Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KETURIOS PLUNKSNOS (2002) 125 min.
The Four Feathers
Istorinė drama - nuotykinis trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 01 17
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Biografinės dramos "Elžbieta" režisierius Shekhar Kapur pristato naujausią savo filmą apie garbę, ištikimybę ir draugystę.

Kad išgelbėtų savo vaikystės draugą, jaunas britų leitenantas turės paaukoti tuos, kuriuos myli.…

Pačių gražiausių jaunystės metų sulaukęs Hari Faversham (akt. Heath Ledger) džiaugiasi savo gyvenimu. Tam jis turi pakankamai daug priežasčių: savo tėvo generolo dėka tarnauja nenugalimos D. Britanijos kariuomenės karališkajame pulke, neseniai pasipiršo beprotiškai mylimai merginai Etnei (akt. Kate Hudson) ir bet kurią akimirką gali pasitikėti ištikimais draugais. Tačiau vieno nelemto poelgio pasekoje Hari praranda viską, kas jam buvo brangiausia.

Hari sužino, kad karališkojo pulko kariai privalės plaukti į Sudaną malšinti prasidėjusio kruvino konflikto. Jis supranta tokios užduoties beprasmiškumą ir nujaučia, kad nebus išvengta daugybės nereikalingų aukų. Jaunasis leitenantas nusprendžia savanoriškai pasitraukti iš tarnybos. Po tokio netikėto sprendimo Haris gauna keturias baltas plunksnas, simbolizuojančias laisvę, ištikimybę savo šaliai, garbę ir meilę. Bet kuris britų kariuomenės narys netgi vienintelę plunksną priima kaip bailumo įrodymą. Tai savotiškas žmogaus paniekos simbolis. Juk baltas plunksnas jam atsiuntė ne bet kas, o trys geriausi draugai ir patriotiškai nusiteikusi mylimoji mergina.

Išpirkti kaltę ir ištaisyti klaidos jau nebeįmanoma. Išsižadėtas, išduotas ir paniekintas artimiausių žmonių, Haris niekam nežinant išvyksta į Afriką, apsimeta arabu, gyvena dykumoje ir paslapčia padeda savo draugams. Jis trokšta vienintelio - įrodyti savo ištikimybę ir susigrąžinti gerą vardą. Ne vieną kartą jaunuolis atsiduria ant mirties slenksčio, bet neatsisako savo ketinimų. Juolab, kad netrukus pagalbos prireiks geriausiam jo vaikystės draugui leitenantui Jackui Durrance'ui (akt. Wes Bentley). Kaip viskas pasisuks, pamatysite pažiūrėję dramatišką, kupiną veiksmo kostiuminį filmą "Keturios plunksnos".

BIO  2003-01-30 18:40:30 

na 2 ir tiek ka cia bepasakysi nuobodokas ir neidomus


MONIKA  2003-01-27 18:11:11 

Bent man tai patiko.Sis pavadinimas tiesiog spiria is namu i kina.


SCEPTIC  2003-01-08 16:13:14 

Neypatingas filmas, siek tiek skerdyniu, siek tiek asaru, siek tiek spec. efektu ir labai labai matyta tema.


KRISTE  2003-01-06 18:56:56 

Gan įdomus filmas.Manau kiekvienas turi savo skoni.Man PATIKO...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10394
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt