Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŠNIPŲ VAIKUČIAI 3: ŽAIDIMO PABAIGA (2003) 84 min.
Spy Kids 3-D: Game Over
Fantastinis nuotykių ir veiksmo filmas visai šeimai
JAV
Premjera Lietuvoje: 2003 11 28
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Linksmą specialiųjų efektų veiksmo filmą vaikams, kuriame vaidina garsiausios Holivudo žvaigždės Antonio Banderas, Sylvester Stallone, Salma Hayek, George Clooney ir kt. Filme panaudota HD/3D technologija, kurią sukūrė ir ištobulino "Titaniko" režisierius James Cameron.

Trečiasis jaunųjų šnipų nuotykis trimatėje erdvėje!

Visi Kortezų šeimos nariai - pradedant seneliais ir baigiant vaikais - yra slaptieji superagentai. Išlaisvinę savo tėvus iš kuoktelėjusio TV laidų vaikams vedėjo-maniako spąstų, Karmen (akt. Alexa Vega) ir Džunis (akt. Darylas Sabara) sulaukė kvietimo dirbti slaptosiose tarnybose.

Trečiajame filme pagrindinį blogio genijų, pravarde Žaislų kūrėjas, vaidina garsusis Rembo - Sylvester Stallone. Ekrane jis nebus panašus į save - jo herojus nuolat persikūnija į daugybę skirtingų asmenybių. Tai vyras, kuris sunkiai sutaria su savo smegenimis ir pats nelabai žino, kuo nori būti. Kartais jis yra Diktatorius, kuris trokšta negailestingai susidoroti su visais, kas pasimaišo ant kelio, kartais jis yra kvaištelėjęs Mokslininkas ar keistuolis Hipis, kartais rimtas Žinių Reporteris, o kartais...Tačiau megamaniakiškas ir blogų tikslų turintis Žaislų kūrėjas sukuria nuostabų, užburiantį ir neįtikėtiną žaidimą trimatėje erdvėje. Į paslaptingos virtualios realybės ( Matrica vaikams? ) pinkles patenka Kortezų šeimos vyresnėlė Karmen. Drąsios ir smalsios mergaitės gyvybė atsiduria pavojuje. Kas gi kitas, jei ne truputį ūgtelėjęs jaunesnysis broliukas Džunis, ryšis gelbėti bėdon patekusią sesutę. Kas dėsis toliau, galima tik įsivaizduoti!

Fantastišką specialiųjų efektų ir neįtikėtinų, nesibaigiančių, beprotiškų nuotykių šou vaikams ir jų tėveliams sukurs talentingiausi ir garsiausi Holivudo aktoriai bei režisierius Robert Rodriguez, tituluojamas žmogumi-orkestru! Nuolatinis tempas, stulbinanatys efektai, komiškos situacijos, linksmi dialogai ir, žinoma, visa vainikuojanti gėrio pergalė!

GRETUKAS  2004-10-25 00:01:59 

visai nieko filmas, ziurejau per telika, visai patiko, nuotaikingas, paprastas, niekuo neissiskiriantis.. tiesiog kai nieko nerodo per tv, tai paziuri sita, tiesiog pasisedejimas prie televizoriaus :)


EVELINA  2003-11-09 17:38:36 

labai geras filmas kaip ir pirma dalis !!!! :))Filmo aprašymas aplankytas kartų: 12352
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt