Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MIRTIES APSUPTY (2002) 99 min.
Half Past Dead
Veiksmo kriminalinis trileris
JAV, Vokietija
Premjera Lietuvoje: 2003 01 10
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Našlys Saša Petrosevič (Steven Seagal) yra neiššifruotas FBI agentas vaidinantis chuliganišką tarptautinį automobilių vagį, turintį daug draugų abiejose įstatymo pusėse. Vienas jų - nusikaltėlių profesijos atstovas - Nik Frazer (Ja Rule), yra jam artimas tarsi brolis. Vieną naktį, nusikalstamos veiklos metu juos sučiumpa FBI agentė vardu E.Z. Wiljams, kuri Nikui nežinant dirba su Saša. Nik atsisako pasiduoti ir bėgdamas pradeda susišaudymą, kurio metu į Sašą pataiko 7 kulkos. Sašos širdis sustoja 22 minutėms.

Tai 2002 metai, kai Kalifornijos Baudžiamoji Valdžia vėl praveria labiausiai žinomo kalėjimo istorijoje Alkatrazo duris. Išlaikydamas nusikalstėlio įvaizdį, Saša su Niku patenka į naujai atstatytą, aukštos techninės kokybės kalėjimą Alkatrazą, kur yra įmontuota speciali apsaugos mikroschema. Kalėjimas turi naujai užantspauduotą meno kūrinį – egzekucijos kambarį, kuris pirmą kartą bus panaudotas legendiniam kaliniui Lesteriui, įpareigotam plėšikų pavogti 200 milijonų vertės aukso.

Nusikaltėliams vadovaujantis Doni (Morris Chestnut) turi planą prasiveržti į aukštos techninės kokybės kalėjimą, kad priverstų Lesterį atskleisti kur yra paslėptas auksas. Likus vienai valandai iki bausmės įvykdymo malūnsparniu į salą patenka gerai ginkluoti ir turintys stulbinantį fizinį pasiruošimą teroristai. Reikia užkirsti kelią mirties bausmės įvykdymui. Tačiau ar bus surastas auksas? Lesteris griežtai atsisako kam nors pasakyti kur jis yra.

Nik Frazer turi padėti jau iššifruotam FBI agentui Sašai Petrosevičiui suvienyti kitus įnamius ir sustabdyti grobikus – prieš tai kol teroristai nužudys Aukščiausiojo Teismo Teisėją, kuri yra artėjančios egzekucijos dalyvė, tapusi teroristų įkaite. Tarp teroristų ir kalinių įsiliepsnoja įnirtinga kova. Prasideda įkaitų drama. Visi Alkatrazo kalėjime esantys žmonės atsiduria “mirties apsupty”. Kas išgyvens ir kas laimės kovą nežmoniškomis sąlygomis?

IZVALGUS_LIETUVIS  2003-02-04 01:01:55 

Fainas filmukas, bet kartais nenormalus spec efektai ir panasus trukumai. Isvada: bandyta padaryti kazka super tik biski sh gavos


KEVIN  2003-01-29 12:26:50 

I like this shit! All my niggaz made a great comedy! :)


KVAZZY  2003-01-28 22:59:00 

Bandyta sukurti realu filma, bet gavosi fantastinis trileris - gerieciai visi nemirtingi ir nepazeidziami, o blogiukai mirsta nuo vieno prisilietimo. Neblogas SoundTrack'as!


XXX  2003-01-19 19:35:39 

Gaidys, ne filmas. Seagalas gerai kaip ir visada, bet nauji rezisieriai biski persistenge ir pridejo per daug fantastikos - Seagalas nemirtingas, Seagalas moka skraidyti, Seagalas vienas pries penkis ir t. t.


ZILRASA  2003-01-19 00:16:31 

ka as galiu pasakyt - daug saudosi, geruliai aktoriai, ir siaip filmas - KIETAS!!!!


NIGGAH  2003-01-11 19:00:07 

Nu Ja Rule yra valdaas nigga ir nieko chia neprikishi,filmas nusimato irgi labai valdaas,bet esme kad Ja Rule yra valdaas nigga ir tai turetu filma padaryt tikrai geru.Yo yo yo!!!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7633
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt