Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
HARIS POTERIS IR AZKABANO KALINYS (2004) 135 min.
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Filmas visai šeimai
JAV
Premjera Lietuvoje: 2004 05 28
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Tretieji Hario Poterio ir jo draugų metai Hogvartso burtininkų mokykloje, pilni nuotykių ir paslapčių!

Labiausiai laukta trečioji nuotykių filmo apie nepaprastą berniuką Harį Poterį ir jo draugus Hogvartso burtininkų mokykloje dalis. Tai istorija apie berniuką Harį Poterį, kuris 10 metų išgyveno po laiptais, kentė dručkio pusbrolio Dudlio patyčias, tačiau netyčia pateko į Hogvartso burtininkų mokyklą ir ten jam prasidėjo naujas nepaprastas gyvenimas. Pirmasis filmas pasakojo apie Hario Poterio ir jo draugų nuotykius Hogvartso burtininkų mokykloje pirmaisiais mokslo metais. Antrame filme Haris Poteris - visiems pažįstamas Hogvartso antrametis, kuriam teko susidurti su dar keistesniais padarais bei patirti dar nuostabesnių nuotykių...

Trečiaisiais mokslo metais Hogvartsą apgaubia tamsos ir grėsmės šešėlis. Pavojingas serijinis žudikas Sirijus Juodasis pabėga iš Azkabano tvirtovės – burtininkų kalėjimo – ir imasi ieškoti Hario Poterio. Jaunojo burtininko gyvybei gresia mirtinas pavojus. Tam, kad apgintų Harį Poterį, Hogvartso vadovybė imasi sustirpintos mokyklos apsaugo – Hogvartsą saugo dar baisesni sargai nei grėsmingas nusikaltėlis. Kas iš tikrųjų sieja Hario praeitį ir pavojingą nusikaltėlį? Ar pavyks jaunajam Hariui tai išsiaiškinti greičiau nei pabėgėlis jį suras? Ir kodėl Ponas Veslis mano, kad Hariui Poteriui pačiam norisi surasti Azkabano kalinį...Kokie nuotykiai vėl laukia Hario Poterio, kokią paslaptį jis atskleis ir kokia laimė jam nusišypsos, sužinosite pažiūrėję trečiąją filmo dalį.

Pasiruoškite magiškai kelionei į stebuklų šalį, kurioje karaliauja pikti burtininkai, profesoriai, raganos, ilganosiai ir ilgaausiai išsigimėliai, pelėdos, šikšnosparniai ir kitokie keisčiausi padarai.

"Haris Poteris ir Azkabano kalinys" - tai filmas, kupinas nuotykių, svajonių, magijos, fantazijos ir pavojų, apie tokį pasaulį kiekvienas vaikas svajoja...

GIEDRIUS  2004-07-05 13:55:23 

Pasakysiu trumpai. Filmas, palyginti su pirmomis dviejomis dalimis, yra prastas. Na niekaip nesuprantu režisieriaus kuris mano manymu visiškai nesugebėjo sudėlioti akcentų. Pavyzdžiui tie sargai kurie turėtų būti labai stiprūs taip nė sykio nieko stipraus ir nepademonstravo. Tik maždaug supranti kad jie turetų būti labai stiprūs. Dar yra daug neaiškumų. Aš knygos neskaičiau tai taip ir nesupratau kaip pvz tas blekas pabego iš kalėjimo nors būtų tikrai idomu sužinoti. Ir dar kelių vietų nesupratau. Žodžiu kažkoks išblaškytas filmas nelabai aišku apie ka.


CITRINA  2004-07-04 13:11:42 

man patiko. aktoriai tiesiog fantastiski, tikrai verta parasyti 5. kiti sako kad per dauk skiriasi nuo knygos aprasymo pirisiminkit kad tai filmas o ne knyga


BELENKAS  2004-07-03 21:32:30 

skaitydama visas knygas tiesiog buwau usidegus ir beprotiskai laukiau trecio filmo nes tikejausi tik geriausio...kazkaip ytrauke knya bet filmas labai nuvyle... tiek daug neatitikimu ir kad beveik visas filmas sukoncentruotas i pabaiga o visas turinys kazkur dinges.. prastas filmas:/


MILDA  2004-07-03 18:07:22 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa---AAAAAAAAAAAAAaa---AAAAAAAAAAaaa jeigu noorit suzinot kodel paziurekit sita filma:)


EMI  2004-07-03 14:30:17 

FILMAS PRANOKO VISUS MANO LUKESCIUS.IDOMUMU PRALENKE VISAS PRAEJUSIAS DALIS.TIESIOG NUOSTABUS FILMAS.


MARTA  2004-07-03 12:05:36 

Filmas buvo tikrai fainas!karta jau ziurejau, bet ziuresiu ir antra!bet jo, jis nelabai atitinka knyga.... labiausiai patiko ta vieta,kai Hermiona voze Smirdziui, ot gerai ten buvo! jei neapsisprendziate ar eiti, tai galiu pasakyti, kad tikrai verta paziureti! Nerealiai fainas vilmas!!!!!!!:)


  2004-07-02 23:07:31 

PUIKUS FILMAS!Kol ji zhiurejau, baigiau nagus nusigrauzhti=) Gerai,kad buvau nusidazhiusi "stiprios fiksacijos" laku=]]]]]]]]]]]]]] Siulau pazhiureti ;)


EGLĖ  2004-07-02 20:12:23 

Filmas įra fainas labai labai fainas


ALEKSANDRA  2004-07-02 15:34:14 

trečiasis filmas apie Harį ir jo draugus tiesiog nuostabus. Kai gryžau namo dar ilgai apie jį galvojau. tai nuostabus režisierių darbo vaisius. Aš esu paskaičiusi penkias knygas, bet triačia patiko labiausiai ( filmas taip pat:)


LEKSĖ  2004-07-02 15:26:59 

tai fainas filmas :) tai nelabai atitinka knyga,bet vistiek coolFilmo aprašymas aplankytas kartų: 50269
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt