Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MATRICA. PERKRAUTA (2003) 138 min.
The Matrix Reloaded
Specialiųjų efektų ir virtualios tikrovės šedevras
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 05 23
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kas yra “Matrica”? Niekas negali pasakyti, kas tai yra. TU turi tai išvysti PATS. Ne tik išvysti, bet ir patirti...

"Matricoje" susipažinome su kompiuterių hakeriu Thomas'u Anderson'u pravarde Neo. Realus ir įsivaizduojamas pasaulis, kuriame jis gyvena, dirba ir pramuogauja, yra tik galingų kompiuterių simuliacija, kurios dėka Mašinos stengiasi paversti visus žmones savo vergais. Jaunuolis sutinka priimti likusių gyvų žmonių lyderio Morfėjaus pasiūlymą ir prisijungti prie maištininkų grupuotės. Jis yra būtent tas Vienintelis, kuriam likimas lėmė išgelbėti pasaulį. Filme "Matrica: Perkrauta" visagalės Mašinos sužino paskutinio žmonių miesto Ziono dislokacijos vietą. Kompiuteriai ketina iškasti tunelį link Žemės šerdies ir pasiųsti juo menkiausią judesį užfiksuojančius robotukus-kamikadzes sentinelus, kurie sprogsta ir sunaikina viską aplinkui. Vienintelė viltis išsigelbėti - tai perimti hakerį pravarde Keymaker, kuris sugeba įsilaužti į visas įmanomas sistemas. Niekšingasis Matricos valdovas Merovingianas laiko įkalinęs unikalių sugebėjimų jaunuolį, kurį dar akyliau prižiūri blogieji broliai Dvyniai. Tai bebaimiai kovotojai, apsiginklavę kardais ir galintys išnykti bei pasirodyti pačiu netikėčiausiu momentu kaip šmėklos. Šiame filme režisieriai supažindins su svarbiomis herojėmis - buvusia Morfėjaus meilužė Niobe, kurią vaidina aktorė Jada Pinkett Smith (populiaraus aktoriaus Willo Smitho žmona), ir Matricos karaliene tituluojama Persephone, kuri savo neapsakomu grožiu stengiasi suvilioti Neo (akt. Monica Bellucci). Be to sužinosime, kad Matrica yra pats tikriausias megamiestas, kuris yra net 10 kartų didesnis už šiuolaikinį Niujorką, ir susitiksime su gerai pažįstamu agentu Smithu, kuris jau išmoko daugintis kaip tikras virusas.

Filme "Matrica: Revoliucija" bus tęsiama antrajame tęsinyje pradėta istorija, todėl kol kas visos pikantiškos scenarijaus detalės laikomos paslaptyje. Režisieriai tik užsiminė, kad trečiajame filme, kurio veiksmas persikels iš Matricos į fūturistinio realaus pasaulio griuvėsiuose, bus iliustruojamas viską lemiantis Žmonių ir Mašinų susirėmimas.

Filmo "Matrica: Perkrauta" kulminacinis momentas - tai įspūdingos persekiojimo lenktynės įvairių transporto priemonių kupinoje autostradoje. Didžiausia problema, kad autostrada Matricoje - tai pati pavojingiausia vieta, kurios svečiams iš realaus pasaulio rekomenduojama vengti. Juk aplinkui yra daugybė žmonių, kurių kūnais lengvai gali pasinaudoti persekiojantys Agentai. Šis epizodas jau dabar yra laikomas drąsiausia, efektingiausia ir sudėtingiausia automobilių lenktynių scena per visą kino istoriją.

NIEKO FANTASTIŠKESNIO NĖRA BUVĘ IR GREIT NEBUS!!!NA, NEBENT TADA, KAI PASIRODYS TREČIOJI "MATRICOS" DALIS

  2008-05-17 09:43:52 

sudas


MEGEJAS  2005-11-06 15:35:18 

filmo scenarijus shlamstas, verta paziuret tiktai del spec efektu... teisingai pasakit kad tai specealiuju efektu shedevras. visiskai neprilygsta pirmajai daliai o trecia dalis taipogi visiskas sh, nu gal siektiek geresne uz sita :)


AIVARIOKAS  2004-12-27 22:14:39 

Nu filmas tikrai nerealus. kaput koks filmas , verta pamatyti


GRETUKAS  2004-10-25 00:06:22 

shis antrasis kaip jau sakiau, taip pat uneral, tiesiog dievvinu shiuos filmus :) efektai nerealus..


JUSTINAS  2004-04-26 19:06:15 

Šis filmas tikrai fainas. Mačiu dvi jo dalis. Jos buvo jegovos. Aš renku šio filmo ištraukas ir tuo didžiuojuosi.


JOGIS  2003-11-04 13:12:25 

Paskutinis holivudinis shlamshtas su pribambasais. Verta demesio tik scena kur dvi furos susiduria. Graziai ten padirbejo. Scenarijus fucked up ir siaip nieko neliko is pirmos dalies. Nors ir ne daug galimybiu bet tikiuos kad trecias bus geresnis. Cheers


KRAPAS  2003-10-13 22:43:58 

Nemaciau nieko geresnio... Ir nematysiu dar ilgai, nebent Matricos Revoliucijose


DIA  2003-08-18 19:33:10 

Maciau sita filma jau daugybe kartu,bet galiu drasiai pasakyti,kad ji galima ziureti ir ziureti,nes kiekviena karta surandi vis kazka nauja.Taip,ten daugybe specialiuju efektu,mustyniu scenu,bet ne vien tai svarbu.Sitame filme be galo daug giliu minciu.


DIA  2003-08-18 19:33:10 

Maciau sita filma jau daugybe kartu,bet galiu drasiai pasakyti,kad ji galima ziureti ir ziureti,nes kiekviena karta surandi vis kazka nauja.Taip,ten daugybe specialiuju efektu,mustyniu scenu,bet ne vien tai svarbu.Sitame filme be galo daug giliu minciu.


GYRTAS  2003-08-16 17:43:41 

nu, galima tik viena pasakyt, matrica perkrawta kol kas yra geriausias visu laiku veiksmo filmas, ir nieks to nepaneigs, bet zhesim kas bus toliau, revoliucijos zhada but dar nerealesnes, vis del to nemanaw kad aukshchiausio lygio filmu filmas, veiksmo taip, bet penkiu zhvaigzhduchiu jam perdawg :)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 52561
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt