Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KARAS BE TAISYKLIŲ (2003) 98 min.
Basic
Trileris
JAV, Kanada
Premjera Lietuvoje: 2003 08 22
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Superhito "Bulvarinis skaitalas" žvaigždės JOHN TRAVOLTA ir SAMUEL L.JACKSON vėl kartu įtempto siužeto trileryje ”KARAS BE TAISYKLIŲ”!

Šeši geriausi elitinio būrio kariai išvyksta į Panamos džiungles treniruotis slaptajai misijai. Iš džiunglių sugrįžta tik du kariai. Keturi neaiškiomis aplinkybėmis dingsta be žinios...

Slaptasis karo agentas imasi tirti šią neaiškią bylą… Tyrimo metu paaiškėja, kad kariuomenėje viskas yra ne taip, kaip atrodo… Prasideda karas be taisyklių, kurio pagrindinis ir pavojingiausias ginklas - melas...

“Karas be taisyklių” – tai naujausias filmo “Kietas riešutėlis” režisieriaus John McTiernan filmas, kuriame atskleidžiama kita, dar nematyta karo pusė…

* * *

Norėdamas kuo geriau pasirengti vaidmeniui filme “Karas be taisyklių” aktorius John Travolta net šešis mėnesius praleido Džordžijos valstijoje esančiose kareivinėse, kur treniravosi kartu su Pirmojo bataliono divizijos kariais (First Battalion of the 75th Ranger division in Georgia).
J.Travolta pasakoja, kad kariuomenėje egzistuoja visiškai kita realybė – kariai nuolat žino, kad ši gyvenimo minutė ar akimirka gali būti paskutinė.
“Nepaisant to, kad kareivinėse laisvu metu mes dažnai juokaudavome, krėsdavome vieni kitiems pokštus ir kvailystes, visada tvyrodavo keista įtampos ir laukimo atmosfera. Atrodydavo, kad vyksta kažkoks slaptas žaidimas, susitarimas, matyti visai kitą realybę. Realybė kariuomenėje yra matyti tuščią kareivio lovą, kuris ką tik išvyko į karą, žinoti, kad jis joje jau niekada nebegulės, ir apsimesti, kad niekas nieko nežino, o lova visada ir buvo tuščia.”, - pasakoja aktorius.

* * *

Kino kritikai teigia, kad tai pats geriausias aktoriaus Johno Travoltos vaidmuo po superhito “Bulvarinis skaitalas”!

WARNING  2003-10-26 22:05:14 

Filmas tikrai labai geras aktoriu komanda irgi surinkta nebloga ir man tirkai gaila tu zmoniu kurie nesuprato sio filmo nes jis tikrai vertas to laiko kuri praleidi ji ziuredamas.


JULIUS  2003-09-27 19:36:35 

sitas filmas mane pritrenke, as galvojau kad siais laikais nera tokiu nenuspejamu filmu. Vis del to taip mano geriausias matytas filmas.


NARUX  2003-09-27 13:14:24 

Su draugu nuėję pažiūrėti šį filmą, galvojome, kad bus dar vienas bereikšmis filmas.Bet labai klydome,tai geriausias mano nuomone filmas per kokius tris metus.Bent jau man jis paliko dydelį ispūdį ir pasidariau dar didesnis TRAVOLTOS gerbejas.Šis filmas tikrai pateks i mano vydeoteka.Cool!!!


ANONYMOUS  2003-09-20 14:42:57 

Nesitikėjau to iš Travoltos:)


KINGAZ  2003-08-13 19:57:26 

zeuriai geraz. patariu paziureti.


KINGAZ  2003-08-13 19:57:26 

zeuriai geraz. patariu paziureti.


MARIUS  2003-07-22 22:55:39 

Nu sis filmas wertas demesio.Ji galima ziureti ir namie.Jis daugiau skirtas viresniai publikai. Tai kad waikai nerasinekit nesamoniu apie shy filma,nes jis tikrai geras ir idomus wis delto sioke tokia nauje ideja filme yra.


ASSS  2003-07-15 13:25:10 

po vienos misijos is viso pulko lieka gyvi tik 2 kareiviai is kuriu vienas sunkiai suzeistas. J. Travojtos herojus iskvieciamas padeti atlikti tyrima. Jis su pagalbininke apklausia abu kareivius ir isgirsta kas kart vis kitokia istorija kas atsitiko dziunglese misijos metu. Visas idomumas tame, kad viskas isaiskeja pacioje pabaigoje ir tai kas isaiskeja daugeli turetu nustebinti, jei neitin atidziai seksite visus ivykius.


ASSS  2003-07-15 13:25:10 

po vienos misijos is viso pulko lieka gyvi tik 2 kareiviai is kuriu vienas sunkiai suzeistas. J. Travojtos herojus iskvieciamas padeti atlikti tyrima. Jis su pagalbininke apklausia abu kareivius ir isgirsta kas kart vis kitokia istorija kas atsitiko dziunglese misijos metu. Visas idomumas tame, kad viskas isaiskeja pacioje pabaigoje ir tai kas isaiskeja daugeli turetu nustebinti, jei neitin atidziai seksite visus ivykius.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 9587
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt