dvi tvirtovės- tai dviejų galingų blogio valdovų sąjunga. Saruman turi nugalėti žmonių - rohirimų - karalystę, o Sauron - išnaikinti gondoriečius. Drąsusis karys Aragorn stengiasi suvienyti rohirimus ir gondoriečius, kad šie pasipriešintų blogio valdovų planams.

NINDART  2003-01-20 16:10:40 

Sis filmas yra nuostabus.Toks pac nuostabus kaip ir knyga.Butinai pasiziurekite.


RYTIS  2003-01-17 09:54:18 

2As: cia turi omeny gilesnes minties pasakas tokias kaip spiderman? :))))))))))) o jei rimtai, tai tokio lygio pasakos dar nieks nera sukures kaip j.r.r. tolkien.ir nemanau, kad kada nors sukurs. o knygos ekranizacija nuostabi. manau, zmones sakantys, kad ta lord of the rings istorija nera idomi, yra nesusipazine su ta istorija.


UDO  2003-01-16 19:31:36 

Pasaka gilesne mintimi? Taip tai pasaka, tačiau jei šiame filme matai tik pasaką, man tavęs labai gaila. Ši knyga ir filmas yra ištisa daugialypė metafora. Vien prisiminus, kad ji rašyta pasaulinio karo metais, kiek užuominų galima rasti. Dar ir vėliau, šaltojo karo metais, buvo galima ją pritaikyti, pvz. žiedas kaip atominė bomba, - blogis gimęs blogio imperijoje - rytuose, kurį reikia ten pat sunaikinti.


2RNIUS  2003-01-16 14:55:51 

Krc...Tas gaidelis as sako kad pasaka vaikam nekausykit jus jo...Cia gal ir pasaka bet tikrai ne vaikam...seip filmas kaip filmas spec efektai geri bet jie turi trukumo...paskui man cia biskee aktorei nepatinka galetu but nors viena grazi panele taip jos truksta..:*


AS  2003-01-16 10:20:34 

Eiline pasaka vaikams. Maciau ir geresniu, su gilesne mintimi.


KINOMANAS  2003-01-15 21:39:35 

Turint omeny, kad ekranizuoti knygą yra ypač sudėtinga (juk neveltui yra posakis - never judge a book by its movie), šis filmas tikrai nusipelno pagyrų, 5-ių žvaigždučių ir geriausio fantasy stiliaus filmo vardo. Argi mes norime knygą pamatyti pažodžiui? Ir kad pirmame filme Tomas Bombadilas praleistas, tai esmės - atmosferos - nepakeitė. O kad Arwen įdėta vietoj Glorfindelio, tai čia yra vykęs rizikingas režisieriaus žingsnis vardan kino. Reikia tik pasveikinti Peterį Jacksoną - reta knyga gali pasigirti savo filmu.


GLORFINDELIS  2003-01-14 16:19:53 

Taip, filmas nera blogas, bet ar ji galima vadinti geriausiu filmu ar siaip super duper tai cia jau kitas klausimas.Knyga yra be abejones geresne uz filma. Filme yra neatskleisti dauguma personazhu, kai kurie esminiai is vioso neideti.


SIGALAS  2003-01-14 16:04:16 

Taip nieko naujo pasakyti negaliu, nes sitas filmas labai iaugo i mano sirdi.Tokio atkurimo pagal knyga nesitikejau ir siuzetas labai idomus neleidzia tau ne trupucio atsitraukt nuo ekrano visalaik vyksta veiksmas. Galetu buti daugiau tokiu filmu nei tokiu parasu kaip hari hari poteris kuriame pilana visokiu nesamoniu.Su nekantrumu lauksiu sio filmo antros dalies nors pirma ir maciau per kompa tikiuosi gauti ir antra ir tada sesias valandas nenuleisiu akiu nuo kino megaudamasis puikiu reginiu.Pabaigai pasakysiu vertas demesio filmas kuri galeciau ziureti n ir n kartu ir jis man nenusibostu :)


MARIUS  2003-01-14 13:24:14 

Pirma dali maciau tik per kompa ir ispradziu kazkaip nelabai patiko, bet paskui gerai isiziurejus pradejo labai patikti. Tikrai super filmas, laukiu nesulaukiu antros dalies. Nors is pradziu ziurejau atsainiai, taciau dabar nekantrauju ir vel ji pamatyti.


WONDERPUN  2003-01-13 01:50:16 

Zodziu, Lord Of The Rings, abi dalys, yra patys geriausi filmai kokius kada nors regejau. As po pirmos dalies tiesiog pasineses ant Tolkieno. Turiu visas Ziedu Valdovo knygas, kortu zaidima, netgi nusipirkau is kolekcionieriausFilmo aprašymas aplankytas kartų: 41362
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt