Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PAGAUK, JEI GALI (2002) 141 min.
Catch Me If You Can
Kriminalinė komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 03 21
Kino platintojas: Bombos filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

TIKRA ISTORIJA APIE ŽYMIAUSIĄ VISŲ LAIKŲ SUKČIŲ.

Herojus. Frenk Ebegneil jaunesnysis - XX a. kriminalinė legenda. Jis apsimetinėjo keleivinių oro linijų pilotu, gydotoju, teisininku, koledžo profesoriumi, FTB agentu… Jis išrašė šimtus suklastotų čekių bendrai dviejų su puse milijonų dolerių sumai. O įdomiausia tai, jog visus savo “žygdarbius” jis spėjo įvykdyti dar net nesulaukęs 21-erių!

Žvaigždės. Filmą vainikuoja garsiausios šių dienų Holivudo žvaigždės, pradedant režisieriumi ir baigiant aktoriais. Stilingasis Steven Spielberg, 3 “Oskarų” savininkas, nusprendė ekranizuoti žymiausio ir jauniausio Amerikos nusikaltėlio autobiografinę knygą. Vaidinti naujajame filme režisierius pasiūlė dviems didžiojo ekrano liūtams - aktoriams Leonardo DiCaprio, kuris su šiuo filmu jau yra nominuotas “Auksinio gaublio” apdovanojimui, kaip geriausias 2002 m. draminis aktorius, ir 2 “Oskarų” savininkui Tom Hanks.

Siužetas. Pabėgęs iš namų, Frenk (akt. Leonardo DiCaprio) suvokia, jog turi ryškų sukčiaus talentą ir pradeda savo aferas. Pasirodo, jog apgaudinėti žmones labai lengva! Pinigai teka upe, gražiausios merginos kabinasi jam ant kaklo… Tačiau atsiranda žmogus, priimantis genialaus sukčiaus mestą iššūkį. Tai - FTB agentas Karl Hanrat (akt. Tom Hanks), pasiryžęs skirti Ebegneilo gaudynėms nors ir visą savo gyvenimą.

“Pagauk, jei gali” - dinamiškas veiksmas, sąmojingas humoras, stilingai atkurtas šeštasis dešimtmetis, puiki aktorių vaidyba ir neįtikimiausių aferų užkulisiai.

… kitu kampu

Turbūt nėra žmogaus, kuris nežinotų absoliučiai nieko apie Steveną Spielbergą. Šis kino industrijos ryklys yra geros kokybės garantas ir beveik neįmanoma pamatyti prasto jo filmo. Jei filmas yra pažymėtas S. Spielbergo kokybės ženklu žinok, kad laiką kino teatre praleisi tikrai šauniai. Filmas “Pagauk, jei gali“ tikrai nėra išimtis iš taisyklės ir jau nuo pirmųjų minučių žiūrovas yra įtraukiamas į nuostabų ir apgavysčių kupiną pasaulį. 7-ojo dešimtmečio aplinka, krūvos dolerių ir suklastotų čekių, išradingai besivystantis veiksmas, geras ir subtilus humoras bei begalinės slėpynės, apgaulės ir persikūnijimai, padaro šį filmą įdomiu ir nė trupučio nenuobodžiu (nors filmo trukmė 140 minučių). S.Spielbergas, pasikvietęs į savo komandą 2 šaunius aktorius (Leonardo Di Caprio ir Tomą Hanksą), tikrai nesuklydo. Šie aktoriai, savo nepriekaištinga vaidyba, suteikia filmui papildomo šarmo. Sunkiausia užduotis režisieriui yra sukurti gerą filmo pabaigą. S. Spielbergui labai stengtis nereikėjo, nes filmas paremtas tikrais faktais ir žiūrovas jau filmo pradžioje gali pasakyti kaip baigsis filmas (gėris visada laimi!). tačiau tai nėra taip banalu, kaip gali pasirodyti iš pirmo karto. Ir filmo pabaiga tikrai nesugadina bendro įspūdžio. Apgavystės visada traukė žmogų (tokia jau ta mūsų prigimtis). Todėl filmas “Pagauk, jei gali“, suteikia puikią progą pažvelgti į rafinuotas apgaules iš arčiau (tik nedarykit to namuose. Tie laikai jau seniai praėjo :]).

/ Arūnas Puščius /

Fane  2010-04-07 21:16:44 įvertino 

Jeigu kas nors zinos kada ir per koki kanala rodys si filma, labai prasau galite pranesti?nes sis filmas tiesiog nerelus, ji ziureciau ir ziureciau.


gerbeja  2010-04-05 19:01:06 įvertino 

Cia nera geras filmas,cia neimanoma pasakyti nerealus filmas nes jis tiesiog dieviskas,ir geri aktoriai,ir visa filmo eiga, visas sitas filmas yra super, ir dar paremtas tikrais faktais.


ANDRIUS  2006-08-23 23:51:49 

labai geras filmuksa


ZXZ  2003-07-14 07:02:07 

Komedija, veiksmas, trileris viename. Idomus mixas. Filmas tikrai , nera vienas is tu nuo kuriu norisi miego. Geras siuzetas, aktoriai, nors specialiuju efektu nera.nu .. ju ir reikia tokiam filmui


ZXZ  2003-07-14 07:02:07 

Komedija, veiksmas, trileris viename. Idomus mixas. Filmas tikrai , nera vienas is tu nuo kuriu norisi miego. Geras siuzetas, aktoriai, nors specialiuju efektu nera.nu .. ju ir reikia tokiam filmui


JLZ  2003-06-04 20:55:26 

Filmas labai geras. Tie kurie nemegsta galvoti gali neiti, bet ten atskleidziamos visos gero filmo savybes.


MOONCE  2003-05-04 13:06:46 

Filmas liux, labai geras, tokio gero senai nebuvau maciusi, tiesa sakant... :) Pakele nuotaika nerealiai... Komedija, kartu tai ir toks suktas filmas.. :) LIUX, ka daugiau bepridursi... :)))))


DOMININKAS  2003-04-30 16:53:25 

Kiek nuobodokas ,bet visai toks nieko filmas


ZIUROVAS  2003-04-26 19:17:28 

Labai grazus ir geras filmas apie zmogu, kurio savarankisko gyvenimo pradzia nebuvo


INDRU  2003-04-16 21:42:49 

liux man sis filmukelis labaj patiko tikrai ciki...labai ispudinga ir sentimentalu...man labai patinka sitie aktoriai..ir siaip as cia rasau tik todel kad buciau pirmoj vietoj tai va bet siaip tai eikit ir ziurekit sita filma kol dar rodo kine nes po to bus ne taip idomu per video ziuret123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 18935
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt