Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
HARIS POTERIS IR AZKABANO KALINYS (2004) 135 min.
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Filmas visai šeimai
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 05 28
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tretieji Hario Poterio ir jo draugų metai Hogvartso burtininkų mokykloje, pilni nuotykių ir paslapčių!

Labiausiai laukta trečioji nuotykių filmo apie nepaprastą berniuką Harį Poterį ir jo draugus Hogvartso burtininkų mokykloje dalis. Tai istorija apie berniuką Harį Poterį, kuris 10 metų išgyveno po laiptais, kentė dručkio pusbrolio Dudlio patyčias, tačiau netyčia pateko į Hogvartso burtininkų mokyklą ir ten jam prasidėjo naujas nepaprastas gyvenimas. Pirmasis filmas pasakojo apie Hario Poterio ir jo draugų nuotykius Hogvartso burtininkų mokykloje pirmaisiais mokslo metais. Antrame filme Haris Poteris - visiems pažįstamas Hogvartso antrametis, kuriam teko susidurti su dar keistesniais padarais bei patirti dar nuostabesnių nuotykių...

Trečiaisiais mokslo metais Hogvartsą apgaubia tamsos ir grėsmės šešėlis. Pavojingas serijinis žudikas Sirijus Juodasis pabėga iš Azkabano tvirtovės – burtininkų kalėjimo – ir imasi ieškoti Hario Poterio. Jaunojo burtininko gyvybei gresia mirtinas pavojus. Tam, kad apgintų Harį Poterį, Hogvartso vadovybė imasi sustirpintos mokyklos apsaugo – Hogvartsą saugo dar baisesni sargai nei grėsmingas nusikaltėlis. Kas iš tikrųjų sieja Hario praeitį ir pavojingą nusikaltėlį? Ar pavyks jaunajam Hariui tai išsiaiškinti greičiau nei pabėgėlis jį suras? Ir kodėl Ponas Veslis mano, kad Hariui Poteriui pačiam norisi surasti Azkabano kalinį...Kokie nuotykiai vėl laukia Hario Poterio, kokią paslaptį jis atskleis ir kokia laimė jam nusišypsos, sužinosite pažiūrėję trečiąją filmo dalį.

Pasiruoškite magiškai kelionei į stebuklų šalį, kurioje karaliauja pikti burtininkai, profesoriai, raganos, ilganosiai ir ilgaausiai išsigimėliai, pelėdos, šikšnosparniai ir kitokie keisčiausi padarai.

"Haris Poteris ir Azkabano kalinys" - tai filmas, kupinas nuotykių, svajonių, magijos, fantazijos ir pavojų, apie tokį pasaulį kiekvienas vaikas svajoja...

HERMIONA 2 (TOMA)  2006-01-11 20:01:21 

Siaip is tiesu esu macius visus 4 filmus. Juos visus ziauriai "myliu".Nueikit i psl. www.harispoteris.lt ir ten raso profesoriaus Kvirlio (Haris Poteris ir Isminties akmuo) interviu.Dar raso apie daugeli aktoriu.Is ten as suzinojau, kad Thomas Felton (Drakas Smirdzius) yra labai judrus ir siaip.Richard St. John Harris (prof. Dumbldoras) yra is tikro senas.Jam 70 ir kazkiek metu.Daniel Alan Radcliff (Haris Poteris) ir Rupert Grint (Ronis Vizlis) kresdavo isdaigas grimuotojams, vienas kitam.Na ir ten dar labai daug informacijos apie kitus. AS MYLIU TAS KNYGAS IR FILMUS!!!!!!!!!!!!!!! Beje, tas knygas jau skaiciau 5-ias. Kas nori pasidziaugti Hariu Poteriu ir kitais parasykit man i el—pasta!!!!!!!!!!!!!!!!!!


TOMA  2006-01-11 19:40:37 

Esu ziauriai didele Hario Poterio gerbeja (ir visu jo filmu)


JURATE  2005-08-19 16:10:36 

Haris poteris geras aktorius esu didele jo gerbeja azkabano kalinys geras filmas bet man patinka ir isminties akmuo ir paslapciu kambarys.


FANTA  2005-07-11 15:08:57 

manau, kad geresnio filmo uz h.p. nera... o geresnio, grazesnio, sexualesnio ir t.t. ir pan. aktoriaus uz Daniely, tai isvis niekada nebuvo ir nebus. jis svajoniu vaikinas... mmmm, kox jis dieviskas... ir viskas dieviska kas susija su juo... jau filmus ir knygas beveik atmintinai moku :) :) nem nem nem kaip jis skanei atrodo... jei man leistu su juo bent 5 min pabut dviese sutikceu visa likusy gyvenima naktim skust bulves. nors turbut jy pamacius numirceu iskart is laimes:))) jis per daug tobulas, kad jy butu galima vadint TIK tobulu... jis nezemiska butybe... daugeu okiu kaip jis niekada nebus... pamatysit.


MONIKA  2005-06-10 01:15:11 

Trecias filmas man nelabai patiko, kol kas is visu triju labiausiai patika 1 filmas, bet uztat knyga 3. Beto visai neseniai maciau Harry Potter and the Goblet Of Fire trailer.... nerealus......laukiu nesulaukiu sio filmo tikriausiai bus pats geriausias...knyga siiap irgi visai nieko buvo.....Bet geriausia ketvirtam filme tai ronio kaledinis apsiaustas.....nerealus...=)(Jam labai tinka =)...tikrai) Bet man nepatinka Hario Poterio aktoriu Daniel Daniel Radcliffe, man daug labiau patinka Rupert Michael Grint, kitaip pasakius Ronald Bilius Weasley.....jis labai mielas...=), Herioma 1 ir 2 filme tikra Hermiona, bet treciam nei siokia nei tokia, nu siaip puse velnio....


SNAFI  2005-03-29 17:54:56 

nepatariu zet tiems kas neturi vaizduotes ir nesuvokia pasaku pasaulio zavesio,nepatariu ir tiems kurie mano jog pasakos skirtos zmonems iki 7 metu,tai visishkas bludas mano manymu,tiesiog manau ,kad jei zmogus juodai varo ant sio filmo tai jis pilkas ir nuobodus be spalvoto minciu pasaulio.taigi jei nepasizymite auksciu isdestytomis savybemis pazekit,patiks:)


JOJO  2004-11-28 17:44:15 

FILMAS YRA TIESIOG SUPER !!!!ZIUREJAU JI KAI DAR NEBUVO JO LIETUVOJE!!!!MACIAU JI LENKIJOJE...PASKUI MAN ATVEZE BROLIS DVD TADA JAU BE PERSTOJIMO ZIUREJAU VIENA IR SU DRAUGEMIS.....VIENU ZODZIU JEGA!!!!!!KRUTAS!!!!FANTASTISKAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


GODA  2004-10-17 12:50:13 

patinka man poteris.ir aktorius patinka.bet knygos 10 kartu geresnes uz filmus.filmas tik papildo tavo vaizduote.stai ir viskas:)


KE  2004-10-02 13:05:28 

Nesuprantu del ko taip visi svaiksta del to poterio. Nu paziurejau ir visai nesupratau ar cia pasaka ar cia detektyvas maziems su pasakos priemaisa. Neverti sumoketu pinigu. Nusivyles. Cia jau masine psichoze :(


RYTIS  2004-09-28 20:30:30 

Sis filmas man labai patiko,bet man pikta,kad neviskas buvo rodoma filme kas buvo knygoje.Bet siaip viskas buvo "OK"Filmo aprašymas aplankytas kartų: 53452
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt