Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
DUKTERS PAGROBIMAS (2002) 105 min.
Trapped
Veiksmo trileris
JAV, Vokietija
Premjera Lietuvoje: 2003 04 11
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

TAI BUVO TOBULAS NUSIKALTIMAS... TAČIAU JI ATSISAKĖ BŪTI TOBULA AUKA

“Tai vienas geriausių veiksmo trilerių šiais metais” / Jo Blo /
“Filmas, kurį neabejotinai verta pamatyti...”
/ Steve Rhodes /

William ir Karen Jennings – ideali šeima, susikūrusi rojų ir pasiekusi šiame pasaulyje visko, ko tik galima įsigeisti. Jie beprotiškai myli vienas kitą ir mažąją penkerių metukų dukrelę Abby. William Jennings – puikus gydytojas; Karen – namų šeimininkė, mylinti žmona ir mama, puošianti ir kurianti jų jaukų lizdelį. Niekas netemdytų jų laimės, jei ne mažosios Abby liga – ji serga astma. Visas tėvų dėmesys ir pastangos skirtos mažylei.

Joe Hickey, genialus nusikaltėlis, grobiantis vaikus ir per trumpą laiką gaunantis išpirką. Jokio pavojaus, jokių pareigūnų įsikišimo – kas išdrįstų nepaklusti ir rizikuoti artimųjų gyvybėmis. Hickey tikėjo, kad atrado raktą tobuliems nusikaltimams. Jenningsų šeima tapo sekančiu Joe taikiniu. Jis buvo įsitikinęs, kad praturtėti sugebės per 24 valandas. Nusikaltėliui tai nebuvo pirmas kartas – paprastai jis grobia vaikus tuomet, kai tėvų nėra šalia, ir kurį laiką terorizuoja artimuosius tol, kol šie tik sumoka išpirką jo sąjungininkei Cheryl. Jau penkis kartus šis planas pavykdavo sėkmingai, Joe neabejojo, kad ir šįkart viskas klosis sklandžiai. Tačiau jis nenumatė, kad susidurs su šeima, kuri atsisakys būti tobulomis aukomis, kurių meilė tokia stipri, kad jais paprasčiausiai bus neįmanoma manipuliuoti.

Nusikaltėliai Jenningsus išskyrė: Joe įkalino Karen jos namuose, Cheryl laikė William’ą viešbutyje, Abby saugojo Hickey draugužis Marvin. Jei Joe ir Cheryl neskambins Marvinui kas pusvalandį, šis nužudys Abby. Nors vienas iš šių keturių žmonių padarys menkutę klaidą – Abby mirs.

Įtampa filme pasieks aukščiausią tašką. Kaip elgsis Karen, likusi namie su protingu manipuliatoriumi Joe, kas nutiks William ir ar šeimai pavyks išsikrapštyti iš 24 valandų košmaro, pamatysite įtempto siužeto juostoje “Dukters pagrobimas”.

KRITIKAS  2006-04-02 19:17:29 

Prastai išverstas pavadinimas jau negali pabloginti tokio prasto filmo. Turim milijonierių šeiminėlę, kurie dėl niekingų 250000 dolerių (ir dėl žiūrovų susidomėjimo) nuolat inirtingai rizikuoja savo dukters gyvybe. Turim tris teroristus, kurių vienas visiškas niekšas, o kiti du gailestingieji samariečiai. Tiesą sakant, vienas pagrobėjas buvo toks geraširdis, kad dirbdamas aukle užsidirbtų daugiau, nei grobdamas žmones. Tikrai neatspėsit kuo filmas baigėsi: pagrindinis blogiukas nušautas, kiti du suimti, o šeiminėlė lieka laiminga nors ir sukėlė katastrofą penkis kartus brangiau atsieisiančią nei 250000 dolerių. Apgailėtina.


INDRU  2003-04-20 18:32:31 

liabaj fainas filmukelis man patiko tai gal tik mano nuomone bet filma verta pamatyti..bet vertejas tai greiciausiai buvo girtas kaiu verte sita filma nu ka padarysi..bet filmA VISTIEK reik pamatyt..=)


SIUNSIUN  2003-04-12 09:20:18 

trapped -> dukter pagrobimas...be komentaru... noreciau pamatyt specialista, kuris taip imantriai ir isradingai, naudojant visus savo protinius sugebejimus isverte sio filmo pavadinima i lietuviu kalbele.


MOONCE  2003-04-05 23:12:40 

Labai labai labai geras filmas! Ir Kevinas Baconas yra ziauriai fainas! Pasiziurekit, nesigailesit tikrai...


MAXAZ  2003-03-27 19:14:38 

lietuviai tai tikru verteju shalisFilmo aprašymas aplankytas kartų: 8779
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt