Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
APIE ŠMITĄ (2002) 125 min.
About Schmidt
Komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 03 14

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Istorija apie 66 metų vyriškį... Ir Jack Nicholson puikiai žino, kaip suvaidinti savo amžiaus vyrą.

Atrodo, 66-erių metų Warren Schmidt priėjo savo gyvenimo kryžkelę: jis pasitraukė iš darbo draudimo kompanijoje, jo vienintelė nepaklusni duktė Jeannie (akt. Hope Davis) išteka, staiga miršta žmona Helen, su kurias Warren pragyveno 42 metus. Likęs be darbo, be žmonos, be šeimos jis imasi ieškoti to, kas įprasmintų jo gyvenimą. Schmidt pradeda savęs pažinimo kelionę name ant ratų. Apie tokią kelionę jie su žmona svajojo, bet nespėjo įgyvendinti. Galutiniam tikslui Schmidt pasirinko Denverį, kur tikėjosi susitikti ir susitaikyti su dukterimi bei padėti jai ruoštis vestuvėms. Tačiau bėda ta, kad jis nepakenčia dukters išrinktojo, vandens lovų pardavėjo, ir net pradeda konfliktuoti su būsimaisiais giminaičiais. Tokia jo prigimtis - laisvai reikšti mintis ir nesivaržyti net tuomet, kai, galbūt, verta patylėti. Atrodo, Warren Schmidt rado prasmę gyventi - vyriškis visas jėgas nukreipė tam, kad išardytų dukters Jeannie vestuves.

Keliaudamas Warren nuolat rašė laiškus savo bičiuliui Ndugu Umbo, šešerių metų našlaičiui iš Tanzanijos. Šiam berniukui Schmidt kas mėnesį pervesdavo 22 dolerių pašalpą per vieną organizaciją, kurios reklamą pamatė vienoje televizijos laidoje. Šiuose laiškuose Warren išsakydavo mintis ir jausmus, kurie per netrumpą gyvenimą susikaupė giliai širdyje ir niekam niekada nebuvo išsakyti. Kelionėje Warren Schmidt pirmąkart giliau pažvelgė į save ir į savo gyvenimą...

JACK NICHOLSON, "AUKSINIO GAUBLIO" apdovanojimas: GERIAUSIAS METŲ AKTORIUS

AS  2004-05-27 13:26:09 

maciau si filma rudeni, atsibodo jo laukti LT.. visoki holivudini mesla mes pirmi parsivezti, o geru filmu truksta.. ir lietuvos kinoteatras keistai neaktyvus..


VARDAS PAVARDE  2003-10-18 13:36:47 

fantastiskas filmas. puiki kompozicija. bravo scenaristams. nikolsonas eilini karta nepakartojamas. tikrai gedinies i ji ziureti. puikus filmas.


KESTAZAS  2003-05-07 18:18:51 

Tai kada rodys sita filma.AS ji jau galejau turet pries menesi ,bet tingiu parsisiust.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9167
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt