Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
HARIS POTERIS IR AZKABANO KALINYS (2004) 135 min.
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Filmas visai šeimai
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 05 28
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tretieji Hario Poterio ir jo draugų metai Hogvartso burtininkų mokykloje, pilni nuotykių ir paslapčių!

Labiausiai laukta trečioji nuotykių filmo apie nepaprastą berniuką Harį Poterį ir jo draugus Hogvartso burtininkų mokykloje dalis. Tai istorija apie berniuką Harį Poterį, kuris 10 metų išgyveno po laiptais, kentė dručkio pusbrolio Dudlio patyčias, tačiau netyčia pateko į Hogvartso burtininkų mokyklą ir ten jam prasidėjo naujas nepaprastas gyvenimas. Pirmasis filmas pasakojo apie Hario Poterio ir jo draugų nuotykius Hogvartso burtininkų mokykloje pirmaisiais mokslo metais. Antrame filme Haris Poteris - visiems pažįstamas Hogvartso antrametis, kuriam teko susidurti su dar keistesniais padarais bei patirti dar nuostabesnių nuotykių...

Trečiaisiais mokslo metais Hogvartsą apgaubia tamsos ir grėsmės šešėlis. Pavojingas serijinis žudikas Sirijus Juodasis pabėga iš Azkabano tvirtovės – burtininkų kalėjimo – ir imasi ieškoti Hario Poterio. Jaunojo burtininko gyvybei gresia mirtinas pavojus. Tam, kad apgintų Harį Poterį, Hogvartso vadovybė imasi sustirpintos mokyklos apsaugo – Hogvartsą saugo dar baisesni sargai nei grėsmingas nusikaltėlis. Kas iš tikrųjų sieja Hario praeitį ir pavojingą nusikaltėlį? Ar pavyks jaunajam Hariui tai išsiaiškinti greičiau nei pabėgėlis jį suras? Ir kodėl Ponas Veslis mano, kad Hariui Poteriui pačiam norisi surasti Azkabano kalinį...Kokie nuotykiai vėl laukia Hario Poterio, kokią paslaptį jis atskleis ir kokia laimė jam nusišypsos, sužinosite pažiūrėję trečiąją filmo dalį.

Pasiruoškite magiškai kelionei į stebuklų šalį, kurioje karaliauja pikti burtininkai, profesoriai, raganos, ilganosiai ir ilgaausiai išsigimėliai, pelėdos, šikšnosparniai ir kitokie keisčiausi padarai.

"Haris Poteris ir Azkabano kalinys" - tai filmas, kupinas nuotykių, svajonių, magijos, fantazijos ir pavojų, apie tokį pasaulį kiekvienas vaikas svajoja...

AUSHRYYTIA  2004-06-20 17:50:11 

myl;iu potery


IEVA  2004-06-19 21:53:44 

Trečią dalį man teko jau maturi Londone. Nors gana skeptiškai vertinu įvairias ekranizacijas, tačiau trecioji HP dalis tikrai kur kas geresnė nei praėjusios dvi. Turbūt dėl to, kad pagrindinių vaidmenų aktoriai jau "susitupėjo" aktoriaus kėdutėje. Taip pat labai matyti, kad yra pasikeitęs režisierius, nes jis daugiau dėmesio suteikia aktorių jausmams ir dar daugiau dėmesio į kompiuterinę grafiką. Todėl galime laukti milžiniško pasisekimo... O jo tikėtis tikrai verta.


PASIPIKTINUSI  2004-06-19 15:36:08 

Na, žinote... Jei jau aprašineji filmą, tai ir rašyk sąmones. O ne tokius kaip "Veslis" ar "Juodasis". Turėtų buti parašyta "Vizlis" ir "Blekas" Juk nesunku nueit į knygyną ir atsiversti knygą bei pasižiūrėt kaip išverstos pavardės... O gal lietuviai pasidarė tokie tingūs, kad tingi nueit iki knygyno? Kaip taip aprašytas geras filmas (dar ir labai lauktas) nebesinori į jį eiti... Ar jums NEGĖDA? Gadinatės visa tinklalapio bei kono teatro reputaciją... Darykit išvadas kol dar yra laiko! Iš anksto dėkoju, kad sureagavote į pastabą. Beje, filmas labai cool. Aš jau jį mačiau.


ZINOVE  2004-06-18 16:52:38 

Kaip ir visos Hario Poterio knygos, taip ir filmai yra fantastiski. Ir tikrai manau kad treciaiss filmas ne isimtis. Filmo laukiu ne maziau kaip ir naujos knygos. Ir aktoriai labai labai faini.


GINTARIUKAZ  2004-06-18 13:00:18 

sis filmas KLASISKAS kaip ir visi kiti as manau jog tai nuostabus filmas JEGELE


SAMANTA  2004-06-18 11:23:42 

Vel vaikiskas filmas suzavejas pasauli kaip ''Simpsonai'', abu filmus ziuri suaugusieji..Tai pat nuo to neatsilieka ir ''Tomas ir Dzeris''...Kai praeis keleri metai nuo visu filmu baigimo, Haris Poteris bus uzmirstas, sakau jums, jus pamatysit..


CATHERINA  2004-06-17 20:26:11 

tu ta savo weba kishi kur papuola, atsiboda visiems. dainai


GERDA  2004-06-16 21:27:24 

Unreal abu filmai...Ryt einu ziureti uz keturis litus abieju filmu...Man ziauriai patinka Emma Watson ir Haris Poteris!


GIEDRE  2004-06-15 19:53:28 

Man atrodo Holivude auga dar vienas grazuoliukas :) D. Radcliff'as tikrai turi zavesio ;)


DAINA - WWW.MAGIJA.TEN.LT :)  2004-06-14 23:20:00 

Kam cia skamba mazvaikiskai,tai tas tegu susitinka su Danieliu ir paziuri jam i akis ;D paziuresim,kas tada bus ;DDD~ jeigu kazkurioje salyje si filma galima zeti tik nuo 15 metuku... ;)) galbut tai Danio kalte... ;DD o gal ir pasaulio,kuris vadinasi "Ligustru gatve" ;P~Filmo aprašymas aplankytas kartų: 50250
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt