Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DRĄSIAŠIRDIS (2003) 92 min.
Daredevil
Nuotykinis veiksmo filmas
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 03 28
Kino platintojas: Cinemark

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Legendinis Marvelo komiksų knygų herojus, žinomas kaip Bebaimis žmogus, sudrebino visą pasaulį ateidamas į didįjį ekraną. Tai – "Drąsiaširdis”!!!

Likimas lėmė keistą dalią našlaičiui Matui Murdokui, kuris vaikystėje apsinuodijus radioaktyviomis atliekomis, visam gyvenimui liko aklas. Tačiau likusieji jutimai nežmogiškai paaštrėjo, dėl ko jis pradėjo pasaulį “matyti” kitaip negu visi žmonės. Tėvui duotas pažadas, berniukui niekada neleido pasiduoti ir vertė kovoti iki galo. Po žiauraus tėvo nužudymo, Matas treniravo kūną, kad galėtų kovoti dėl teisingumo ir atkeršyti už tėvą.

Matas Murdokas dieną žinomas kaip aklas advokatas, dirbantis savo darbą. Tačiau niekas nė neįtaria, kad atėjus nakčiai vykdydamas savuosius nuosprendžius jis išdidžiai žingsniuoja tamsiomis miesto gatvėmis ir keliauja dangoraižių stogais. Tai “Drąsiaširdis” - užsimaskavęs miesto užtarėjas ir sergėtojas, naudojantis puikiai įvaldytą kovinį meistriškumą ir ypatingus jutimus.

Didžiausius rūpesčius “Drąsiaširdžiui” kelia gerai žinomas organizuotų nusikaltimų vadas Kingpinas ir jo žmogus, ypatingai taiklus šaltakraujis žudikas Bulsėjas.

Netikėtai Matas sutinka gražią paslaptingą moterį vardu Elektra, turinčią stebėtinus kovų menų sugebėjimus. Nepaisant skirtumų, Mato ir Elektros santykiuose randasi vis didėjanti meilė, tačiau Elektra vis dar nieko nežino apie Mato tapatybės paslaptį…

Įvykių eigoje Drąsiaširdis, Elektra, Bulsėjus ir Kingpinas įsitraukia į aršią kovą dėl valdžios, keršto ir teisingumo. Kas nugalės? Teisingumas ar apgaulė? Ateikite ir pasižiūrėkite kultinį metų filmą!

“Iš gausybės komiksų personažų aš pasirinkau “Drąsiaširdį” todėl, kad jis yra paprastas vaikinas su realiomis problemomis, vienintelis turintis negalią . Jeigu jūs jį nušausite - jis mirs” – sakė filmo režisierius Markas Stevenas Johnsonas.

… kitu kampu

Filmą “Drąsiaširdis“ galima būtų apibūdinti vienu žodžiu – komiksas. Nei gilios minties, nei painaus ar intriguojančio scenarijaus, nei ypatingų režisūrinių triukų čia neradau. Pagrindinė filmo idėja, kaip ir daugelio panašaus tipo filmų, paremta teisingumu ir kerštu, kuris yra įvykdomas aklo vyrioko, odiniais drabužiais. Tad nenuostabu, kad filmo pabaigą galima nuspėti, jam dar net neprasidėjus. Gėris tiesiog negali pralaimėti :]. Nors filmas ir yra labai elementarus, paprastas ir banalus, tačiau galima rasti pliusų, kurie padaro šį filmą gana įspūdingu. Šaunūs aktoriai, nuostabi muzika (laiku ir vietoje), įspūdingi kaskadiniai triukai ir išties geras darbas su pašaliniais garsais (išpučiami dūmai, malūnsparnio gausmas už kvartalo ir panašiai). Žiūrint filmą, jaučiasi, kad jis yra skirtas jaunesnio amžiaus žiūrovui (arba bet kokio amžiaus amerikiečiui). Prie kino šedevrų ar bent gerų filmų jo taip pat negalima būtų priskirti, tačiau savo, kaip “komiksinio“ efektų filmo užduotį jis įvykdo puikiai, ir pailsinti rūpesčių prikimštą galvą, žiūrint “Drąsiaširdį“ tikrai galima.

/ Arūnas Puščius /

DINGUSSI  2005-03-20 13:51:02 

nesuprantu zmoniu, kurie eina i filma pastatyta pagal komiksa ir tikisi kazko daugiau...sis filmas buwo puiki komikso ekranizacija...na bent jau mano nuomone...ko tikejausi ta ir gavau :)


GRETUKAS  2004-10-24 23:49:50 

na nezinau.... seip butu geras veiksmo filmas, jei nebutu tos nerealios fantastikos prikista. tikrai patiks tiems kam patiko spider man. pabaigoje, nelabai supratau, kadangi ji paduria, jis guli leisgyvis, poto po poros minuciu rodo veiksma diena, jis laimigas geria kava kavineje.. nesirisa man bisq ;)


ROCKCHICK  2003-04-21 18:00:46 

Geriau nei komedija- superherojus ir puikiai mokantys mushtis miesto zmones neleis jums nuobodzewti...


VILTE  2003-03-31 16:05:24 

Kolkas aš šio filmo dar nežiūrėjau.Tačiau, kai perskaičiau jo aprašyma,supratau,kad turiu jį pamatyti.Mane sudomino,jog šioje istorijoje pasakojama apie vaikiną kuris gali atsirasti ir mūsų dabartiniame pasaulyje,o ne taip kaip Betmenas ar Žmogus voras.


ZMOGUS  2003-03-30 17:33:33 

Esme yra ta, kad filmas max iki 15 metu zmonem ir kas megsta komiksus. O apie lietuviskus vertimus nesneku... kingping jiems keglis :))) o bulleye - taikynys :))Filmo aprašymas aplankytas kartų: 11320
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt