Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
AUKŠTYN KOJOM (2003) 105 min.
Bringing Down the House
Komedija
JAV, Nyderlandai
Premjera Lietuvoje: 2003 05 16
Kino platintojas: BDG Filmai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Viską, ką jam reikėjo žinoti apie gyvenimą, ji išmoko… kalėjime.

Peter Sanderson (vaid. Steve Martin) – išsiskyręs ir pedantiškas advokatas, kuris vis dar myli savo buvusią žmoną ir negali suprasti, ką blogo jis padarė, kad buvo paliktas.

Tačiau vyriškis bando gyventi toliau – interneto chat’e susipažįsta su puikų humoro jausmą turinčia moterimi. Ji turi ne tik puikų humoro jausmą, bet ir yra žavi, protinga ir puikiai išsilavinusi. Tačiau kai ši žavinga būtybė atvyksta į Peterio namus, paaiškėja, kad ji nėra nei teisininkė, nei rafinuota dama – iš tiesų ji, triukšminga ir įžūli Charlene (vaid. Queen Latifah), yra pabėgusi iš kalėjimo! Ji nori, kad Peter įrodytų jos nekaltumą ir išgelbėtų nuo kalėjimo. Peteriui norisi ja atsikratyti, tačiau tai be galo sunku…

Juk Charlene dar nori jam padėti susigrąžinti žmoną ir sėkmę darbe, kas baigiasi visų tvarkingojo Peterio pastangų sužlugdymu. Visas jo gyvenimas tiesiog apsiverčia … aukštyn kojom.

Komedija sulaukė nepaprastos sėkmės JAV kinuose, kur per pirmo demonstravimo savaitgalį filmą surinko apie 32 mln. JAV dolerių pajamas. “Aukštyn kojom” susilaukė puikių kritikų atsiliepimų. “Aš juokiausi iki ašarų”, pasakoja David Sheeman (CBS-TV).

ERTYUHG  2003-05-22 21:31:30 

sudas sudas suuuudas


BENAS  2003-05-11 23:15:35 

shakes, shiemet geriausias,koki machiau,labai patiko,gal todel kad filmas toks linxmas,labai pakele nuotaika ;)))Filmo aprašymas aplankytas kartų: 12050
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt