Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŠANCHAJAUS RITERIAI (2003) 97 min.
Shanghai Knights
Nuotykinė veiksmo komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 04 04
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

2000 m. filmo "Kaubojus iš Šanchajaus" šaunusis duetas sugrįžta į kino ekranus. Tai reiškia, kad vėl galėsime gėrėtis originaliomis kovinėmis scenomis su kung-fu, vesterno ir komedijos prieskoniais, o taip pat juoktis iš šmaikščių situacijų, kurias sukelia viename puode sumaišytos skirtingos kultūros ir papročiai.

Šį kartą drąsiajam kovotojui Chon Wangui iš Kinijos ir išsiblaškiusiam niujorkiečiui Roy'ui O'Bannonui teks keliauti į karalienės Viktorijos laikų Londoną, kur klastingasis blogiukas ketina įgyvendinti labai klastingą planą.

Viskas prasideda tolimojoje Kinijoje. Nežinomi įsibrovėliai pagrobia Didįjį Kinijos antspaudą ir negailestingai nužudo šią neįkainojamą relikviją prižiūrėjusį sargą. Egzekuciją stebėjusi mergina Chon Lin (akt. Fann Wong) nusprendžia sekti pagrindinio kaltininko Anglijos lordo Rathbone'o (akt. Aiden Gillen) pėdsakais ir atkeršyti už tėvo mirtį. Tokiu būdu ji atsiduria 1877 m. Londone, o apie savo kelionės maršrutą nusprendžia pranešti senokai nematytam broliui.

Nevados valstijoje esančio miestelio Carson City šerifas Chon Wang (akt. Jackie Chan) net nespėja skaičiuoti įvairaus plauko nusikaltėlių, kuriuos suspėjo suimti per tą trumpą laiką. Sužinojęs apie netikėtą savo tėvo mirtį ir sesers planus, drąsusis kaubojus ryžtasi susirasti Niujorke gyvenantį savo geriausią draugą Roy'ų O'Bannoną (akt. Owen Wilson) ir kuo greičiau keliauti į skęstantį rūke Londoną.

Juk dviems visuomet geriau kovoti su garbės, valdžios ir pinigų trokštančiu niekšu. Vos tik atvykę į vietą, Chon Wang ir Roy'us O'Bannonas išsiaiškina apie siaubingą Rathbone'o sumanymą - nužudyti Karališkąją šeimą ir užsiropšti į svarbiausią D.Britanijos sostą. Šią kruviną misiją jam padeda įvykdyti samdomas žudikas Wu Yip (akt. Donnie Yen), ne tik sapnuose svajojantis tapti Kinijos imperatoriumi. O kur dar neplanuotos papildomos problemos, kurias pats to nenorėdamas sukelia Roy'us O'Bannonas, susižavėjęs nuostabiai gražia savo partnerio seserimi Chon Li.

Sulaukę pagalbos iš Skotland Jardo detektyvo Doyle'o ir gatvės benamio Charlie, šaunieji Londono svečiai privalės išgelbėti Karalienę ir surasti Kinijos imperatoriaus antspaudą.

Čekijos miestuose nufilmuotos komedijos veiksmas vystosi D. Britanijos Parlamente, Buckinghamo rūmuose, šalia garsiojo laikrodžio Big Beno, Madame Tussaud vaškinių figūrų muziejuje ir kitose įžymiose Londono vietose, o filmo herojų laukia netikėti susitikimai su Džeku Skerdiku, Arthuru Conan Doyle'u ir netgi Charlie Chaplinu. Visa tai pagyvina pačius įvairius muzikinius stilius suvienijęs garso takelis - nuo šiuolaikinio Rogerio Millerio iki klasikinio Bacho, nuo "The Who" iki "The Zombies".

KESTAS  2003-05-07 14:12:02 

Labai geras filmas.Labi noreciau pamatyti.Bet nezinau is kur parsisiust.Gal kas gali padeti.Jei taip parasykit i e-mail.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 7611
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt