Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
HARIS POTERIS IR AZKABANO KALINYS (2004) 135 min.
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Filmas visai šeimai
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 05 28
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tretieji Hario Poterio ir jo draugų metai Hogvartso burtininkų mokykloje, pilni nuotykių ir paslapčių!

Labiausiai laukta trečioji nuotykių filmo apie nepaprastą berniuką Harį Poterį ir jo draugus Hogvartso burtininkų mokykloje dalis. Tai istorija apie berniuką Harį Poterį, kuris 10 metų išgyveno po laiptais, kentė dručkio pusbrolio Dudlio patyčias, tačiau netyčia pateko į Hogvartso burtininkų mokyklą ir ten jam prasidėjo naujas nepaprastas gyvenimas. Pirmasis filmas pasakojo apie Hario Poterio ir jo draugų nuotykius Hogvartso burtininkų mokykloje pirmaisiais mokslo metais. Antrame filme Haris Poteris - visiems pažįstamas Hogvartso antrametis, kuriam teko susidurti su dar keistesniais padarais bei patirti dar nuostabesnių nuotykių...

Trečiaisiais mokslo metais Hogvartsą apgaubia tamsos ir grėsmės šešėlis. Pavojingas serijinis žudikas Sirijus Juodasis pabėga iš Azkabano tvirtovės – burtininkų kalėjimo – ir imasi ieškoti Hario Poterio. Jaunojo burtininko gyvybei gresia mirtinas pavojus. Tam, kad apgintų Harį Poterį, Hogvartso vadovybė imasi sustirpintos mokyklos apsaugo – Hogvartsą saugo dar baisesni sargai nei grėsmingas nusikaltėlis. Kas iš tikrųjų sieja Hario praeitį ir pavojingą nusikaltėlį? Ar pavyks jaunajam Hariui tai išsiaiškinti greičiau nei pabėgėlis jį suras? Ir kodėl Ponas Veslis mano, kad Hariui Poteriui pačiam norisi surasti Azkabano kalinį...Kokie nuotykiai vėl laukia Hario Poterio, kokią paslaptį jis atskleis ir kokia laimė jam nusišypsos, sužinosite pažiūrėję trečiąją filmo dalį.

Pasiruoškite magiškai kelionei į stebuklų šalį, kurioje karaliauja pikti burtininkai, profesoriai, raganos, ilganosiai ir ilgaausiai išsigimėliai, pelėdos, šikšnosparniai ir kitokie keisčiausi padarai.

"Haris Poteris ir Azkabano kalinys" - tai filmas, kupinas nuotykių, svajonių, magijos, fantazijos ir pavojų, apie tokį pasaulį kiekvienas vaikas svajoja...

DAINA - WWW.MAGIJA.TEN.LT :)  2004-06-14 23:13:49 

Ieva > asiu asiu,bet isradingiau ir nesugalvojau ;DD~ ka cia ir kalbeti - Hariukas Poteriukas buvo ir bus unreal filmas :) tik sikart - 3x ;D


MOLLY  2004-06-14 13:47:14 

DIEVINU HARI POTERI!!!! Kai dovanu gavau knygas, supykau, nes niekad nemegau skaityt, bet kai perskaiciau...prasidejo!! Maciau pirmaji filma, baigiu nagus nusigrauzt del antro, nes negalejau jo pamatyt...Keturias jo knygas perskaiciau kiekviena po tris kartus, keista, bet kiekviena karta skaitant vis idomiau ir idomiau!! :)) beje, turiu 1,2 zaidimus, kuriuos perejau per 1diena :)) niu zodziu as negaliu gyvent be HARIO POTERIO!!!! :))) Laukiu nesulaukiu 3-iojo filmo!!!


KATYTE  2004-06-13 18:08:46 

Sis filmas labai ydomus.As esu perskaiciusi visas Hario Poterio knygas ir labiausiai patiko 3 knyga.Klaidziodama internete atradau viena labai idomia svetaine apie si filma ir jo heroju.Ten yra nemokamu zaidimu,nuotrauku,kabinetu(is filmo),net gali paskirstymo kepure gali tave paskirti i klastunyna,...adresas:www.harrypotter.com. Aplankykit!!!


IEVA  2004-06-13 01:31:09 

Daina>> nebloga reklama pasidarei :DDD OBVILLA(ar kokia ten)>> tu manai filmas nebus geras jei sumuse Anglijoj kelis rekordus? gal tu nematei traileriu neskaitei knygu ir neziurejai pirmu dvieju HP filmu? jei taip tai su tavim nera apie ka kalbet ;)))


XMAS  2004-06-12 17:38:42 

OBVILLA negi tu manai kad virs 2000 zmoniu yra mazvaikiai.


XMAS  2004-06-12 17:37:13 

Galiu visus ustikrinti kad jis bus tikrai riealus.


ROKAS  2004-06-11 13:52:41 

Man labai patiko abu Hario Poterio filmai...Tikiuosi kad ir sitas bus idomus. As tai labai laukiu kad jis pasirodis... :)


ROKAS  2004-06-11 13:52:32 

Man labai patiko abu Hario Poterio filmai...Tikiuosi kad ir sitas bus idomus. As tai labai laukiu kad jis pasirodis... :)


OBVILLA  2004-06-10 14:40:08 

Hmmm kaip galit vertinti penketais filmo kurio nematet? jus cia visai visi mazvaikiai? Siaip galima is pradziu paziureti paskui vertinti. manyciau butu paprasciau zmonems kurie ateina paziuret ivertinimu ir nusprest ar i filma eis ar nea.


POTERIS NEREALUS....  2004-06-10 13:30:42 

ash manau bus filmas nerealus !! nors ir skaichiau , kad amerikoj gerbejai buvo nepatenkinti filmu , nes tipo daug visokiu "klaidu"... bet man dzin =]] vistiek ziauriai laukiu !!! kai pasiziurejau filmo ishtraukas .... blemba ziauru!!!!!!!!!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 50266
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt