Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ATPILDAS (2003) 110 min.
A Man Apart
Veiksmo kriminalinis trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 07 04
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Aktoriaus Vin Diesel vardas filmui garantuoja karščiausias ir pavojingiausias veiksmo ir specialiųjų efektų scenas filme! Šįkart jis - policininkas, kovojantis su narkomafija.

Filme Vin Diesel - policininkas Šonas Veteris, tarnaujantis specialiame dalinyje kovai su narkomafija. Jau septynerius metus jis medžioja pagrindinį mafį Giljermo Lučero, pravarde Meno.

Filmo pradžia nukelia į Meksiką, kur narkobosai susirinkę striptizo bare malonumus derina su rimtais reikalais. Šonas kartu su partneriu Demetrijumi Hiksu suima Meno. Jis įkalinamas iki gyvos galvos, o visa jo vadovaujama organizacija subyra. Puikiai susitvarkęs su sudėtinga užduotimi, Šonas leidžia sau atsipalaiduoti mylimos žmonos Steisės glėbyje jaukiame jų šeimos lizdelyje ant jūros kranto. Idiliją nutraukia keletas ginkluotų vyrukų, vieną dieną įsiveržusių į namus. Jie nužudo Steisę ir, kaip jiems atrodo, Šoną. Tačiau jį nudėti ne taip jau paprasta. Du mėnesius Veteris gulėjo komos būsenoje, o prisikėlęs naujam gyvenimui, prisiekė surasti žmonos žudikus ir atkeršyti. Šonas įsitraukia į paieškas ir išsiaiškina stulbinantį dalyką: narkomafių lizdas, kurį abu su Demetrijumi Šonas manė išardęs, vėl funkcionuoja lyg niekur nieko! Tai sužinojęs, Šonas pasiunta ir atsisako žaisti pagal policijos nustatytas taisykles. Pirmiausia, jis nutaria aplankyti savo seną "nebičiulį" Meno. Pastarajam nėro ko prarasti ir jis išpasakoja Šonui, kas šiuo metu vadovauja buvusiai grupuotei. Meno pataria ieškoti Džeko Sleitono, pravarde Holivudas. Suradęs jį, Veteris sužino, kad pagrindinis lyderis yra pavojingas nusikaltėlis, žinomas vardu Diablo. Šonui Verteriui teks susidoroti su dviem užduotimis - surasti žmonos žudikus ir neutralizuoti pavojingąjį Diablo. Narkobosai irgi ne kvaili: jie veikia Meksikos teritorijoje, kur JAV jurisdikcija negalioja. Tai Šonui dar labiau apsunkina darbą. Jis imasi slapto tyrimo ir stengiasi įgyti naujųjų narkomafijos galvų pasitikėjimą. Viskas klojasi sklandžiai iki tol, kol vienos svarbios užduoties metu jis atpažįsta vieną iš Steisės žudikų. Rezultatas - muštynės, gaudynės, susišaudymai, sprogimai, žodžiu, lokalus karas vieno prieš visus. Jis netenka įgytos priedangos tarp mafių ir netenka darbo policijoje dėl to, kad sukėlė pavojingą tarptautinį incidentą. Jis imasi veikti be jokios priedangos, tik padedant artimam bičiuliui Demetrijui ir įtartinam storuliukui, pravarde Seksi. Nors realiai visą ugnį Vin Diesel herojus nukreipia į save vieną.

"DIABLO" - pavojingas, ugningas, kupinas veiksmo ir įtampos, kvapą gniaužiančių gaudynių ir susišaudymų, sprogimų. Puikus garso takelis ir naujas veiksmo filmų herojus - Vin Diesel.

VIKTORIJA  2003-10-05 22:13:17 

Turiu prisipazinti,kad laukiau sio filmo gan ilgai,pasirodo,kad visai be reikalo. Absoliuciai viskuo nusivyliau: tiek veiksmo grandine,tiek pagrindine ideja. Dar vienas filmukas apie narkotikus , mafija ir t.t. Visas ziuzetas pasidaro aiskus nuo pat filmo pradzios,absoliuciai jokiu netiketumu.


ALKAPONE  2003-09-21 16:52:53 

ko tikejausi ish shio filmo viska gavau! ir net daugiau! vezantis...


VARDAS  2003-07-28 22:00:28 

Nepaisant temos banalumo ir vieno herojau komplekso, ziureti galima. Diesel kaip visada atidirbo gerai na galima sakyti vienas istrauke filma iki kritines ribos.


MADIS^TMD  2003-07-08 11:53:41 

Na ka tipine tema - narkotikai. Zinoma kas be ko puikus aktoriu darbas bei scenografija, tachiau manau jog veikeju ratas yra kiek per platus nepaisant to sis filmas tikrai yra gan neblogas.


MADIS^TMD  2003-07-08 11:53:41 

Na ka tipine tema - narkotikai. Zinoma kas be ko puikus aktoriu darbas bei scenografija, tachiau manau jog veikeju ratas yra kiek per platus nepaisant to sis filmas tikrai yra gan neblogas.


DREGIS  2003-07-08 11:02:01 

Filmas geras. Yra veiksmo. Zinoma nereikia is sio filmo tiketis tiek, kiek is Segalo ar Jet Li filmu - tai tiesiog filmas pasiziureti - nuspejamas, bet idomus. Man patiko


AS  2003-06-19 09:30:26 

As nesuprantu ko lietuviai pastoviai stabdo ???? sitas filmas kino teatruose jau nuo balandzio 4, o pas mus dar tik dabar. Apie filma: Filmas geras, daug veiksmo neblogi efektai, gera muzika, geri aktoriai.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 11139
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt