Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
AŠ - ŠNIPAS (2002) 96 min.
I Spy
Nuotykinė kriminalinė veiksmo komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 02 28
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Jungtinių Valstijų topinis šnipas Aleks Skot (Owen Wilson) iškviečiamas pavojingai misijai po to, kai iš vyriausybės pavagiamas ypatingas technikos pasiekimas žvalgybos aviacijoje, nematomas lėktuvas Svičbleid, skirtas slaptai kovai. Prototipas patenka į negarbingo prekiautojo rankas, kuris planuoja parduoti tai daugiausiai mokančiam pirkėjui – sukčiui teroristui, kuris turi slaptą tikslą – paversti lėktuvą masinio sunaikinimo įrankiu. Kadangi Jungtinėms Valstijoms nepavyksta grąžinti lėktuvo slaptais kanalais, prezidentas kreipiasi į Robinsoną, kad šis parūpintų agentui Skotui civilinį prieglobstį. Ko specialus agentas tikrai nesitiki, tai pavojingoje šnipinėjimo misijoje būti priverstinai suporuotas su akiplėšišku civiliu, vidutinio svorio kategorijos bokso čempionu Keliu Robinsonu (Eddie Murphy). Jų įgaliojimas: naudojantis lygiomis dalimis sumanumu ir humoru sugauti Arnoldą Gundarsą, vieną iš pačių sėkmingiausių nelegalių ginklų prekeivių pasaulyje, ir sutrukdyti jo klastingų planų įgyvendinimą.

Paskutinis šnipų draugystės išbandymas vyksta tada, kai staiga negandus nešančios jėgos susijungia ir jiedu pradeda lenktynes su laiku, kad užkirstų mirtinos misijos įvykdymą. Įsiutusi kova tarp dviejų šnipų, ūžianti tarsi stiprus vėjo gūsis, aplinkui sukelia juoko ir chaoso maištą. Žavus Eddie Murphy ir Owen’o Wilson’o duetas privers jus džiūgauti ir susiimti už pilvų.

Svarbiausia įrodyti - kuris iš jų kietesnis šnipas.

UGNE  2003-04-08 11:06:40 

Sis filmas nuostabus.Tai puiki juoko ir veiksmo doze.jis idealiai tinka norin atsipalaiduoti.Oweno Wilsono ir Edzio Merfio duetas suteikia zavesio ir gera juoko doze siam filmui


ZVASAS  2003-03-24 16:57:03 

Manau tikrai gera komedija verta ziureti man labai patiko . Ir ten tikrai visas filmas juokingas , o ne keletas scenu . :)


JUSTINA  2003-03-04 16:07:22 

Filmas keistokas,siek tiek per ilgas.Yra geru vietu,taciau tik keletas.Siaip dziaugiuosi kad parode graziausias vietas is Budapesto.Bent dabar kai vaziuoju tramavajumi ,yra ka atsiminti...(dabar mokausi Budapeste)


REMISEVSKIS  2003-03-03 18:06:43 

Nejuokinga kad ir kiek besistengtu Merfis Banalios klises visa filma,tarsi noreta pastatyti filma kuo greiciau.Kazkodel veikmas vyksta Budapešte,matyt gerokai taupyta.Siulyciau jau geriau tuomet filmuoti Vilniuje,gal bent mafija tikroviskesne parodytu


STUDENTAS  2003-03-01 17:45:30 

Tikrai nebloga parodija. Filme yra neblogu vietu. Ir is viso...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7697
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt